Şimdi Ara

Philips SHL3000BL Mavi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Kırmızı renkte olanını kullanıyorum oldukça memnunum, ama son seste biraz bozulma oluyor gibi. Birde bass'a meraklıysan fazla tatmin etmez diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C_K

Kırmızı renkte olanını kullanıyorum oldukça memnunum, ama son seste biraz bozulma oluyor gibi. Birde bass'a meraklıysan fazla tatmin etmez diyebilirim.

Ben bunu telefon için alacaktım ama
  • Konuyu hortlatalım:) Bu kulaklığın kablosu üzerinden ses açma kapama özelliği var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lawyerzzz

Konuyu hortlatalım:) Bu kulaklığın kablosu üzerinden ses açma kapama özelliği var mı?

Sanırsam yok hocam.
  • Kablosu üzerinden ses açma kapama özelliği olan 50-60 TL civarı, Pembe veya kırmızı renkli (kızım için istiyorum yanlış anlama olmasın) baş üstü kulaklık tavsiye edebilir misiniz? :)

• quote:

Kablosu üzerinden ses açma kapama özelliği olan 50-60 TL civarı, Pembe veya kırmızı renkli (kızım için istiyorum yanlış anlama olmasın) baş üstü kulaklık tavsiye edebilir misiniz? :)

Baş üstünde ses açma kapama olmaz diye biliyorum hocam ben ama yanlış biliyorda olabilirim.
  • Evde halen kullandığı uyduruk markasız kulaklıkta var hocam, olmazsa biraz araştırayım ben de... Tatilde cep telefonu ile araştırmak biraz zor oluyor o yüzden burdan bir şansımı deneyim diye düşünmüştüm :)

• quote:

Evde halen kullandığı uyduruk markasız kulaklıkta var hocam, olmazsa biraz araştırayım ben de... Tatilde cep telefonu ile araştırmak biraz zor oluyor o yüzden burdan bir şansımı deneyim diye düşünmüştüm :)

Kulak sağlıktır hocam kulak içiyse mümkünse direk atın..
    Tavsiyem şunlar olur :

http://www.kliksa.com/urun/ses-mp3/901940546?utm_source=akakce&utm_medium=comparison&utm_campaign=listing&ref=akakce&v=1.39.5 : 30 tl

http://www.kliksa.com/urun/ses-mp3/900176510?utm_source=akakce&utm_medium=champions-b&utm_campaign=bidding&ref=akakce&v=1.14.5 : 40 tl

• Bu kulaklığı almayı düşünüyorum. Tizler net mi? Bir de bassları zayıf diyorlar doğrumu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.