Şimdi Ara

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı (241. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.868
Cevap
131
Favori
752.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kapıları kilitlediğimiz de açık olan camların kapanması gibi bir fonksiyon var mı acaba ?
  • Var.

Anahtarda kilitleme butonuna uzun basın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ebu Computer kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler..
  • senbaris kullanıcısına yanıt
    Ayni sekilde açma duğmesine bastiginizda da aciliyor camlar

• Bu sabah işe gelirken bir tüketim denemesi yaptım, değerler Merter - Kartal arası E5 karayolu üzerinde 80km/h CC ile elde edildi.

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

edit: resim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senbaris -- 5 Haziran 2015; 7:18:12 >
    Saat kaçtı o yolu boş yakalamak bir mesele. :)

Saat sabah 06:00'da merterden çıktım :) Bu saatlerde gayet güzel oluyor..
    80 değilde hızı 90 100 yada 110 a sabitleyip denemeler yapsanız acaba sonuçları nasıl olurdu.
    Pazartesi deneyip paylaşırım..
  • Arkadaşlar merhaba,

aracıma 50000 bakımı yaptırdım rami göker oto da 260 tl istediler 200 tl ye hallettik.Paspas takımı aldım 40 tl de ona ödedim.
    50000 bakımında yapılanlar
    yağ değişimi
    filitrelerin değişimi
    genel kontrol
    cartell değişimi
    start stop yağ değişimi
    genel yağlar filitler yani kısacası

onun dışında arka silecekin lastiği çıkmıştı 160 tl bir kaç tane de aksesuar sordum çok pahalı fiyatlar istediler bunları dışarda hallederim dedim.Baskı balatayı değiştirmemiz lazım dediler gerek yok dedim.

genel anlamda hizmetten çok memnun kaldım. tavsiye ederim.
    birilerinin işine yarar diye paylaştım :)
  • Baskı balata kaç para imiş bu araçta

• RESNE kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Paspas takımı kauçuk mu yoksa halı mı aldınız ?
  • Aracım 1,3 otomatik baskı balata konusunda değişime ihitiyacı olmadığını hissettiğim için fiyatını bile sormadım kalsın dedim.

Paspas takımı halı.Eğer kauçuk istiyorsanız
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-fiat-500l-orjinal-kaucuk-paspas-80.00-tl-159366448/detay

forumda alan arkadaşlar memnun.Ben sevmiyorum kauçuk benimkilerde eskimişti o yüzden yenisini aldım.

• Valla arabayı daha teslim almadım heyecanla bekliyorum

• yafess Y kullanıcısına yanıt
    Hayirlisi olsun...hic akliniz kalmasin iciniz rahat olsun cok guzel bir araba...

• Teşekkürler birde beata edision ses sistemi nasıl onuda ekleytim bir farkı varmı

• Ben de Aralık ta aldığım 1.3 Pop Star Duologic aracımın arka tekerlerinde disk fren olmadığını yeni fark ettim !!! Bu arada 500L için 3D Paspas bulan yada uyumlu olduğunu düşündüğünüz marka model var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dijionline

Ben de Aralık ta aldığım 1.3 Pop Star Duologic aracımın arka tekerlerinde disk fren olmadığını yeni fark ettim !!! Bu arada 500L için 3D Paspas bulan yada uyumlu olduğunu düşündüğünüz marka model var mı?

Bende 2013 model 2014 trafiğe çıkış popstar var arka frenler disk.. Nasıl olmaz sizinkin de? Eğer böyle bir şey yaptıysalar yazıklar olsun.
  • Evet maalesef 2014 ve sonrası popstar modelleri arka frenler disk değil

• Daha önce arkadaşlar paylaşmıştı.. Ben de start stop maceramı paylaşayım.. Aracımın son zamanlarda start stopu çalışmıyordu. Servise götürdüm. Bir gün biz de kalacak şarj edeceğiz dediler. Müsait bir zamanda bıraktım. Akü bir gün şarjda kaldı. Ustam gelebilirsin dedi. Şarj değerlerini gösterdi ve akünün şarj tuttuğunu anlattı. O nedenle şu anda değişim yapmayacağız dedi. Arabayı alalı bir hafta oldu start stop saat gibi çalışıyor.. Tabi şarj yiyen akü iyi midir kötü müdür bilemedim. İki sene garantiliymiş sanırım ki 2015 ağustosta garantisi dolacak akünün.. Şimdilik sorun yok bakalım..
  • 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.