Şimdi Ara

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı (133. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
8.868
Cevap
131
Favori
752.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    saygı duyarım ..
  • Omsa marka cam çıtası nikelajlarımı uyguladım..

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı  Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı  Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

• Ben müzikle çok iç içeyim müzik kulağımı kendime göre iyi bulurum sesi beğenmedim mi sistemden soğurum dinlemem daha iyisini ararım her şeyi sil baştan yaparım biraz takıntılıyım yani.Aracın mevcut hoparlörleri dediğiniz gibi çok yetersiz.dinlemedim ama beats sisteminin de bana çok yeteceğini düşünmüyordum. Bu nedenle aracın bazı özelliklerini kullanmamışım beni çok rahatsız etmiyor. Aracı alalı daha bir sene olmadı belli aralıklarla farklı farklı ustalara bazen eklemeler yaptırmak için bazen işçiliklerini beğenmediğim için aynı yeri dört kere söktürdüm taktırdım.
  • popstar araçları olanlar çok şanslı zira rocstar buladım ama aracın gerçekten içi dışı motorunu birebir kopya yapmışlar
    oğlan tamire başladı bile..

• quote:

Orijinalden alıntı: kızılcıksopası

Ben müzikle çok iç içeyim müzik kulağımı kendime göre iyi bulurum sesi beğenmedim mi sistemden soğurum dinlemem daha iyisini ararım her şeyi sil baştan yaparım biraz takıntılıyım yani.Aracın mevcut hoparlörleri dediğiniz gibi çok yetersiz.dinlemedim ama beats sisteminin de bana çok yeteceğini düşünmüyordum. Bu nedenle aracın bazı özelliklerini kullanmamışım beni çok rahatsız etmiyor. Aracı alalı daha bir sene olmadı belli aralıklarla farklı farklı ustalara bazen eklemeler yaptırmak için bazen işçiliklerini beğenmediğim için aynı yeri dört kere söktürdüm taktırdım.

ben sizin araçta da beats ses sistemi var zannediyordum ve o yüzden şaşırmıştım zira beats ses sistemi ortanın üstünde tatminkar..
    haa tam porf. mu değil tabi..şimdi haklısının bi arayış içinde olmanızı daha iyi anlıyorum..

• viztay kullanıcısına yanıt
    Ufaklık direk motora girişmiş :) Maşşallah allah bağışlasın...
  • quote:

Ufaklık direk motora girişmiş :) Maşşallah allah bağışlasın...

sağolun cümlemizinkini inşalallah
  • Bizim araçlar ayağı frenden çekince ilerlemiyor. Gaza basmak lazım ille de. Sadece tam otomatik şanzımanlara has bir özellik mi bu? Bugün biraderin aracını kullandım, Honda CRV. Özellikle sıkışık trafikte büyük rahatlık doğrusu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sorrento kullanıcısına yanıt
    Dogrudur. Gecen gun arkadasim araci park etmeye ugrasiyodu bu yuzden de baya bi ugrasti alisik olmadigi icin. Gaz veriyo frene basiyo biraz daha yanasmasi gerekiyo frenden ayagini cekince arac kayip yine ilk halini aliyo. Alismayana bi garip.

• quote:

Dogrudur. Gecen gun arkadasim araci park etmeye ugrasiyodu bu yuzden de baya bi ugrasti alisik olmadigi icin. Gaz veriyo frene basiyo biraz daha yanasmasi gerekiyo frenden ayagini cekince arac kayip yine ilk halini aliyo. Alismayana bi garip.

Sanırım tam otomatik ile yarı otomatik şanzumanların arasındaki farklardan biri de bu. Yazılımla falan değiştirilebilir belki de. Sormak lazım.

öncelikle çok güzel göründüğünü söylemeliyim.
    Bir sorum olacak. Aracı canlı görmediğim için sizin izleniminizi öğrenmek isterim.

Kapı açma kısmı ve kapı alt çıtaları mat ama cam çıtaları parlak gibi gördüm. bunu canlı gördüğünüzde rahatsız edici veya korsan gibi duruyor mu, yoksa birbirine tam uyumlu gibi mi?

Benimde aklımda bu tip bir kaplama yapmak var çünkü. aslında kaplama ile sticker arasında kaldım. hangisi daha iyi görünür karar veremedim. benim arabam beyaz bu arada.

Teşekkürler.
  • firatks F kullanıcısına yanıt
    sizin cevap oldukça açıklayıcı olmuş. Ben de aracın yüksekliğinden kaynaklı olabileceğini düşünüyordum. Zaten dediğim gibi özellikle otoyol özellikli yolda alıyorum sesi.
    asfaltın nisbeten daha kaliteli olduğu ve aracın biraz daha yüksek hız yapabildiği yerlerde.
    Bayram tatilinde çoook uzun bir yolda test etme şansım olacak. Rahatsız edici olacak mı, o zaman görebilirim.

Teşekkür ederim.
  • nzmslv kullanıcısına yanıt
    krom aksamların birbirine tezat yada ton farkları söz konusu değil zira psikopat derece de titizim bu konularda...ama aracın orjinal kısımları tabi biraz mat gibi duruyor ve siz yazana kadar inanın dikkatimi çekmedi varın siz düşünün ama şu bi gerçek ki cam çıtaları omsa markası olduğu için malzeme kalitesi olarak kendini belli ediyor ve yerine cuk diye oturdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi viztay -- 9 Temmuz 2014; 13:43:44 >
  • arkadaşlar bi soru sormak istiyorum yakında izin planım var ve şu yeni yazılım el fren ayarı vs.durumları kontrol ettirmek istiyorum zira bi ücret isterler mi bilgisi olan cevaplarsa sevinirim..

• Yazılımlardan veya güncellemelerden ücret alınmıyor bildiğim kadarıyla. Benim araca bir kere güncelleme geldi ona da ücret talep etmediler.
    Yok ücret talep edilmiyor bende yaptırdım. Sabahları ilk çalıştırdığımda otoparktan çıkarken silkeleme yapıyordu şimdi kalmadı. Hatta vites geçişleri daha kararlı bir hal aldı diyebilirim. Zaten servise gittiğinizde motor no şasi no bilgilerini sisteme girdikleri an yazılım güncellemesi yapılmadıysa ekranda uyarı beliriyor.
  • Bu arada arkadaşlar ilk mazot ışığı yandığı yerden gösterge E'ye düşene kadar ne kadar yol yapabiliyorsunuz? Ve E'ye düştükten sonra mı yedeği yemeye başlıyor yoksa ışık yandığındamı yedeği yemeye başlıyor bilgisi olan varmı?
  • gorkemchem kullanıcısına yanıt
    aynı sirkeleme durumu bende de var özellikle soğuk iken ama 10 000 bakımında biz söylemeden yapmış olmaları gerekirdi diye düşünüyorum eğer yapılmışsa ki bence
    yapılmamış sorunumuz devam etmezdi dimi..
  • Bugün bicolore u ruhsata işlettim. Tıpkı arkadaşların dediği gibi oldu, tüvtürkten randevu alıp tespit muaynesi yaptırdım, ek-1 belgesi vs yok... sonra trafige gidip muayneden alınan kagıtlar, kaplama faturası, kimlik fotokopisi ve trafik sigortası ile (ve tabii ki 162tl) ruhsatı değiştirdim. oldukça çabuk halloldu problemsiz, muayne ücretsizdi buarada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vinnie Gognitti

Bugün bicolore u ruhsata işlettim. Tıpkı arkadaşların dediği gibi oldu, tüvtürkten randevu alıp tespit muaynesi yaptırdım, ek-1 belgesi vs yok... sonra trafige gidip muayneden alınan kagıtlar, kaplama faturası, kimlik fotokopisi ve trafik sigortası ile (ve tabii ki 162tl) ruhsatı değiştirdim. oldukça çabuk halloldu problemsiz, muayne ücretsizdi buarada

sırada ben varım p.tesi inşallah..
  • 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.