Şimdi Ara

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı (247. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.868
Cevap
131
Favori
752.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Port bagaj fiyatları hakkında bilgisi olan var mı?
    Siteden ulaşamadım. Aksesuar bölümünde tavan bagajı ve port bagajı resimlerini koymuşlar ancak fiyatlarını bulamıyorum.
    Servisten alırsam kaça? Dışarıdan uygun fiyata temin edebiliyorsam nereden kaça?

http://www.sanalpazar.com/Fiat500-L-Port-Bagaj-Citasi-Tavan-Citasi__isp41934665

böyle bir site buldum ancak sadece çıta fiyatı var, bu fiyat uygun mudur sizce, ben şimdi bu çıtaya misal bauhauss'tan gittim bir tane tavan bagajı alıp monte edebiiyor muyum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocucum -- 2 Temmuz 2015; 10:06:09 >

• ocucum kullanıcısına yanıt
    İkiz çocuk var bende, o yüzden hem bebek arabası büyük hemde koltuğu yatırma şansım yok :S şimdilik koltukları öne çekip bebek arabasını çapraz koyuyorum. Biraz uğraştırıyor.

koltuk altı üfüreç dediğim klima çıkışı varya ön koltukların altında. Arka tarafa doğru hava veriyor. (resmi nette bulamadım, bi ara çekip yüklerim)

Kahve makinasının da resmini ekleyemedim (link vereyim) :) Arka tarafa klima çıkışını koltuk altına yerleştireceğine, kahve makinasının oraya koy mesela. Yeni bir çok arabada bu şekilde, çok kullanışlı.

resim;
    https://www.google.com.tr/search?q=fiat+500l+kahve+makinesi&espv=2&biw=1366&bih=643&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=P_CUVcDqOMLJsQGpv67ACQ&ved=0CDEQsAQ#imgrc=Fo_fAFgbRYrVHM%3A

• quote:

Orijinalden alıntı: ocucum

Arkadaşlar günaydın.
    Port bagaj fiyatları hakkında bilgisi olan var mı?
    Siteden ulaşamadım. Aksesuar bölümünde tavan bagajı ve port bagajı resimlerini koymuşlar ancak fiyatlarını bulamıyorum.
    Servisten alırsam kaça? Dışarıdan uygun fiyata temin edebiliyorsam nereden kaça?

http://www.sanalpazar.com/Fiat500-L-Port-Bagaj-Citasi-Tavan-Citasi__isp41934665

böyle bir site buldum ancak sadece çıta fiyatı var, bu fiyat uygun mudur sizce, ben şimdi bu çıtaya misal bauhauss'tan gittim bir tane tavan bagajı alıp monte edebiiyor muyum?

https://www.opar.com/Pages/default.aspx

http://aksesuarkatalog.opar.com/

Hocam oparın sitesine girin aksesuar'a tıklayın, oradan tüm fiyat arabaların katoloğu gelecek.. Yukarıya 500 l yi girinde tüm 500 l aksesuar ve fiyatlarını görebilirsiniz..

• sessizliman76 S kullanıcısına yanıt
    tamamdır bakacağım teşekkür ederim
  • uzun arastirma sonucu 500 l icin orjinal
    pacalik bulamadim bende universal pacalik
    alip taktim orjinalgibide oldu hani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mayback35 M kullanıcısına yanıt
    Evet hocam şimdi anladım ve haklısınız. Aslına bakarsanız ortada hazneli kolçak koymuş olsalar bu dediğinizi daha kolay gerçekleştirebilirlerdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yardımlarınız için teşekkürler hocam. Evet opara baktım 1240 tl diyor maşallah. Alternatif yolunuz var mıdır? Tabi diğer arkadaşlardan da önerileri bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocucum -- 2 Temmuz 2015; 22:11:09 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gorkemchem kullanıcısına yanıt
    Selamlar Hocam, haziran ayında ailecek yaklaşık 2000 km uzun yol yaptık ve açıkçası 1.3'den ben de biraz şüpheliydim. Bilhassa Toroslar'ın aracı fena zorlayacağını düşünüyordum. Ama sizin de yazdığınız gibi gayet yeterliydi, klima hep açık, ne bir boğulma ne bir güç kaybı yaşadı. Resmen keçi gibi tırmandı çok keyif aldım. 19.200 km de olduğu için bakıma girip gitsem belki daha da iyi olacaktı ama zaman bulamayıp çıktık yola.

Bu arada aracın iç hacmi uzun yolda daha iyi anlaşılıyor, 2 çocuk ful bagaj çok rahat ve keyifli bir şekilde yolculuk yaptık.
    haftaya 20.000 bakımına götüreceğim, orada baya üzecek gibi geliyor tatil üstüne

saygılar size ve tüm dostlara.
  • Bir süre önce kızımın önerisiyle arabalara baktık. Alacağımızdan değil öylesine işte. Bir hayli gezdik, hemen hemen tüm bilindik markaları gezdik. Kızım 12 yaşında. Sürekli arkada yolculuk ederler oğlumla birlikte. Onun yorumudur. Baktıklarımız arasında (bizim alabileceğimiz fiyat aralığında) Nissan Quashqai, Seat Altea, Scenic, c4 Picasso, Honda CRV haricinde hiçbirinde rahat edemediğini söyledi. Bu arada bahsettiğim araçların hepsi, Altea haricinde, fiyat olarak 100 bin ve üzerinde. Kısaca kızım ve eşim araçtan çok memnunlar. Benim ise şu şanzıman 6 ileri olsaymış tadından yenmezmiş şeklinde. 2013 1.3 panoramic dualogic. Arabamı seviyorum.

• Biz de aranızdayız :)

• Öncelikle formun bu bölümünde Fiat 500L ile ilgili bilgi, deneyim ve tecrübelerini bizlerle paylaşan tüm paylaşımcılara teşekkür ederim.

Dün İtibibari ile Fiat 500L Rockstar Beats Edition 1,6 Dizel 120 HP Panoromik Tavan Aracımızı teslim aldık, Hayırlara Vesile olur, Rabbim kazasız belasız kullanmayı nasip eder inşallah
  • Zamar kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun Allah kaza bela göstermesin inşallah. 2014 modelmi.

• Teşekkür ederim. Doğrudur, 2014 Model

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zamar -- 5 Temmuz 2015; 12:43:20 >
  • Yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun Allah c.c. kaza bela vermesin.. Arabaya ön yargısız bakınca gerçekten alınası bir araba..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtol

Selamlar Hocam, haziran ayında ailecek yaklaşık 2000 km uzun yol yaptık ve açıkçası 1.3'den ben de biraz şüpheliydim. Bilhassa Toroslar'ın aracı fena zorlayacağını düşünüyordum. Ama sizin de yazdığınız gibi gayet yeterliydi, klima hep açık, ne bir boğulma ne bir güç kaybı yaşadı. Resmen keçi gibi tırmandı çok keyif aldım. 19.200 km de olduğu için bakıma girip gitsem belki daha da iyi olacaktı ama zaman bulamayıp çıktık yola.

Bu arada aracın iç hacmi uzun yolda daha iyi anlaşılıyor, 2 çocuk ful bagaj çok rahat ve keyifli bir şekilde yolculuk yaptık.
    haftaya 20.000 bakımına götüreceğim, orada baya üzecek gibi geliyor tatil üstüne

saygılar size ve tüm dostlara.

Merhaba Hocam, bende istanbul-belek-side-istanbul olan tatil güzergahımı tamamladım. Dediğiniz gibi hiçbir güç sorunu yaşamadım. İstanbul-Sakarya arasında hız denemesi yaptım hafif eğimli bir yerde 183km/s hızı gördü. Herhangi bir sıkıntı yaşamadan çok şükür döndük. Benim araçta 15000 i gördü. Beni de bekliyor o üzüntü. Saygılar ve sevgiler bizden.

• Arkadaşlar merhaba,
    Ben geçtiğimiz çarşamba 500 L popstar 1.3 dizel otomatik aracımı aldım. Araç biraz ani bi kararla alındı, kredi fırsatını kaçırmamak üzere. Bundan önce nissan micra 1.2 benzinli full otomatik araç kullanıyordum ve şuan eski aracımı çok arıyorum :(
    Sebebine gelince.
    Hill holder sistemi %5 in altında yokuşlarda çalışmıyor. İşe giderken sürekli eğimli yollarda gidiyorum durduğumda sürekli arkadaki arabaya çarpacak kadar kaydırıyorum (frenden ayağımı çeker çekmez gazlamama rağmen)
    İkinci konu ise start stop sistemi arka arkaya gaz-fren yaptığımda devre dışı kalıyor. Arabayı kapatıp tekrar açmam gerekiyor.
    Eğer böyle giderse arabayı kullanamıycam gibi görünüyor.
    Yaşadığım problemler ile ilgili görüşü olan varsa yardımlarınızı bekliyorum :(
  • Zeynep Hanım.

Hill holder 5 derece üstünde devreye giriyor.

Sizde bu sürekli sıkıntı oluyor ise tek çare el freni ile kalkış yapmak.

Durduğunuzda el frenini çekip hareket ederken indirmek.

Start stopa gelince önceki sayfalarda yazılmıştı yoğun trafikte kullanmak sıkıntı çıkarabiliyor.

Fazla dur kalk olmayan yollarda kullanıldığında problem yaşanmıyor.

Araca ısınırsınız inşallah.

Allah kaza bela vermesin, hayırlı olsun.
  • alpizey A kullanıcısına yanıt
    Kazasız belasız iyi günlerde kullanmanız dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zamar

Öncelikle formun bu bölümünde Fiat 500L ile ilgili bilgi, deneyim ve tecrübelerini bizlerle paylaşan tüm paylaşımcılara teşekkür ederim.

Dün İtibibari ile Fiat 500L Rockstar Beats Edition 1,6 Dizel 120 HP Panoromik Tavan Aracımızı teslim aldık, Hayırlara Vesile olur, Rabbim kazasız belasız kullanmayı nasip eder inşallah

Birkaç mesaj once bahsettiğim araçHayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Vinnie Gognitti

quote:

Orijinalden alıntı: Zamar

Öncelikle formun bu bölümünde Fiat 500L ile ilgili bilgi, deneyim ve tecrübelerini bizlerle paylaşan tüm paylaşımcılara teşekkür ederim.

Birkaç mesaj once bahsettiğim araçHayırlı olsun

Doğrudur, Beylikdüzü Birmot'taki araç, temenniniz içinde teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.