Şimdi Ara

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı (304. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.868
Cevap
131
Favori
752.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    +1
  • Sayın Sonpol
    Şu Konu Girişini Düzenleyelim Bir Ara.Kimin Hangi Aracı Var Hangi Donanım Hangi Ekstralar Var Filan.Rengi Ne Motoru Şanzımanı Bunları Yazalım.Kaç Model Olduğunu Falan.Bence Güzel Olur.Diğer araçların konu başlıklarında hep böyle yapılmış herkes size PM'den Bu saydıklarımız Yazsın Sizde Düzenleyin.Bence Sayfa Şenlenir Çok Da Güzel Olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf ŞAHİN 52

Sayın Sonpol
    Şu Konu Girişini Düzenleyelim Bir Ara.Kimin Hangi Aracı Var Hangi Donanım Hangi Ekstralar Var Filan.Rengi Ne Motoru Şanzımanı Bunları Yazalım.Kaç Model Olduğunu Falan.Bence Güzel Olur.Diğer araçların konu başlıklarında hep böyle yapılmış herkes size PM'den Bu saydıklarımız Yazsın Sizde Düzenleyin.Bence Sayfa Şenlenir Çok Da Güzel Olur.

Selamlar.

Elbette, olabilir. Bu konuda sizden yardım isteyebilirim. Dilerseniz siz araç tiplerini ve donanımlarını öğrenin ve bana gönderin. Daha sonra foruma entegre ederim.

Saygılarımla.
  • july17 J kullanıcısına yanıt
    Tan otoyu da tavsiye ederim bizim direksiyon sorunumuzu arac çalışmıyorken anladılar iyilerdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SonpoL S kullanıcısına yanıt
    Tamamdır.
  • Arkadaşlar Herkes Bana Aracının Yılını,Modelini,Hangi Versiyon Olduğu,Rengi,Vitesi,Motoru ve Opsiyonlarını Yazıp PM'den Gönderebilir mi?
  • Yusuf ŞAHİN 52 Y kullanıcısına yanıt
    Geldi mi Türkiye'de tek olan aracınız. :)
  • Turkuaz renkli araçlar özel araçlar evet, çünkü rengi bile kataloglarda yok, in?allah olmaz ama 1.6 motor ve dualogic vites seçene?i belki de size sorun çykaracak, 120 hp lik motora tek kavrama yary otomatik vites koymak ?anzymana yüklenmek demektir bence.
  • Ebu Computer kullanıcısına yanıt
    Geldi
    Fotoğraflar...
    fotoğraf atamadım :D
  • TR'De Tek Olan Aracımı Teslim Almış Bulunmaktayım.Öncelikle Aracın Vites Geçişleri Çok Sağlam.Uzun Süre Civic Otomatik Kullandıktan Sonra 500L'nin Otomatiğini Böyle Beklemiyordum.Vites geçişleri yerinde ve çok güzel sarsıntısız vites geçiyor.Start Stop Arada Bir Kaysada İyi İş Görüyor.Elektrikli Tavan Perdesi Mükemmel Ötesi!!!Uzun Süre Civicte Ve İdea'da Bu Çileyi Çektikten Sonra Çok İyi Oldu.Traction+ İyi İş Görüyor.El Freninin Tasarımı Müthiş.Geçen Mesajlarda Olduğu Gibi Kaydırma Söz Konusu Bile Olmadı.Korkarakta Olsa Çok Dik Bir Yokuşa Bir Akşam Boyunca Bıraktım.Gece Yarıları Kalkıp Kalkıp Bakma Endişesi Vardı.Hep Baktım Hiç Kaymadı.U-Connect Ekran Güzel.Beats Ses Sistemi Harika.Eski Aracımda 50'yle Yakaladığım Sesi 500L'de Sadece 9'la Yakaladım.Kemer Takmayınca Çok Gıcık Bir Ses Ötüyor.Ona Gıcık Kaptım.Kulağımı Çınlattı.Sunroof Tamamen Açılsaydı Çok Güzel Olurdu.Baktım Koskocaman Sunroof Var (İlk Bölüm Siyah Olan Bölmeye Kadar Olan Kısım).Sevindim.Ama Yarısı Açıldı.Ya da Ben Açamadım.Sizdede Böylemi?Birde Dikiz Aynasında Açma Kapama Gibi Bir Düğme Var Ne İşe Yarıyor.Ve Son Olarak Dijital Hız Göstergesinin Nasıl Açıldığını Anlatabilecek Var Mıdır?Herkes Aracını Kazasız Belasız Kullansın İnşalla...(AMİN.)

• quote:

Kemer Takmayınca Çok Gıcık Bir Ses Ötüyor.Ona Gıcık Kaptım.Kulağımı Çınlattı.

Sözüm meclisten dışarı, bende kemer takmayanlara yada kemeri boş koltuğa bağlayıp üzerine oturanlara gıcık oluyorum.

Elin adamı bunu düşünmüş tasarlamış ama biz kullanmaktan aciziz.
    Dikiz Aynasındaki düğme, gece farlardan korumak için cam karartma düğmesidir. Tavsiye ederim sürekli açık tutun. Farlar o kadar da rahatsız etmiyor, açık olunca. Bir de bildiğim kadarıyla 1.6 araçlarda dijital hız göstergesi yok diye biliyorum. Gerçi sizin arabanın örneği yok ama
  • Aküsünü garantiden değiştiren arkadaşlar,

Yetki servisin söylediğine göre akülerin ömrü 2 yılmış, 2 yıldan sonra garantiden değişme yapılamıyormuş. Sizde hangi sürede, hangi servisten değişti bilgi vermeniz mümkün mü?

Tşk.
  • sessizliman76 S kullanıcısına yanıt
    Herkes de olacak diye birşey yok zaten. Bazı arkadaşların yaşadığı bir sorun
  • quote:

Orijinalden alıntı: loremore

Yetki servisin söylediğine göre akülerin ömrü 2 yılmış, 2 yıldan sonra garantiden değişme yapılamıyormuş.

Burada bir yanlış anlama var sanırım.

2 yıl olan akünün garanti süresi.

Yoksa akünün ömrü 2 yıl değil.
  • quote:

TR'De Tek Olan Aracımı Teslim Almış Bulunmaktayım.Öncelikle Aracın Vites Geçişleri Çok Sağlam.Uzun Süre Civic Otomatik Kullandıktan Sonra 500L'nin Otomatiğini Böyle Beklemiyordum.Vites geçişleri yerinde ve çok güzel sarsıntısız vites geçiyor.Start Stop Arada Bir Kaysada İyi İş Görüyor.Elektrikli Tavan Perdesi Mükemmel Ötesi!!!Uzun Süre Civicte Ve İdea'da Bu Çileyi Çektikten Sonra Çok İyi Oldu.Traction+ İyi İş Görüyor.El Freninin Tasarımı Müthiş.Geçen Mesajlarda Olduğu Gibi Kaydırma Söz Konusu Bile Olmadı.Korkarakta Olsa Çok Dik Bir Yokuşa Bir Akşam Boyunca Bıraktım.Gece Yarıları Kalkıp Kalkıp Bakma Endişesi Vardı.Hep Baktım Hiç Kaymadı.U-Connect Ekran Güzel.Beats Ses Sistemi Harika.Eski Aracımda 50'yle Yakaladığım Sesi 500L'de Sadece 9'la Yakaladım.Kemer Takmayınca Çok Gıcık Bir Ses Ötüyor.Ona Gıcık Kaptım.Kulağımı Çınlattı.Sunroof Tamamen Açılsaydı Çok Güzel Olurdu.Baktım Koskocaman Sunroof Var (İlk Bölüm Siyah Olan Bölmeye Kadar Olan Kısım).Sevindim.Ama Yarısı Açıldı.Ya da Ben Açamadım.Sizdede Böylemi?Birde Dikiz Aynasında Açma Kapama Gibi Bir Düğme Var Ne İşe Yarıyor.Ve Son Olarak Dijital Hız Göstergesinin Nasıl Açıldığını Anlatabilecek Var Mıdır?Herkes Aracını Kazasız Belasız Kullansın İnşalla...(AMİN.)

Güle güle kullanın, resim bekliyoruz:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Akünün ömründen dolayı zaten garanti süresi 2 yılmış. Araçın garanti süresi 3 yılda parç parça garanti süreleri farklılaşıyor mu? 3. yılda start&stop aküden dolayı randıman alanamıyorsa garantiden değişmesi gerekmez mi? Değiştiren arkadaşlar bunu sormuştum aslında 3. yılında garantiden akü değiştiren var mıdır?
  • 
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.