Şimdi Ara

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı (205. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.869
Cevap
131
Favori
752.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sorrento

quote:

Orijinalden alıntı: gorkemchem

Merhaba arkadaşlar 10000 bakımı için cuma günü fiyat istedim 300tl dediler fiyat nasıl?

10 bin bakım için çok para. Sadece yağ ve yağ filtresi değişmeyecek mi? Ben Ağustos ayında 160 liraya yaptırmıştım.

B.düzü birmot bu rakamı verdi bana. Siz nerede yaptırdınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gismo

1.6 multijet ise gayet güzel bir rakam

1.3 multijet?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sorrento

quote:

Merhaba arkadaşlar 10000 bakımı için cuma günü fiyat istedim 300tl dediler fiyat nasıl?

10 bin bakım için çok para. Sadece yağ ve yağ filtresi değişmeyecek mi? Ben Ağustos ayında 160 liraya yaptırmıştım.

B.düzü birmot bu rakamı verdi bana. Siz nerede yaptırdınız?

Halkalı Özkar servis hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence de fazla Bir kaç yerden fiyat alarak yaptırman Lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu özkar'ı bir arayım ben. 300 nedir arkadaş bir de 60000 bakımı olsa demek ki 2000tl isteyecekler.
  • 180 240 civarı fiyat veriyorlar genelde Firat oto Göker benim sorduklarım

• Bugun yedek anahtarla arabanin kapilarini actim
    fakat kontagi ceviremedim arabayi calistirmadi
    tekrar kumandaliyi denedim hemen calisti
    yedek anahtarinizi denemediyseniz hemen denemenizi
    tafsiye ediyorum servisi aradim kodla birlikte gitmemi
    soylediler cok cansikici bi durum anahtar kaybolsa yedek
    var deyip calistiramayacakmisiz ondan sonra ugras dur
     Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: burgazz

180 240 civarı fiyat veriyorlar genelde Firat oto Göker benim sorduklarım

1.3 duo için Haliç oto da 10 k bakıma 190₺ civarı bişi ödedim ben. Bir iki hafta oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: bezakii

quote:

1.3 duo için Haliç oto da 10 k bakıma 190₺ civarı bişi ödedim ben. Bir iki hafta oldu.

Haliç oto nerede hocam?
  • Az önce bir yanlışlık mı oldu diye birmot b.düzü şubesini tekrar aradım 320TL ama 300tl'ye yaparız dediler. Dedim dibinizde avcılar da 200tl bu bakım . Dedi git orada yaptır sende. Ben de dedim ki sen müşteri ile ne biçim konuşuyorsun bir de yüzüme kapattı. Bunları şikayet edeceğim. Şeref yoksunu adi insan.
  • quote:

quote:

quote:

Haliç oto nerede hocam?

Bakırköy Zeytinburnu arası veliefendide.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Haliç oto nerede hocam?

Orası uzak bana ama avcılardan 200tl fiyat aldım sanırım oraya gideceğim. Daha önce giden var mı? Nasıldır?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Haliç oto nerede hocam?

Orası uzak bana ama avcılardan 200tl fiyat aldım sanırım oraya gideceğim. Daha önce giden var mı? Nasıldır?

Iyi kötü farketmez sadece yağ yağfiltresi Değişiyor birde göz Kontrolü.
    Bir şikayet yoksa 2 saate çıkıyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Haliç oto nerede hocam?

Eyvallah hocam çok sağol. Az önce B.düzü birmot'u şikayet ettim. Böyle bir servis olamaz. Para hırsı yüzünden daha çok müşteri kaybederler. Daha önce ki sayfalara bakarsanız aracı ilk aldığımda bir tıkırtı problemi yüzünden gitmiştim Birmot'a ve garantiden halletmişlerdi. İyi konuşmuştum onların hakkında ama bu son tavırlarından sonra kesinlikle sözlerimi geri alıyorum ve önermiyorum orayı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Haliç oto nerede hocam?

Eyvallah hocam çok sağol. Az önce B.düzü birmot'u şikayet ettim. Böyle bir servis olamaz. Para hırsı yüzünden daha çok müşteri kaybederler. Daha önce ki sayfalara bakarsanız aracı ilk aldığımda bir tıkırtı problemi yüzünden gitmiştim Birmot'a ve garantiden halletmişlerdi. İyi konuşmuştum onların hakkında ama bu son tavırlarından sonra kesinlikle sözlerimi geri alıyorum ve önermiyorum orayı.

Şikayet etmekle iyi etmişsiniz
    Bir densiz Yüzünden marka zedeleniyor.

• gorkemchem kullanıcısına yanıt
    Kasım sonu Kartal-Medos'ta 10.000 bakımı yaptırdım 165 liraydı. Hatta ben sormadan 20.000 fiyatına da 350 civarı bir şey demişti hatırladığım kadarıyla. Ertesi gün benimle muhatap olan servis görevlisi aradı, 2 gün sonra Medos halkla ilişkiler aradı memnun musunuz diye, servis hızı, kalitesi, ilgilinin alakası hakkında kısa bir anket-puanlama yaptı. bir hafta sonra da Fiat merkezden arandım ve yine servis geneli ve Medos hakkında benzer puanlama yaptı. Fiat bu araca hakikaten önem veriyor. Yani demek istediğim, size telefonda yapılan terbiyesizliği bildirirseniz muhakkak bir değerlendirme yapacaklardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtol

Kasım sonu Kartal-Medos'ta 10.000 bakımı yaptırdım 165 liraydı. Hatta ben sormadan 20.000 fiyatına da 350 civarı bir şey demişti hatırladığım kadarıyla. Ertesi gün benimle muhatap olan servis görevlisi aradı, 2 gün sonra Medos halkla ilişkiler aradı memnun musunuz diye, servis hızı, kalitesi, ilgilinin alakası hakkında kısa bir anket-puanlama yaptı. bir hafta sonra da Fiat merkezden arandım ve yine servis geneli ve Medos hakkında benzer puanlama yaptı. Fiat bu araca hakikaten önem veriyor. Yani demek istediğim, size telefonda yapılan terbiyesizliği bildirirseniz muhakkak bir değerlendirme yapacaklardır.

Az önce servis müdürü aradı . Binbir özür diledi. 255 tl 'ye yapabileceklerini söyledi. Avcılardaki bayinin direkt birmot'a bağlı olmadığını söyledi. Muadil ürün kullanan bayilerin daha düşük fiyat verdiğini, rekabet kurulu piyasasının her yerde tek fiyat olayına izin vermediğini filan söyledi. Bende ok'ledim. Bana çok yakın olması ve daha önceki servis işim'de memnun kaldığım için 250 tl'ye ok dedim ama pahalımı sizce?

• gorkemchem kullanıcısına yanıt
    Hemen geri dönüs almaniz güzel olmus. Fiyat buradan oldukça yüksek ama servisin size yakin olmasi da olayin artisi. Yogunluga göre en az 2 saat bekliyorsunuz, hafta sonu bu süre katlanir da üstelik. Servis evinize çok yakinsa, eve gelip uyku-keyif kaçama?y yapabilecekseniz bence bu fiyat kabul edilebilir :)

Edit: Bu arada yanly? hatyrlamy?ym, ?imdi faturaya baktym da ben de totalde 240 lira vermi?im normalde 165+KDV iken extra olarak strat-stop ya?yny de?i?tirdiler o da 30 lira. Ya ben keyif de yapamamy?tym üstüne Verdikleri fiyata KDV dahilse aynyymy? nerdeyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtol -- 7 Ocak 2015; 11:40:10 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mtol

Az önce servis müdürü aradı . Binbir özür diledi. 255 tl 'ye yapabileceklerini söyledi. Avcılardaki bayinin direkt birmot'a bağlı olmadığını söyledi. Muadil ürün kullanan bayilerin daha düşük fiyat verdiğini, rekabet kurulu piyasasının her yerde tek fiyat olayına izin vermediğini filan söyledi. Bende ok'ledim. Bana çok yakın olması ve daha önceki servis işim'de memnun kaldığım için 250 tl'ye ok dedim ama pahalımı sizce?

İlgilenilmesi güzel olmuş.. Bu muadil ürün konusu nedir acaba merak ettim açıkcası.. Benim 1.6 dizel motor Ağustosta 300 civarı tutmuştu, tabi yağı fazla alıyor 1.3 e göre.. Ancak arabaya hakikaten fiat önem veriyor.. İki sorun ilettim ikisinde de yeni parça geldi.. Kısa gündüz farlardan birisi buhar yaptı, içinde su damlaları oluştu, değiştirdiler 10 gün içinde.. Ön havalandırmanın içinde ses geliyordu o da bir gün serviste kaldı düzeltildi. Ben Afyon daki servise yaptırıyorum mecburen ama servisten ve ustasından çok memnun kaldım açıkcası.. Hatta bu nedenle garantiyi de Aralık kampanyasında uzattım..

• Bu arada iki gündür Afyon kar buz, resimleri de çektim ancak birçok araba gitmemesine rağmen 500 l de sıkıntı olmadı. 4 mevsim vector 4 ler gerçekten beni şaşırttı, buzda yokuş denemesi olmadı ama düz buz ve karda çok etkilenmedi.. Traction kontrolde de kısmen daha düşük hızda araba daha stabil kaldı..
  • 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.