Şimdi Ara

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı (94. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.868
Cevap
131
Favori
752.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En arkadaki 2 koltuk biraz dar ama onada şöyle bir çözüm bulmuşlar en öndeki sürücü koltuğunun yanındaki koltuğu biraz ileri alınca ve arkadaki 3 lü koltuklarda ileri geri gittiği için arkadaki koltuklarıda biraz ileri alınca en arkadaki 2 koltuk rahat bir şekilde kullanılıyor. Tabi aşırı rahat değil ama 7 kişiyi alıyor sorun olmadan açıkçası arkada 2 koltuğa oturmadım yarın bir deneyeyim buradan haber veririm.
  • Bahsettiğim torbido resmi bu

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

• Gule gule guzel gunlerde kullanin plakanizin harfleri meslektasim HostesBeyOglum u çagristirdi 😎 havalarda isinmaya basladi su bulusma isini planlayalim derim 🚗🚗🚗🚗🚗

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağol hocam amin. Ben plakaya HepsiBuraDa diyorum akılda daha kalıcı oluyor Bu arada buluşma olursa müsait olursam bende gelirim. Bugün bagajın arkasına baktım ama yedek lastiği nereye sakladıklarını bulamadım. Sizde yedek lastiklerde nerede duruyor?
  • Aracınız hayırlı olsun.Bizim araçlarda bagajın en dibinde bir bölme daha var ince bir malzemeyle kapalı onu kaldırınca lastik yuvası ve tamir kiti mevcut.
  • guguk kullanıcısına yanıt
    valla ben begendım hocam....deri olmasıda guzel...benım bagajın ıcınde.zannedersem arka koltukları kaldıracaksınız galiba siz orda bulabilirsiniz.tahminimce...
  • benim sorum.. bu motorun altında korumalık yok bende alt korumalık.hani sacdan olurya kartel delinmesin falan gibisinden .ama bir sey farkettim bizim motorlar celik konsorsiyuma tutturulmus.yanı baya saglam anlasılan darbelere falan..soruma geliyorum.altta korumalık yok bende.motor hemen pislenir...
  • Cevap veren arkadaşlara teşekkürler yarın bir daha bakayım şu yedek lastiğe

Araçların altına artık korumalık koyulmuyor nedenide araç kaza anında güvenlik açısından motoru aşağıya bırakıyor buda büyük faciaları önlüyor bu yüzden araç altına koruma koruma yapmıyorlar.Sonradan yapılıyormu yapılıyor ama güvenli değil bilginiz olsun.
  • Teslim aldığımdan beri hiç lastiklere bakmamıştım bugün benzinliğe girdim lastiklere bakayım dedim şok oldum her lastik farklı havada ve 40-45 lerde hemen önleri 32 arkaları 30 yaptım. Okadar para veriyoruz hiçmi kontrol etmezler lastikleri
  • guguk kullanıcısına yanıt
    Rengi çok güzelmiş.. ayrıca navigasyonlu olmasıda çok iyi. güle güle kullanın...

bu arada 230 km/h gösteriyor sizin araçta.. bizimkiler de 210 km/h..
  • teşekkürler hocam. Valla hıza hiç takılmıyorum zira 230 olsa ne yazar arabada çocuk var uzun yolda en fazla 140-150 yaparım gibi o bile fazla ama bazen git git sıkılıyorum arada bir basarım okadar. Bundan önce punto evo vardı onda da 130 140 arası gidiyordum mecbur.
  • 500L için kısa anten bulabilen var mı?
  • 1.3 multijete chip tuning yaptiran var mi?

• Birmot-İstinye B kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Bagaj havuzu için Kdv dahil 150 demişsiniz.

Ayaklık ve bagaj havuzu fiyatı mı 450+KDV yoksa sadece ayaklık mı?

Kısacası sadece ayaklık yaptırmak istiyorum, fiyatını öğrenmek istiyorum :)

İyi günler.
  • Merhaba .

450 + KDV promosyon lu fiyat ama sadece basamağı 350 + KDV den aracınızı uygulanabiliriz .

Iyi gunler ..

• http://www.fiat.com.tr/modeller/Sayfalar/500LLIVING/Galeri.aspx

Fiat 500 Living ide siteye eklemişler arabayı bayide görüyoz siteye yeni ekleniyor enteresan :)
  • 1.6 120 hp multijet sitede görünüyor ama otomatik vites yine sadece 1.3 te var...
  • Bende 500l livingi alalı 1 hafta olacak daha yeni siteye eklenmiş
  • Güle güle kullanın güzel bir seçim olmuş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet3976 -- 10 Nisan 2014; 15:33:32 >
  • sağol hocam allah olmayanlara nasip etsin
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.