Şimdi Ara

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı (136. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.869
Cevap
131
Favori
752.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kızılcıksopası

quote:

Orijinalden alıntı: sorrento

quote:

Orijinalden alıntı: cizgibey

selamlar, 10000 Bakimi icin servis arastirirken internette ottopot mobil servis olayini gordum.Daha once bu forumun sayfalarinda da yazi yayinlanmis aciklama var. Guvenip Kayit olusturdum ertesi gun aradilar fiyat verdiler 280 tl dediler.Evin onune gelip bakimi yapacaklarini soylediler bende dedimki yikama yapilmiyacak mi o zaman fiyatta indirim isterim 😁 260 tl ye anlastikErtesi gun gelip evimin onunde yetkili 2 usta sokup takip filtreleri ve yagi degistirip bilgisayara da bagladilar garanti belgesini verip karttan da cekip 10Bin bakimimi yapmis oldum Sure sikintisi olanlar planlarinda degisiklik yapmadan 1,5 -2 saat civarinda ev onunde islem bitiyor.1 yil da garantili.resimleri de paylastiricam sorento nikli arkadasim sagolsun.. iyi surusler

Hımm iyiymiş. Normal bakımdan biraz pahalı sanırım. Peki bu şirket yetkili servis formatında mı çalışıyor? Olası bir arıza probleminde Fiat, bakımı yetkili serviste yaptırmadığınız için garanti kapsamı dışında tutmasın ?

Valla benim bildiğim sırf garanti dışı kalmasın diye garanti süresince yetkili servise yaptırmak mecburiyetindeyiz.Garanti bittikten sonra özgürce istediğim yere istediğim bakımı yaptırabilirim.Yanlış mıyım? Bu şekilde garanti sıkıntıya girmiyor mu?

Evet, yetkili servis dışında yapılan bakımlar garanti dışında bırakıyor maalesef. İnsanlar bu yüzden fazla para vererek yetkili servislere mecbur bırakılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çizgibey'in evin kapısında yaptırdığı bakımdan kesitler..
     Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

• sorrento kullanıcısına yanıt
    Gerçekten büyük rahatlık.Hayırlı olsun...
  • hkn_hukuk hocam enselendin... Eco Drive'a göz atarken Türkiye yirmincisi olduğunu gördüm. 500L ne ara çıktı ne ara aldın ne ara 20. oldun hocam ya.

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

• quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

hkn_hukuk hocam enselendin... Eco Drive'a göz atarken Türkiye yirmincisi olduğunu gördüm. 500L ne ara çıktı ne ara aldın ne ara 20. oldun hocam ya.

dünya çapında 20 dir o

• Vinnie Gognitti kullanıcısına yanıt
    Haklısınız.

• viztay kullanıcısına yanıt
    Tam olarak bu ikisinden bahsetmiştim. Bilgi için teşekkürler.
  • Ben ecodrive için Flash belleği bilgisayara takiyorum fakat herseferinde 5 günlük daha veriye ihtiyaç var diyor.oysaki 2 aydır devamli kullanıyorum. Flash taki klasorlere baktığımda veriler olduğu görünüyor. Neyi yanlış yapıyorum acaba.

• TMRT kullanıcısına yanıt
    O da bişey mi hocam ya, hızımı alamayıp geçen ay da aracımı sattım.

Ama hakkatten iyi yakalamışsın hocam..

Geçen sene ağustos ayında aracı aldıktan sonra çok merak ettim. Öyle hesap filan da açtım. Sonra fırsat buldukça yükledim yolculukları.

Arabayı satmadan önce ilk 5 arasındaydım. Zaman geçtikçe düşmeye başlamışım normal olarak. Hatta şimdi baktım 21. olmuşum. Ama Türkiye 1.liğim hala devam ediyor.

• Bu da, aracı ilk aldığım zamandan, yaklaşık 20.000 km'lik yakıt tüketim verilerim.
  • Arkadaşlar sanırım pekçok kimsenin uzun süreden beri beklediği fiat 500L ile uyumlu navigasyon ve diğer birsürü özellik barındıran ekranı sonunda yapmışlar.
    Alttaki linkten ilgilenen arkadaşlar inceleyebilirler. )
    Link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hkn_hukuk -- 17 Temmuz 2014; 19:37:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hkn_hukuk

Arkadaşlar sanırım pekçok kimsenin uzun süreden beri beklediği fiat 500L ile uyumlu navigasyon ve diğer birsürü özellik barındıran ekranı sonunda yapmışlar.
    Link

Bu cihaz biraz ucuz değil mi?

• hkn_hukuk kullanıcısına yanıt
    Harikasınız. Ben hesabı takibe almıştım ama kullanmıyorsanız gerek yok o zaman Alfa Romeo'da Blue Me varda Eco Drive yok mu hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zafern

quote:

Arkadaşlar sanırım pekçok kimsenin uzun süreden beri beklediği fiat 500L ile uyumlu navigasyon ve diğer birsürü özellik barındıran ekranı sonunda yapmışlar.
    Link

Bu cihaz biraz ucuz değil mi?

minimum 100 tane alınabiliyor toplu alım olduğu için ucuz herhalde

• quote:

Bu da, aracı ilk aldığım zamandan, yaklaşık 20.000 km'lik yakıt tüketim verilerim.

Aracınız 1.6 mı1.3 müydü start stop sistemi 1100 lt yakıtta 20 lt ekonomi yapmış doğru mu anladım. ...

• quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

Harikasınız. Ben hesabı takibe almıştım ama kullanmıyorsanız gerek yok o zaman Alfa Romeo'da Blue Me varda Eco Drive yok mu hocam ?

Evet Alfa Romeo'da Eco Drive yok o yüzden maalesef kullanamayacağım. Ama tavsiye ederim gerçekten güzel bir uygulama.
    Eğer düzenli olarak yüklerseniz aracınız yakışı ile ilgili detaylı bir bilgiye sahip olabiliyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet3976

quote:

Bu da, aracı ilk aldığım zamandan, yaklaşık 20.000 km'lik yakıt tüketim verilerim.

Aracınız 1.6 mı1.3 müydü start stop sistemi 1100 lt yakıtta 20 lt ekonomi yapmış doğru mu anladım. ...

Evet doğru anlamışsınız hocam.
    Aracım 1.3 dualogic'di ve hiç start stop özelliğini kapatmamıştım.

• Kasko için bu aralar fiyat alan oldu mu? Benim kaskonun süresi dolmuştu bugün yenilettim. Hasarsızlık %40 olmasına rağmen 1.040 ₺ tuttu.

• Merhabalar
    bir hafta oldu kuzenim aldi araci ama otomatik cam silecekleri aktiflestirmeyi bulamadim
    arac en dolu otomatik versiyon

• Mustafasd kullanıcısına yanıt
    teypten ayarlanıyordu sanırım..
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.