Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tbskvk55 , tbskvk55 , crackerss1982 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22.238
Cevap
718
Favori
1.965.588
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    KACMAZ ve KEZ kampanyalarında üye iş yeri ve sektör şartı aranmadan farklı günlerde 2 kere 75 lira harcamaya 20 lira puan veriyor. Bunlardan 40 lira kazanabilirsiniz toplamda. Ayrıca Lukoil'de 3 defa 75 liraya 30 lira puan kampanyası da var.
  • Arkadaşlar bazen 0532 752 3340 atılan mesajlar kabul görmemekte ve GARANTİ bankası tarafından ''ANAHTAR KELİME HATALI '' şeklinde cevap mesajı gelmekte. İşte bu cevap mesajları AVEA da ücretli bugün faturamı ayrıntılı incelediğimde fark ettim. Ben Kampanya için mesaj atmışım, hemen saniyeler sonra Garanti, cevap mesajı göndermiş ve ücretlendirmiş AVEA'da.

• bugün gittim TP istasyonundan 90 tl lik lpg aldım halkbankın pos cihazından geçti ama sms gelmedi tebrikler diye.sanırım tekrar başladı sms göndermeme durumu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1111_su_1985

Arkadaşlar bazen 0532 752 3340 atılan mesajlar kabul görmemekte ve GARANTİ bankası tarafından ''ANAHTAR KELİME HATALI '' şeklinde cevap mesajı gelmekte. İşte bu cevap mesajları AVEA da ücretli bugün faturamı ayrıntılı incelediğimde fark ettim. Ben Kampanya için mesaj atmışım, hemen saniyeler sonra Garanti, cevap mesajı göndermiş ve ücretlendirmiş AVEA'da.

vodafoneda ücret yansımadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Avea ön ödemeli hatlarda, anahtar kelime hatalı mesajı için ücret kesiliyordu zaten. Bu sayfada da bu defalarca yazıldı. O yüzden kampanya sayfasında yer almayan kelimeleri göndermemek lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • igaranti hesabına normal paracard istemiştim. kaç gün oldu ne internet şubede göründü. ne de mesajı maili geldi. demek ki olmuyor

• Alışverişlerinizde Bonus kullanın her işlemden %25 bonus kazanın!

Kampanyaya sadece SMS ile bilgilendirilen müşterilerimiz dahildir.
    Kampanya 14 Nisan-30 Nisan 2014 tarihleri arasında geçerlidir.
    14 Nisan-30 Nisan 2014 tarihleri arasında SMS metninde son 4 hanesi belirtilen Bonus kartınız ile yapacağınız her işlem için %25 bonus kazanacaksınız.Kampanyaya son 4 hanesi belirtilen Bonus Flexi, Bonus Genç, Altınbonus ve Bonus American Express kartlar dahildir.
    Kampanya kapsamında maksimum 50 TL bonus kazanabilirsiniz.
    Kampanyaya katılmak için "KULLAN" yazarak kartın son 6 hanesini 30 Nisan 2014 23:59'a kadar Garanti Bankası sisteminde kayıtlı bulunan cep telefonundan 3340'a SMS göndermesi gerekmektedir.
    Sistemimizde kayıtlı olmayan cep telefonlarından gönderilen katılım başvuruları dikkate alınmayacaktır.
    Kampanya kart bazında olup bir kart bir kez ödül kazanabilir.
    Kazanılacak bonus 7-14 Mayıs 2014 tarihlerinde geçerli olacaktır. Kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
    Bonusun karta yüklendiği anda kartın açık statüde olması gerekir.
    Nakit çekim ve bonus kullanımları kampanyaya dahil edilmeyecektir. İptal ve iade edilen alışverişler kampanyaya dahil edilmeyecektir.
    Anlık veya otomatik fatura ödemeleri, vergi, fon ve sigorta ödemeleri kampanyaya dahil değildir.
    Kampanyaya katılım, gönderilen her SMS için operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.
    3340'a gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. (KVD ve ÖİV dahil; Turkcell 0,65 TL, Vodafone 0,40 TL ve Avea 0,50 TL)
    Bu kampanya Garanti Bankası'nın düzenlediği diğer kampanyalarla birleştirilebilir.
    Garanti Bankası istediği zaman bu kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

Kampanyadan sadece SMS ile bilgilendirilen müşterilerimiz yararlanabilir.
    18 Nisan 2014-30 Nisan 2014 tarihleri arasında Bonus ile restoran, market, süpermarket ve hipermarketlerde SMS metninde size belirtelen tutar kadar yapacağınız harcamalardan yine SMS'te belirtilen kadar bonus kazanacaksınız.
    Kampanyaya katılmak için Garanti Bankası sisteminde kayıtlı bulunan ve kampanya SMS'inin gönderildiği cep telefonundan FARKLI yazarak 3340'a SMS gönderilmesi gerekmektedir. Bonus Flexi veya Bonus Genç ile katılmak için EVET FARKLI yazarak kartın son 6 hanesi ile birlikte 3340'a gönderilmesi gerekmektedir.
    Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olmayan ve kampanya SMS'inin gönderildiği numara dışında bir numaradan gönderilen katılım başvuruları dikkate alınmayacaktır.
    Kazanılan Bonus 07-14 Mayıs 2014 tarihleri arasında kullanılabilecektir. 14 Mayıs 2014 23:59'a kadar kadar kullanılmayan bonus geri alınacaktır.
    Kampanyaya Bonus asıl ve ek kartlarınızla birlikte bonus sanal kartlarınız da dahildir.
    Bonus Flexi ve Bonus Genç ile katılım yapıldığında; sadece Bonus Flexi, Bonus Genç ve Flexi ile restoran, market, süpermarket ve hipermarketlerde yapacağınız harcamalar kampanyaya dahil olup, bonus kullanımları dahil olmayacaktır.
    Harcama hedefine bonus kullanımları ve nakit çekim işlemleri dahil değildir. İptal ve iade işlemler dikkate alıncaktır.
    Yüklenecek bonus ektsrenizde RESTORAN-MARKET KAMP. açıklamasıyla yer alacaktır.
    Her müşteri kampanyadan en fazla bir kere yararlanabilir.
    Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS'leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çaylaq -- 19 Nisan 2014; 18:27:40 >

• arkadaslar gecenlerde bi kampanya vardı kisiye özel teklif yaz gonder diye bunun ıcin nekadar harcama yapılacaktı hatırlayan varmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çaylaq kullanıcısına yanıt
    FARKLI kampanyasına katılımım kabul edildi ama hedefin ne olduğu belli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayalci79 -- 19 Nisan 2014; 20:10:05 >
  • Kampanyadan sadece SMS ile bilgilendirilen müşterilerimiz yararlanabilir.
    18 Nisan 2014-11 Mayıs 2014 tarihleri arasında Bonus ile cep telefonu sektöründe yapacağınız ilk 500 TL ve üzeri harcama için 30 TL bonus kazanacaksınız.
    Kampanyaya katılmak için Garanti Bankası sisteminde kayıtlı bulunan ve kampanya SMS'inin gönderildiği cep telefonundan TLF yazarak 3340'a SMS gönderilmesi gerekmektedir. Bonus Flexi veya Bonus Genç ile katılmak için EVET TLF yazarak kartın son 6 hanesi ile birlikte 3340'a gönderilmesi gerekmektedir.
    Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olmayan ve kampanya SMS'inin gönderildiği numara dışında bir numaradan gönderilen katılım başvuruları dikkate alınmayacaktır.
    Kazanılan Bonus 14-21 Mayıs 2014 tarihleri arasında kullanılabilecektir. 21 Mayıs 2014 23:59'a kadar kadar kullanılmayan bonus geri alınacaktır.
    Kampanyaya Bonus asıl ve ek kartlarınızla birlikte bonus sanal kartlarınız da dahildir.
    Bonus Flexi ve Bonus Genç ile katılım yapıldığında; sadece Bonus Flexi, Bonus Genç ve Flexi ile cep telefonu sektöründe yapacağınız harcamalar kampanyaya dahil edilecektir.
    Harcama hedefine bonus kullanımları ve nakit çekim işlemleri dahil değildir. İptal ve iade işlemler dikkate alıncaktır.
    Yüklenecek bonus ektsrenizde CEP TEL KAMP. açıklamasıyla yer alacaktır.
    Her müşteri kampanyadan en fazla bir kere yararlanabilir.
    Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS'leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilen Biri -- 19 Nisan 2014; 22:12:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

igaranti hesabına normal paracard istemiştim. kaç gün oldu ne internet şubede göründü. ne de mesajı maili geldi. demek ki olmuyor
    quote:

Orijinalden alynty: inexo

igaranti hesabyna normal paracard istemi?tim. kaç gün oldu ne internet ?ubede göründü. ne de mesajy maili geldi. demek ki olmuyor

Normal hesaba iste, kart gelince normal internet ?ubeden karta ba?ly hesaby i-Garanti hesaba de?i?tir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plumbium1 -- 19 Nisan 2014; 22:09:54 >
  • plumbium1 P kullanıcısına yanıt
    şimdi igaranti hesabına bağlı olarak aynı şekilde paracard tekrar isterken daha önce başvurulan paracard var diye uyarı çıktı. Birkaç gün daha bekleyeyim ben. Sonra bakarız

edit: paracard ı teslim almadan nette görünmüyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 19 Nisan 2014; 22:22:49 >
  • TLF SEKTÖRÜNÜ NASIL ANLARIZ.
  • Nakit avans için herhangi bir kampanya var mı? 6OO lira nakit lazım 6OO nakit avans çeksem atmden ne kadar faiz biner 9 taksite? bana bir mesaj gelmis 9OO liraya 9 taksit 29 lira diye ama onu bonus olarak veriyor sanırım bana bonus olarak değil de nakit lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeLLaT_1905

Nakit avans için herhangi bir kampanya var mı? 6OO lira nakit lazım 6OO nakit avans çeksem atmden ne kadar faiz biner 9 taksite? bana bir mesaj gelmis 9OO liraya 9 taksit 29 lira diye ama onu bonus olarak veriyor sanırım bana bonus olarak değil de nakit lazım

Teb kartın varsa 1000 tl yi 6 ayda masrafsız ve faizsiz geri ödeyebilirsin.

• Garanti bankasından yeni hesap açtırdım bende mart ayında.Şu nisan kampanyası bana da geldi özel mesaj olarak.Mesajda yazan linkte;01-30 Nisan 2014 tarihleri arasında Paracard ile tek seferde 20TL’lik işlem yaptığınız her güne 5 TL bonus kazanacaksınız yazıyor.Şİmdi benim merak ettğim garanti paramatiklerde paracartımızla yaptığımız fatura ödemeleri,eft,şans oyunu ödemeleri vs. bu 20 tl lik işlem dediği kapsama girer mi acaba?Bir bilgisi olan var mı acaba?
  • quote:

Nakit avans için herhangi bir kampanya var mı? 6OO lira nakit lazım 6OO nakit avans çeksem atmden ne kadar faiz biner 9 taksite? bana bir mesaj gelmis 9OO liraya 9 taksit 29 lira diye ama onu bonus olarak veriyor sanırım bana bonus olarak değil de nakit lazım

Halkbank Paraf varsa 600 lirayı 6 taksitte 620 tl civarında ödersin 1 ay ötemeli.Yani çektikten sonra ilk extrede degil,bir sonrakinde ilk taksit gelmiş oluyor, sonra 6 ay daha devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okan_mersin

quote:

Halkbank Paraf varsa 600 lirayı 6 taksitte 620 tl civarında ödersin 1 ay ötemeli.Yani çektikten sonra ilk extrede degil,bir sonrakinde ilk taksit gelmiş oluyor, sonra 6 ay daha devam ediyor.

hocam maalesef sadece garanti bonus kartım var bununla ilgili bilginiz var mı 5OO lira 9 taksit ne kadar faiz öderim acaba
  • Güzel bir bilgilendirme olmuş Teşekkürler.

• Biz simdi bize katilim icin sms gelmesede kampanya sms i gondererek bu kampanyalardan yrarlanabiliyor muyuz tesekkurler

• 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.