Şimdi Ara

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı (100. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.869
Cevap
131
Favori
752.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sorrento

quote:

Orijinalden alıntı: EgeKarasoy

Cruise control tam olarak nasil calisiyor? Atiyorum 110a sabitlemek istiyorum ne yapmaliyim?

Önce direksiyonun solundaki cruise kontrol kolunu çevirerek açın, sonra istediğiniz km ye geldiğinizde kolu 2-3 saniye çevrili biçimde tutup bırakın ve pedaldan ayağınızı yavaşça çekin.

Aklımda kaldığı kadarıyla böyleydi sanırım:)

Tamam hocam sagolun :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CC için önce koldan sistemi yukarı çevirerek acın bu sırada cc açık diye uyarı gelir ekrana. Sonra istediğiniz hızda kolu ayağınız gazda 2 sn yukarda tutarak devreye alabilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gismo G kullanıcısına yanıt
    Güzel değer nerede yoğun trafikte mi sakinmi?

• FIX&GO araç tamir kitini nereden alabilirim. lastik şişirici hava kompresörü arıyorum aklıma geldi almışken bunu alayım diye. Bu arada arkada 2 cama fiyatın güneşliklerini taktırdım süper oldu dışarıdan bakınca içerisi hiç gözükmüyor içeridende dışarısı gözüküyor ve güneş hiç içeri girmiyor. Fiyatı 300 tl birde 500l living için küçük anten aldım 30 küsür lira ama livinge uymadı herhalde yanlış sipariş geçtiler
  • 500l nin polen filtresi nerede takili sokup takmasi nasil
    Haliyle yaprak kus tuyu vs icine giriyor arada temizlemede fayda var onceki arabamda cokkolay yapiliyordu bunda
    bulamadim iyi forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: poplik

500l nin polen filtresi nerede takili sokup takmasi nasil
    Haliyle yaprak kus tuyu vs icine giriyor arada temizlemede fayda var onceki arabamda cokkolay yapiliyordu bunda
    bulamadim iyi forumlar

Hocam aramızda öyle teknik işlere giren yok şimdilik:) Eğer bulur da fotoğraf paylaşarsanız, herkes için referans olur.

• Merhaba arkadaşlar;

Biraz da forum canlılık kazansın diye yazıyorum.
    Daha önceki bir mesajımda belirttiğim gibi, 10 gün kadar önce 1.6 Panaromic Edition 500L aldım. Adana'da yaşıyorum ve burada 500L şimdilik tek tük görülüyor. Ankara, İstanbul ve İzmir'deki yaygınlığı hakkında bilgi verebilecek arkadaşlar var mı?

Bu arada, araçla ilk uzun yol deneyimimi yaşadım ve motor gürültüsü haricinde (1.2 TSI benzinliden geçiş yaptım), gerek yol tutuş, gerek performans, gerek yolcu konforu, gerekse tüketim bakımından epey memnun kaldım. Tüketim şu an için şehir içi 5,5 l/100 km, şehirler arası 100 km/sa hıza sabitleyince 4.0 l/100 km düzeyinde (klima kapalı). Daha ilk depodayız. 225 taban lastikler yüksek hızda kendini belli ediyor. Good Year F1 Eagle lastik takmışlar ve yol sesi çok az.

500L tercihimizden dolayı şu ana kadar gayet mutluyuz.

Herkese kazasız günler.

• quote:

Orijinalden alıntı: yeniinsan

Merhaba arkadaşlar;

Biraz da forum canlılık kazansın diye yazıyorum.
    Daha önceki bir mesajımda belirttiğim gibi, 10 gün kadar önce 1.6 Panaromic Edition 500L aldım. Adana'da yaşıyorum ve burada 500L şimdilik tek tük görülüyor. Ankara, İstanbul ve İzmir'deki yaygınlığı hakkında bilgi verebilecek arkadaşlar var mı?

Bu arada, araçla ilk uzun yol deneyimimi yaşadım ve motor gürültüsü haricinde (1.2 TSI benzinliden geçiş yaptım), gerek yol tutuş, gerek performans, gerek yolcu konforu, gerekse tüketim bakımından epey memnun kaldım. Tüketim şu an için şehir içi 5,5 l/100 km, şehirler arası 100 km/sa hıza sabitleyince 4.0 l/100 km düzeyinde (klima kapalı). Daha ilk depodayız. 225 taban lastikler yüksek hızda kendini belli ediyor. Good Year F1 Eagle lastik takmışlar ve yol sesi çok az.

500L tercihimizden dolayı şu ana kadar gayet mutluyuz.

Herkese kazasız günler.

Izmir icin konusayim cooooookkk var hocam bir arkadasimiz soylemisti en cok izmirde satildi diye bu da onu kanitliyor gibi geliyor

• Merhaba Arkadaşlar,

Bir konu hakkında bilgi vermek istedim.
    Dün 10000 bakımını yaptırdım. Bakımla ilgili işler bitince en son lastiklerin havasını kontrol ettiler.

Forumda daha önce söyleyen arkadaşlar vardı "lastikleri kontrol ettirin. Ben ettirdim 40-42 çıktı havası" diye.
    Ben daha önce kontrol etmemiştim çünkü herhangi bir rahatsızlık veya arabada sertlik hissetmemiştim.

Bakımdan sonra kontrol ettiklerinde bütün lastikler 42 çıktı.

Siz de benim gibi "yok benim ki o kadar yoktur" demeyin, kontrol ettirin veya edin.
    Farkı hissedeceksiniz :)

İyi günler.
  • quote:

quote:

Cruise control tam olarak nasil calisiyor? Atiyorum 110a sabitlemek istiyorum ne yapmaliyim?

Önce direksiyonun solundaki cruise kontrol kolunu çevirerek açın, sonra istediğiniz km ye geldiğinizde kolu 2-3 saniye çevrili biçimde tutup bırakın ve pedaldan ayağınızı yavaşça çekin.

Cruise kontrol çevirdikten sonra kolu aşağı bastırmanız yeterli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozgurrr2001

Merhaba Arkadaşlar,

Bir konu hakkında bilgi vermek istedim.
    Dün 10000 bakımını yaptırdım. Bakımla ilgili işler bitince en son lastiklerin havasını kontrol ettiler.

Forumda daha önce söyleyen arkadaşlar vardı "lastikleri kontrol ettirin. Ben ettirdim 40-42 çıktı havası" diye.
    Ben daha önce kontrol etmemiştim çünkü herhangi bir rahatsızlık veya arabada sertlik hissetmemiştim.

Bakımdan sonra kontrol ettiklerinde bütün lastikler 42 çıktı.

Siz de benim gibi "yok benim ki o kadar yoktur" demeyin, kontrol ettirin veya edin.
    Farkı hissedeceksiniz :)

İyi günler.

Merhaba,
    10bin bakımı hangi serviste ve kaça yaptırdınız?
  • Birmot-İstinye B kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Servisinizde 1.3 dualogic için 10bin km bakımında neler yapılıyor ve kaç TL ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeKU

Merhaba arkadaslar bende bugun 500L alarak araniza katildim

Aracim sifir 2013 popstar 1.3 manuel
    Bi-color
    17 inc jant
    Park sensoru
    Bayiden hediye olrak ziebart ic koruma aldim
    Fiyat 52.500

hayırlı olsun, iyi fiyat gerçekten. Liste fiyatından ne kadar indirim yaptılar? ÖTV artışından nerdeyse hiç etkilenmemişsiniz. 8-9 ay önceki fiyatlarda bu civardaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: loremore

quote:

quote:

Arkadaş bu satış elemanları parayı alıp anahtarı verip birşey anlatmadan göstermeden müşteriyi hemen yola mı koyuyorlar anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kızılcıksopası

quote:

quote:

quote:

Arkadaş bu satış elemanları parayı alıp anahtarı verip birşey anlatmadan göstermeden müşteriyi hemen yola mı koyuyorlar anlamadım.

Valla haklısın. Bende dene yanılmayla bulmuştum.

• Benim şöför koltuğumdan gacur gucur ses geliyor.
    Hiç duyan çözüm bilen var mı (84kg erkek :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Bi-color
    17 inc jant
    Park sensoru
    Fiyat 52.500

hayırlı olsun, iyi fiyat gerçekten. Liste fiyatından ne kadar indirim yaptılar? ÖTV artışından nerdeyse hiç etkilenmemişsiniz. 8-9 ay önceki fiyatlarda bu civardaydı.

Liste fiyati suan 2014 modeller icin. Benim aldigim bayi elinde kalan 2013 model bu yuzden uygun fiyata verdiler. Hatta ben daha teslim almadan amcama da aldik bi tane, bende hayirlisiyla yarin teslim alacagim. Benim aldigim donanim 2014 liste fiyatlarina gore 68.000 TL ye denk geliyor

• Gerci cok fazla aramadim zamanim cok kisitli oldugu icin arabayi alali 1yil olacak daha km 3000 de zaman bulsam iyice bakacam ozaman belki
    foto paylasirim belki bilen vardir diye sansimi denedim

• quote:

quote:

quote:

Bi-color
    17 inc jant
    Park sensoru
    Fiyat 52.500

Liste fiyati suan 2014 modeller icin. Benim aldigim bayi elinde kalan 2013 model bu yuzden uygun fiyata verdiler. Hatta ben daha teslim almadan amcama da aldik bi tane, bende hayirlisiyla yarin teslim alacagim. Benim aldigim donanim 2014 liste fiyatlarina gore 68.000 TL ye denk geliyor

Hayırlı olsun.. Renk ne?
    9 ay önce aldığımda 1,3 dualogic panaromic edition'ın liste fiyatı 52.250 liraydı. Sizinki manuel olmasına karşın, döviz kur artışı ve ötv zammına rağmen iyi fiyata almışsınız.

Güle güle kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorrento -- 25 Nisan 2014; 0:04:21 >

• bezakii kullanıcısına yanıt
    aynı sıkıntı bende de var.. aynı kilolarda sayılırız..
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.