Şimdi Ara

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.868
Cevap
131
Favori
752.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: nakzo26

Bir kaç resim daha...

Gule gule kullanin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kırmızıyı görünce keske beyaz almasa miydim diye soruyorum kendime:) 500L'ye cok yakışmış beyaz tavanla birlikte.

• quote:

Orijinalden alıntı: sorrento

quote:

Orijinalden alıntı: aresmoon

Merhabalar bende 25 haziranda 1.3 dizel otomatik pan. ed. siparişi verdim. bkalaım henüz gelmedi araç. temmuz sonu dediler ama agustos ortasınımı bulacak bilemiyorum. gelince fotolarını paylaşırım. iyi bir tercih yaptığımızı düşünüyorum. bu özellikler ve tasarım bu paraya başka markalarda alınamaz.

Aynı gün, aynı aracı sipariş vermişiz:) Sizinki de beyaz mı? Bana Ağustos'ta teslim dediler ama ayın hangi günü olduğunu bilmiyorlar..

aynen beyaz siparişi verdik ama ne zaman belli değil. hiç bir şeyde söyleyemiyorlar. en son bana temmuzu unutun dediler dün :) ağustosta ne zaman oda belli değil.

• foruma üye olmama sebep olan fiat 500 hakkında bir bilgiye ulaştım.

şuan satılan modeli alıp almama konusunda çok kararsız kaldım.

internette fiat 500 xl diye bir modelden bahsediliyor galiba testleri yapılıyor.

araç 7 kişilik olacak anlaşılan.

malum fiat 500L gerçekten çok güzel ve geniş bir araba xl ın daha rahat olacağı kesin.

bu modelin ülkemizde satılıp satılmayacağı ne zaman geleceği yönünde bilgisi olan var mı acaba?

bravo da kullanılan 1.6 dizel otomatik seceneği acaba bu xl da sunulur mu?

çok kararsız kaldım çok teşekkürler şimdiden cevaplarınız için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyoshocu -- 25 Temmuz 2013; 10:06:35 >
  • kusura bakmayın forumda yeni olduğum için nasıl yapıldığını bilmiyorum ama video da buldum umarım yükleyebilmişimdir.

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

• Bahsettiginiz arac 500Living diye geçiyor. 500L nin 7 kişilik versiyonu diyebiliriz. 2014 de pazara giriş yapacak diye biliyorum. Kalabalık bir aileye sahipseniz düşünebilirsiniz.

• Öncelikle kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.Bi sorum olacaktı.Fabrika değerlerine yaklaşmışsınız ilk km'ler için.Acaba aracınızın tam modeli nedir?

Çok pardon,2 sayfa önce model bilgisi vermişsiniz zaten :) Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krmcskn -- 25 Temmuz 2013; 21:17:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorrento

Bahsettiginiz arac 500Living diye geçiyor. 500L nin 7 kişilik versiyonu diyebiliriz. 2014 de pazara giriş yapacak diye biliyorum. Kalabalık bir aileye sahipseniz düşünebilirsiniz.

teşekkürler yukarıda paylaştığım video da uzun 500 ün de testini yapıyorlar galiba avrupada satışta

biraz daha beklemeye karar verdim belki 1.6 dizel otomatik gelir.
  • selamlar Ankara Birmot'tan cumartesi 1.3 multijet panoramic edition otomatik vites kırmızı aracımı teslim alacağım inşallah
    kafamdaki tek soru işareti ideada yaşadığım kötü otomatik vites deneyimi 1 ayda sattırmıştı arabayı.
    fotoları ve deneyimlerimi daha sonra paylaşırım
    iyi günler
  • Bizim plakalar yetişmedi, yarın inşallah.

• biraderin plaka da ok. Motorunun aynı harfden aldı son numara farklı ama olsun.
    aracın testleri varmış Birmotta. yarın sabah teslim alacak inşallah.
  • Benim araçda pazartesi veya salı teslim edilicek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • enterit E kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdiden hayırlı uğurlu olsun,kazasız belasız kullanın inşallah.Deneyimlerinizi,fotoğraflarınızı,bilgilerinizi bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: krmcskn

Öncelikle kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.Bi sorum olacaktı.Fabrika değerlerine yaklaşmışsınız ilk km'ler için.Acaba aracınızın tam modeli nedir?

Çok pardon,2 sayfa önce model bilgisi vermişsiniz zaten :) Teşekkürler

Cok tesekkur ederim :)
    Aracimin modeli 1.3 multijet ii 85 hp dualogic opening edition :)

• Bugün bayiyle görüştüm. Arac bayrama yetişiyormuş. Sürpriz oldu benim icin. Ay sonunu bulur diye alıştırmıştım kendimi:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorrento -- 26 Temmuz 2013; 1:51:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonpoL

quote:

Orijinalden alıntı: buzel@hotmail.com

Merhabalar,

Aracınız öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız sürüşler dilerim.
    Aracınıza ful yalıtım/full paket koruma yaptırdığınızı belirtmişsiniz. Bu satış sırasında sunulan bir seçenek mi? Orjinalinde öyle mi geldi? Ayrıca maliyeti nedir?

quote:

Orijinalden alıntı: SonpoL
    *Geçenlerde kullanmış olduğum mini Cooper country man'e göre 500L'yi daha sessiz ve konforlu buldum. Özellikle aracın süspansiyonu da çok iyi ayarlanmış. Darbeleri çok güzel bir şekilde emiyor ve iç kabine ses yansıtmıyor. 500L daha sessiz ve dizel. Fakat ben ful yalıtım yaptırdım. Onunda etkisi vardır diye tahmin ediyorum. Boya koruma, koltuk koruma ve alt koruma ayriyeten 3 desibele kadar sesi azaltan ve hafif darbelerde koruyan full paket koruma yaptırdım. Sizlere de öneririm.

Satış sırasında teslim almadan önce yaptırdım. Daha sonradan da yaptırılabilir elbette :). Ben boya koruma, koltuk koruma, artı bahsettiğim yalıtım olayını toplam da 700 TL'ye anlaştım. Normalde 950 TL gibi bir fiyat söylemişlerdi. Anlayacağınız üzere mutlaka pazarlığınızı yapın.

Tampon, kaput, alt zift kaplama için bugün beni aradılar ve toplamda 1350 tl istediler, birde %35 indirimli hali bu fiyat. Sadece alt yalıtımı sordum 650 tl dediler, bende vazgeçtim. Siz nerde yaptırmıştınız koruma sistemlerini?
    Kaputa ve tamponlara dilm çekiyorlarmış, aynı işlem sanırım sizinkiyle.

• Arkadaşlar ankara birmot panaromic ed. ları vermeye başladımı henüz beni aramadılarda. birde renklere göre değişiyor sanırım beyaz olarak sipariş eden varmı? varsa araç geldimi?
  • Aracı alan herkese hayırlı olsun. Ben de şu an kullanmakta olduğum ford c-max'tan model yükseltme isteğimden dolayı 500l'ye geçmek istiyorum. C-max deyince tahmin etmişsinizdir aile biraz kalabalık. Acaba bu arabada fordda bulduğum konforu ve genişliği bulabilir miyim?
    Ayrıca bu iş biraz tercih meselesi tabi ki ama 1.6 motor seçeneği mi 1,3 multijet mi?
    Son olarak alan arkadaşlar aldıkları yada haberdar oldukları fiyatlar konusunda da bilgi verirlerse ; hepimizin bildiği gibi ; bayide bayiya fark oluyor, güzel bir dayanışma olur.

Saygılarımla....
  • biraz önce birmottan aradılar araca alt koruma, boya koruma ve koltuk koruma için 560 TL fiyat verdiler bize özelmiş nedersiniz?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.