Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.235
Cevap
718
Favori
1.964.976
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: uuykucuu

quote:

Orijinalden alıntı: ogormek

quote:

Orijinalden alıntı: uuykucuu

quote:

Orijinalden alıntı: rks028

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: brak13

quote:

ben paracard kampanyalarina 4 adet 25 tl ye 15 bonus ve 3 adet 25 tl ye 15 a kayit oldum. 3 tane 25 yaptim. slipte son alis verise 15 bonus yaziyordu. simdi 3 alisverise 25 tl kampanyasi icin alisverise devam mi etmek gerekiyor

Bndede aynısı oldu sanki bir 25 lik işlem yapsak daha sağlam olacak
    Hocam 4 . alışverişi yapacağım ancak benim 30 bonus kazanmak için 7 adet 25 tl lik alışveriş mi yapmam gerekiyor.

yukarıdaki soruma uzmanlardan cevap alabilirmiyim...

7 değil toplam 4 yapmanız yeterli, sistem en son attığınız kampanya mesajına göre ....kadar daha yap diyor.

Garanti posdan çektirmek mi gerekiyordu ? İlkini farklı postan çektirdim slipe mesaj gelmedi 2 . 25i garanti postan yaptım slipe msj geldi.

http://paracard.com.tr/g2
    Okuyun lütfen, garanti postu zorunlu yazmıyor. Yalnis anlamayın ama ilk sayfada kampanya link leri var, soru sormadan önce bir okursanız iyi olur yada soruları pm den sorabilirsiniz.

toplam 103 tl yüklenmiş harcadım

• tansaşda gdı pınar süt 4litresi 1 tl 2 adet aldım 2 tl ye 8 litre süt
  • quote:

Orijinalden alıntı: konyalım

tansaşda gdı pınar süt 4litresi 1 tl 2 adet aldım 2 tl ye 8 litre süt

GDİ Migrosta değilmi yaw
  • Az önce kart aidat ücreti ile ilgili müşteri hizm. aradım. Yedi yıldan beri aynı bankanın hem maaş müşteri hem de bonus kart kullanıcısı olduğumu söyledim (aylık 1500-2000 tl cirp).
    40 TL bonus verelim, ve Otm. ödeme talimatı verin iptal etmeyelim diyorlar. Bende kabul etmedim tamamının iadesini istiyorum diye söyledim. Maalesef tamamını iade edemediklerini söylediler. Bende o zaman kartı iptal ettirmek istiyorum dedim. Bir hafta boyunca kartınızı kullanmayın iptal olur dediler. Bakalım beklemedeyiz. İptal olursa da yapacak bir şey yok.
  • Kez, Kaçmaz ,Ücretsiz msj katılım onayıverdi başka varsa kredi kartı için onaylanan pm atarsanız çok sevinirim çok duamı alırsınız.
  • HARD kullanıcısına yanıt
    Gelişmeleri bekliyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

Kez, Kaçmaz ,Ücretsiz msj katılım onayıverdi başka varsa kredi kartı için onaylanan pm atarsanız çok sevinirim çok duamı alırsınız.

Her kart için bonus,bonus,american express,money ayrı ayrı yapsak puan gelir mi?
  • ulvi1976 kullanıcısına yanıt
    her kart için gelmez bence aynı hesaba baglı kafan agrır bakarsın hiç gelmez aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
  • Her kart için bonus gelme mevzusu ile ilgili olarak şu ana kadar yararlanan arkadaşlar ilk ayda net paylaşmamış olsa da anladığım kadarıyla şöyle. Garanti'de eğer bonus ve türevleri kartınız varsa alışveriş için KEZ gibi mesaj atip katilabiliyorsunuz. Ayrica Flexi Bonus kartiniz varsa FLEXI KEZ gibi mesaj atip katilabiliyorsunuz. Bu durumda iki kartiniza da puan yatiyor. Flexi Kez anahtar kelimesini ornek olarak verdim bu arada :)).

Bu ay Garanti bahsettiğim duruma uyandığı için tüm kartlara tek mesaj attırıyor sadece, dolayısıyla istediğiniz kadar kartınız olsun artık biri ile kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarius82 -- 14 Nisan 2014; 11:24:46 >
  • ulvi1976 kullanıcısına yanıt
    aynı müşteriye aitse hangi karttan daha çok harcama yaptıysan ona yükleniyor.
    müşteri bazında gibi düşünebilirsin kampanyayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavisim_

aynı müşteriye aitse hangi karttan daha çok harcama yaptıysan ona yükleniyor.
    müşteri bazında gibi düşünebilirsin kampanyayı.

Teşekkürler bilgi için
  • aidatı olmayan kart sadece flexiymiş. Diğer kartlardan alayım diyorum kart ücreti hemen ilk ekstreye yansıtılıyormuş. Flexi bazı kampanyalardan muaf. 1 ay sonra kapatırım blöfünü de yemezler. Bir fikri olan var mıdır. Yardımcı olursanız sevinirim. Özelden de cevap atabilirsiniz.
  • Kart ücretini yansıttıktan yaklaşık 6 ay sonra aradım bankayı. Kartıma 6 ay önce ücret yansıtmışsınız görmedim, ücretin iptalini istiyorum dedim. İptal edemeyiz dediler. Siz bilirsiniz kartımı kapatın diye söyledim. Müşteri hizmetleri bizim yetkimiz yok sizi bir üst bölüme aktarayım dediler. Orda ki beyefendi değerli bir müşterimizsiniz size 50 TL bonus verelim kapatmayın kartınızı dediler bende kabul ettim. Bir sonraki kart ücretinde de kartı kapattım 2 gün sonra geri aradılar 60 lira bonus verdiler geri açtırdım. Siz onlara değil onlar size mahkum. Ödemeyin kart ücretlerini. Size kart vermek isteyen tonla banka var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @sL@N

aidatı olmayan kart sadece flexiymiş. Diğer kartlardan alayım diyorum kart ücreti hemen ilk ekstreye yansıtılıyormuş. Flexi bazı kampanyalardan muaf. 1 ay sonra kapatırım blöfünü de yemezler. Bir fikri olan var mıdır. Yardımcı olursanız sevinirim. Özelden de cevap atabilirsiniz.

Aidatı olmayan Flexi değil, "Bonus Flexi". İkisi farklı kart türü. Flexi'nin aidatı 27-145 TL arası değişiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bendende 69TL ücret kesmişlerdi,
    önce bütün bonusları harcayıp, ogs ödemesi için kart yerine hesap degişikligi yapıp, sonra aidatı iptal edin veya kartı kapatın demek için 444lü numarayı aradım,
    çok ilginç bir şekilde beni hiç konuşturmadan hemen iade ediyoruz kartı 1yıl kapattırmayın dediler,
    kaç senedir kullanıyorum ilk kez bu kadar sorunsuzca paarayı geri aldım, garantiye yakışmayacak bir müşteri memnuniyeti :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: HARD

Az önce kart aidat ücreti ile ilgili müşteri hizm. aradım. Yedi yıldan beri aynı bankanın hem maaş müşteri hem de bonus kart kullanıcısı olduğumu söyledim (aylık 1500-2000 tl cirp).
    40 TL bonus verelim, ve Otm. ödeme talimatı verin iptal etmeyelim diyorlar. Bende kabul etmedim tamamının iadesini istiyorum diye söyledim. Maalesef tamamını iade edemediklerini söylediler. Bende o zaman kartı iptal ettirmek istiyorum dedim. Bir hafta boyunca kartınızı kullanmayın iptal olur dediler. Bakalım beklemedeyiz. İptal olursa da yapacak bir şey yok.

merak etmeyin onlar sizi 3-4 gün en geç 1 hafta içinde ararlar,baktınız aramadılar 6-7 gün sonra kartı kullanın,iptal talebiniz de ortadan kalkacaktır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliuygun

quote:

Orijinalden alıntı: HARD

Az önce kart aidat ücreti ile ilgili müşteri hizm. aradım. Yedi yıldan beri aynı bankanın hem maaş müşteri hem de bonus kart kullanıcısı olduğumu söyledim (aylık 1500-2000 tl cirp).

merak etmeyin onlar sizi 3-4 gün en geç 1 hafta içinde ararlar,baktınız aramadılar 6-7 gün sonra kartı kullanın,iptal talebiniz de ortadan kalkacaktır..

iptal talebi ortadan kalkmıyor zira benim bi kartım öyle olmasına rağmen iptal olmuştu diye biliyorum.
    bir sorum var artık kart ücretleri ile ilgili THH'ye başvuru yapılamıyor mu? Bilgisi olan varmı
    konu iyice kart ücreti konusuna döndü ortalıkta kampanya kalmayınca :D

• yenicihan Y kullanıcısına yanıt
    Bakalım bekleyeceğiz artık. Gelişmeleri buradan yazarım.
  • Konu dışı gibi olacak ama tüm bonusçular burada topandığı için soruyorum.

Otomatik ödeme talimatı için güncel bonus kampanyası var mı bildiğiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurgencx

Konu dışı gibi olacak ama tüm bonusçular burada topandığı için soruyorum.

Otomatik ödeme talimatı için güncel bonus kampanyası var mı bildiğiniz?

Güncel olarak bu var:
    http://bonus.com.tr/m/
    01 Nisan 2014-30 Nisan 2014 tarihleri arasında Alo Garanti kanalından Bonus ile verilecek 1 yeni otomatik fatura talimatı için 15 TL bonus; 3 yeni otomatik fatura talimatı için 50 TL bonus; 5 ve üzerindeki talimatlar için 100 TL bonus kazanılacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.