Şimdi Ara

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı (250. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.864
Cevap
131
Favori
750.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _TerryLeather_

quote:

Orijinalden alıntı: viztay

yurtdışından "ABARTH" siparişlerim de geldi ve uyguladım..

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Hoşbulduk hocam güzel olmuş logo,

Bu arada ankaralısınız sanırım plaka ali uğurlu.

yooo Ankaralı değilim aracı Ankaradan almıştım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _TerryLeather_

quote:

yurtdışından "ABARTH" siparişlerim de geldi ve uyguladım..

Hoşbulduk hocam güzel olmuş logo,

Bu arada ankaralısınız sanırım plaka ali uğurlu.

yooo Ankaralı değilim aracı Ankaradan almıştım

Anladım güle güle kazasız belasız kullanın bende yarın saat 5 gibi arabamı teslim alıyorum aslında bugün olacaktı doblomdaki plakayı aktarmak istemiştim olmadı yarın normal plaka ile alıyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest

Arkadaşlar öncelikle tüm kullanıcılara kazasız belasız sürüşler dilerim.

bende yaklaşık 1 ay önce Lounge 1.3 M.Jet 85HP Dualogic (7 Koltuk), SKYDOME, BICOLOR RENK, NAVİGASYON & GERİ GÖRÜŞ KAMERASI opsiyonları ile birlikte 80.500 e özel sipariş vererek yaklaşık 1,5 ay sonra teslim alacağım. inşallah bu aracı tercih ettiğime pişman olmam. arkadaş çevremin ön yargılarına kanacak olsam 4.000 TL kaporamı yakıp araçtan vazgeçeceğim.

ben aşırı sürat düşkünü bir insan değilim. ailem 2 bebek 2 çocuk olacak 2 yetişkin olarak bize yeterli diye düşünüyorum. SİZ 500L KULLANICILARININ TAVSİYELERİNE İHTİYACIM VAR DESEM YERİDİR.....

ben ön yargılarla ilgili başımdan geçenleri sırasıyla anlatmıştım..araca bindiklerinden sonraki dumur halleri keyfinize keyif katacak merak etmeyin..
    inanın hiç birinie kulak asmayın aracınızı kullanınca anlayacaksınız ne demek istediğimizi.

Ayrıca lounge bile ebat ve hacim anlamında size fazla gelebilir..bence sabırla aracınızı bekleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: york34

Belki pskolojık olabılır ama bana city mode devre dışıyken daha sart geldı yuksek hızlarda . Çok teknık konulara hakım degılım ancak boyle bı hıs verdıgı ıcın otobanda falan genelde kapatıyorum .

bence psikolojik çünkü belli bi hızın üstüne çıktıktan sonra city modda olsanız bile devre dışı gibi direksiyon sertleşir aksi durum
    zaten güvenli değil..
  • Arkadaşlar bu yokusda geri kayma sorununu nasil çözüm getirdiniz ayrintili bi şekilde anlatabilir misiniz çok sorun yasiyorum bu konuda

• quote:

Orijinalden alıntı: juniorisa

Arkadaşlar bu yokusda geri kayma sorununu nasil çözüm getirdiniz ayrintili bi şekilde anlatabilir misiniz çok sorun yasiyorum bu konuda

Start stop devredeyken kaçırıyorsanız çözümü basit. Ayağınızı fren pedalından kaldırmadan vites topuzunu kendinize doğru çekiyorsunuz. Motorunuz çalışmaya başlıyor. Hareket etmeye devam ediyorsunuz. Yok eğer start stop devreye girmeden %5'ten daha az feğimli bir yolda geri kaçırıyorsanız çok fazla stres yapmanıza gerek yok. Arkanızdaki araç 10-15 cm'den biraz uzak olsa bile kalkış yapabilirsiz. Biraz ağır kalkıyorsanız o zaman biraz kalkış çalışması yapmalısınız.

• juniorisa J kullanıcısına yanıt
    Sistem gerçekten tutması gereken yerlerde işini yapıyor, hafif eğimler de zaten fazla geri kaçma olmuyor. Bence çok stres yapmayın, zamanla alışırsınız..
  • Arkadaşlar 500l mi teslim aldım eve geldim, doblo ile vedalaşmak zor oldu sıfır aldık 5 senelik arabamızdı.

dobloyu bırakırken araba kendi kendine uzunları yaktı sonra radyoda bu müziği çaldı ön camlara suyu tamamen sıktı arabayı sevdim görüşmek üzere inşallah iyi birine denk gelirsin dedim silecekleri çalıştırdı ön camdaki suyu sildi

• Çok Acıklı bir ayrılık olmuş .. Yeni aracınızla ilgili ilk izlenimleriniz nasıl ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senbaris

Çok Acıklı bir ayrılık olmuş .. Yeni aracınızla ilgili ilk izlenimleriniz nasıl ?

Hocam Christine filmi aklıma geldi biraz değiştirip yazdım

Şöyle söyleyim ben 8 senelik doblocuyum bu ilk binek ve ilk benzinli arabamız Skoda 120l hariç, yol tutuş harika içeriye hiç ses almıyor ses sistemi beats audio harika bir ses sistemi var, 500l doblodan sonra resmen Mercedes gibi geldi fakat 120 hp turbojet olması ve 0 100 11 sn olmasına rağmen doblo biraz daha seri gibi geldi herhalde motor açılmadığı için şu an 70 km de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakayilmaz

Arkadaşlar öncelikle tüm kullanıcılara kazasız belasız sürüşler dilerim.

bende yaklaşık 1 ay önce Lounge 1.3 M.Jet 85HP Dualogic (7 Koltuk), SKYDOME, BICOLOR RENK, NAVİGASYON & GERİ GÖRÜŞ KAMERASI opsiyonları ile birlikte 80.500 e özel sipariş vererek yaklaşık 1,5 ay sonra teslim alacağım. inşallah bu aracı tercih ettiğime pişman olmam. arkadaş çevremin ön yargılarına kanacak olsam 4.000 TL kaporamı yakıp araçtan vazgeçeceğim.

ben aşırı sürat düşkünü bir insan değilim. ailem 2 bebek 2 çocuk ve 2 yetişkin olarak bize yeterli diye düşünüyorum. SİZ 500L KULLANICILARININ TAVSİYELERİNE İHTİYACIM VAR DESEM YERİDİR.....

Aynı aracı ben 1 senedir kullanıyorum. Bende de 1 çocuk var ve 2. bebişte yolda aracı alırken çok araştırdım ve 500l ile 500l living arasında kaldım gittim gördüm araçları yan yana 500l livingi görüncü budur dedim. Şuan için çok memnunum ve araca tatile giderken dağları sığdırıyorum çocuklu ailede bagaj çok önemli ve yorumları boşver. Bende punto evo vardı inan çocuğun puseti ve 1 valiz koyunca bagajı zor kapatıyordum. Şimdi yayla gibi araba ve dehşet bagaj seni bekliyor olacak sakın pişman olma kullandığında anlayacaksın. Hayırlı olsun
  • 2014 model mi ?

2015 modellerde 1.4 120 Bg turbojet yok.

1.4 95 Bg var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ebu Computer

2014 model mi ?

2015 modellerde 1.4 120 Bg turbojet yok.

1.4 95 Bg var.

evet 2014 model beats edition
  • Arabasını alanlara hayırlı olsun, Servis kitapçığı araba teslimindemi veriliyor FİAT'ta yoksa ilk servise gidildiğindemi?, bu konuda bilgisi olan paylaşabilirmi?
  • Araba tesliminde verilir.
  • Hem Servis hemde Fiat Çağrı merkezi israrla böyle bir kitapçığın verilmediğini ifade ediyorlar, yeni araba alıp; servis kitapçığı alan arkadaşlar bir resmini paylaşabilirlermi acaba?
  • hocam ben ikinci aldım ve bende de servis kitapçığı diye bir şey görmedim açıkcası.. Ama aracın garantide olduğu zaten sistemde işli demişti servis v tüm kayıtları.. Bir far bir ekran da garantiden değişti kimse kitapçık istemedi.. Merak ettim ben de doğrusu.. Ama eski aracım honda da vardı, bakım yapınca onaylattırıyordun servise:)
  • Hocam çok pardon ben normal kitapçıkla karıştırmışım sizin sorduğunuzu.

Servis işlemlerinin işlendiği bir kitapçık yok araçlarımızda. Eski pejo aracımda vardı bakımlar işlenmişti.

Zaten servise gidince kayıt açılıyor evrak size veriliyor. İstediğiniz zamanda dökümlerini verirler size
  • Havalandırma ızgaralarındaki gümüş renkli parçayı sadece sağa sola çevirebiliyoruz sanıyordum.

Yukarı aşağıda hareket ediyormuş. :)

Bu arada pazar akşamı Ümraniye'den Esenler'e yaklaşık 35 km gece geç saatte 4.9 Lt ortalama ile geldim.

Araç 1.4 Benzinli 95 Bg.
  • Selamlar... Fiat 500L almayı düşünüyorum bir sorum olacaktı... Opsiyonlar arasında Beats Ses Sistemi ve Hi Fi var... Aralarındaki fark nedir anlamadım bi türlü?
  • 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.