Şimdi Ara

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı (154. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.868
Cevap
131
Favori
752.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maliozi

Plastx kullanmadım ama araştırırsanız iç mekanda baya etlili bi ürün deniyor:)

Anladım hocam bir bakayım araştırayım bakalım. Yoksa sonax'a filan bakılırsa işimiz biraz tuzluya kaçacak gibi
  • Arkadaşlar bu arada yeni araçlar katılıyor aramıza ama SS gelmiyor. @viztay arkadaşıma katılıyorum bu konuda.
  • gorkemchem kullanıcısına yanıt
    Tatil bi bitsin,pasta-cilamızı yapalım,koltukları deri kaplatalım ss ler gelecek:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bayucuz kullanıcısına yanıt
    Merakla bekliyorum yalnız şu baldır desteği uzatma olayını bir sorarsa bizim için çok makbul geçecek bir de yapabiliyorlarsa sağ ön koltuk için kol dayaması.
  • Baldır desteğini sormuştum ben,belli bir miktar iyileştirme yapılabilir denmişti. Kol dayama için de şöyle bir çözüm var.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-fiat-500l-aksesuarlari-fiat-500l-kolcak-150-tl-sgl-tuning-174279968/detay/
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayucuz

Baldır desteğini sormuştum ben,belli bir miktar iyileştirme yapılabilir denmişti. Kol dayama için de şöyle bir çözüm var.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-fiat-500l-aksesuarlari-fiat-500l-kolcak-150-tl-sgl-tuning-174279968/detay/

Teşekkür ederim hocam. Dediğim gibi ben şuanda beklemek zorundayım koltuk için ama sende göreceğiz nasıl olduğunu. Muhtemelen ben de gaza gelip borç harç düşünmeden yaptırırım gördükten sonra.

• Bir de baldır desteğinden ziyade suruş pozisyonu da önemli. O kadar uzun yol yaptım,hiçbir sıkıntı yaşamadım aslında! Koltuğu yükseltip,geriye aldım. Bu sefer direksiyon geride kaldığı için onu da kendime göre uzattım. Boyum da 1,79. Bu şekilde rahatım ama destek olsa kötü mü olur,,olmaz :)

• quote:

Bir de baldır desteğinden ziyade suruş pozisyonu da önemli. O kadar uzun yol yaptım,hiçbir sıkıntı yaşamadım aslında! Koltuğu yükseltip,geriye aldım. Bu sefer direksiyon geride kaldığı için onu da kendime göre uzattım. Boyum da 1,79. Bu şekilde rahatım ama destek olsa kötü mü olur,,olmaz :)

Hocam boyumuz aynı . Ben de dediğin gibi ayar yaparak kullanınca pek sıkıntı yaşamıyorum ama insan daha uzun bir minder arıyor yinede . Ve ayrıca bilmem dikkat ettiniz mi, koltuklar sert girilen virajlarda sarmadığından dolayı sizi üzerinde tutamıyor. . Ve aradığım gıcır gıcır seslerde çıkarıyor. Genel olarak sıkıntılı koltuklar bence.

• Orijinalden alıntı: viztay

Orijinalden alıntı: eniscanbaz

arkadaşlar selamlar..
    dün 2014 beyaz rockstar 1,3 duo.aldım ve aranızdayım.
    araca paspas+kolçak+basamak almak istiyorum.ayrıca tavan ve ayna kaplaması yapmak istiyorum..
    fikir verebilirmisiniz..
    teşekkürler.

aracınız hayırlı olsun eğer aracımı satarsam sizinkinden yani beyaz 2014 yine düşünürüm..
    ben cam tavan yanlarında kalan kısım ve arka spoylerı bide yan ayna arka kapaklarını kendim kapladım..
    size uygun olacak renk parlak siyah kaplama olacaktır..bide aracınız da cam tavan sunroof var mıydı ?

Ayrıca yeni araçlarını alan arkadaşlar neden hiç foto yüklemezler..Hep bizden hep bizden olmuyor ki

arkadaşlar
    kusura bakmayın önceden attığım mesajda balıklama daldım konuya...herkeze selamlar...
    kazasız belasız sürüşler diliyorum..

sayın viztay araç açılır tavanlıdır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eniscanbaz -- 21 Ağustos 2014; 14:34:22 >

• gorkemchem kullanıcısına yanıt
    Evet,koltukların yanal destekleri gerçekten yetersiz! Hele önceki aracım Rx8 in recarolarından sonra gerçekten tedirgin hissediyorum virajlarda:) onlara da bir ayar çektiricez kısmetse.. Ama gıcırdama olayı koltuklarda yok. Sadece 100 un üzerine çıktığımda sol kapı içlerinden bazı çıtırtılar geliyor.. Sanki içerde birkaç çakıl taşı kalmış gibi.. Servise onu gostericem..

• quote:

Evet,koltukların yanal destekleri gerçekten yetersiz! Hele önceki aracım Rx8 in recarolarından sonra gerçekten tedirgin hissediyorum virajlarda:) onlara da bir ayar çektiricez kısmetse.. Ama gıcırdama olayı koltuklarda yok. Sadece 100 un üzerine çıktığımda sol kapı içlerinden bazı çıtırtılar geliyor.. Sanki içerde birkaç çakıl taşı kalmış gibi.. Servise onu gostericem..

Evet o sesler oluyor ama kafaya takılacak cinsten değil. Siz benim yaşadığım problemi yaşamadınız ona dua edin önceki sayfalarda var. Airbag'den gelen ses problemi . Çok şükür çözüldü.
  • Koltuklarla ilgili yapılacak her türlü değişimi resimli şekilde merakla beklemekteyim...
  • eflatoon kullanıcısına yanıt
    Bu kadar araştırmışken teknik özelliklerinden aracın ağırlığına da bir bakmanızı öneririm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eflatoon

biraz şehir içi biraz şehir dışı... biraz crossover biraz herşeyden...

bana araba ideal nasıl olur deseler 500L diyebilirim.

iç dizayn, o muhteşem cam tavan, küçük ve ekonomik dizel motor, düşük vergi, hele kırmızı renk bu kadar mı yakışır....

ama...

ama kapıyı çarptığım anda çıkan o ince kaporta sesi beni vazgeçirdi. zerafet ve 5 yıldız aldığı testler de sağlamlığı konusunda tatmin etmedi. Allah kullanıcılarını kaza ile imtihan etmesin. kütlesel bütünlüğü hissetmediğim bir araç ile şehirden çıkmayıp ancak yakın yerlere kullanabilirim.

kaporta kalınlığı arttığını duyduğum anda elimdeki aracı ne olursa olsun 500L ile değiştirebilirim.

kaporta kalınlığı ile arabanın sağlamlığı arasında hiçbir bağlantı yoktur önemli olan içerisinde bulunan çelik destekler ve şasi yapısının sağlamlığıdır kaza testine bakınca anlaşılıyor zaten kapı sesi konusuna gelincede ben bayide incelediğimde kapı bana tok gelmişti hoşuma gitmişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet3976

quote:

Orijinalden alıntı: eflatoon

biraz şehir içi biraz şehir dışı... biraz crossover biraz herşeyden...

bana araba ideal nasıl olur deseler 500L diyebilirim.

iç dizayn, o muhteşem cam tavan, küçük ve ekonomik dizel motor, düşük vergi, hele kırmızı renk bu kadar mı yakışır....

ama...

ama kapıyı çarptığım anda çıkan o ince kaporta sesi beni vazgeçirdi. zerafet ve 5 yıldız aldığı testler de sağlamlığı konusunda tatmin etmedi. Allah kullanıcılarını kaza ile imtihan etmesin. kütlesel bütünlüğü hissetmediğim bir araç ile şehirden çıkmayıp ancak yakın yerlere kullanabilirim.

kaporta kalınlığı arttığını duyduğum anda elimdeki aracı ne olursa olsun 500L ile değiştirebilirim.

kaporta kalınlığı ile arabanın sağlamlığı arasında hiçbir bağlantı yoktur önemli olan içerisinde bulunan çelik destekler ve şasi yapısının sağlamlığıdır kaza testine bakınca anlaşılıyor zaten kapı sesi konusuna gelincede ben bayide incelediğimde kapı bana tok gelmişti hoşuma gitmişti.

http://www.youtube.com/watch?v=chubPJWXIh8 şöyle bir bakalım o zaman, sonuç iyi sanırım

• Orijinalden alıntı: eniscanbaz

Orijinalden alıntı: viztay

Orijinalden alıntı: eniscanbaz

arkadaşlar selamlar..
    dün 2014 beyaz rockstar 1,3 duo.aldım ve aranızdayım.
    araca paspas+kolçak+basamak almak istiyorum.ayrıca tavan ve ayna kaplaması yapmak istiyorum..
    fikir verebilirmisiniz..
    teşekkürler.

aracınız hayırlı olsun eğer aracımı satarsam sizinkinden yani beyaz 2014 yine düşünürüm..
    ben cam tavan yanlarında kalan kısım ve arka spoylerı bide yan ayna arka kapaklarını kendim kapladım..
    size uygun olacak renk parlak siyah kaplama olacaktır..bide aracınız da cam tavan sunroof var mıydı ?

Ayrıca yeni araçlarını alan arkadaşlar neden hiç foto yüklemezler..Hep bizden hep bizden olmuyor ki

arkadaşlar
    kusura bakmayın önceden attığım mesajda balıklama daldım konuya...herkeze selamlar...
    kazasız belasız sürüşler diliyorum..

sayın viztay araç açılır tavanlıdır..

siyah beyaz ikisi de müthiş albenisi var fakat şu bizim siyah temizlik konusunda benim ömrümü çürüttü vesselam

• quote:

Orijinalden alıntı: kızılcıksopası

Koltuklarla ilgili yapılacak her türlü değişimi resimli şekilde merakla beklemekteyim...

fotolar yapılan işlemler esnasında safha safha çekilirse inanın çok makbule geçecektir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: viztay

quote:

Orijinalden alıntı: kızılcıksopası

Koltuklarla ilgili yapılacak her türlü değişimi resimli şekilde merakla beklemekteyim...

fotolar yapılan işlemler esnasında safha safha çekilirse inanın çok makbule geçecektir..

Katılıyorum. Artı chip-tuning yaptıran olmadı daha sanırım aramızda?
  • Bu rockstardaki 225/45/17 lastiğin hava basıncı ne olmalı, daha önceki aracımda yazardı kapıda bunda yazmıyor ya da ben göremedim..
  • sessizliman76 S kullanıcısına yanıt
    Önler 32 arkalar 29 veya 30
  • 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.