Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (757. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: gofret2132 , sarumansaruman Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü3 Mobil
5 sn
22.238
Cevap
718
Favori
1.965.574
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 755756757758759
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merak ettigim su kart kapatan arkadaslar agustosun 5 inde yatacak olan kacmazi kullanmadan nasil kartlarini kapatiyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: r__kara

Peder beyin bonus kartı başarıyla kapatıldı :) maaşıda bu bankadadan kurtarmak üzere talebi verdik...
    Artık garanti ile tek bağım genç bonus , bunuda burger king kampanyası var diye kapatmadım henüz fakat uyanık banka yakında bunada kart ücreti çıkarmaya başlarsa bununda işine son vereceğim :))

Sırayla herkes kapatır zaten artık alternatif olarakda world fena değil gibi kart ücreti kessede hemen sorunsuzca iadesini yapıyorlar ve alışverişlerin ardından ücretsiz 3 taksit yapın mesajı geliyor

World traş axess iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: sword88

Merak ettigim su kart kapatan arkadaslar agustosun 5 inde yatacak olan kacmazi kullanmadan nasil kartlarini kapatiyorlar.

Bir haftanın sonunda kapanıyor zaten tamamen ;)

• bari taksit kampanyası devam etseymiş..
  • carpenokte kullanıcısına yanıt
    Yok hocam

• sword88 S kullanıcısına yanıt
    Evet ona ragmen kapattim. Kaldi ki 50tl puan teklif ettiler kabul etmedim. 20TL si onlarin olsun :) ayricaarkadasin dasoyledigi gibi 1 hafta icinde kapanacak denildi.

TEBRiKLER! 20TL BONUS KAZANDINIZ.KAZANILAN BONUS 5-12 AGUSTOS ARASI KULLANILABILIR. KULLANILMAYAN BONUS GERi ALINIR

• Davet geldi paracard için, 180/20. Her ay arttırıyorlar hedefi. Becerebilirsem faturalarla halledeyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kartı kapattırsak kalan taksitleri ilk extrede toplu olarakmı öderiz yoksa gününde ödemeye devam edermiyiz. ona göre kapatalım sonra sakata gelmeyelim.
  • superhead kullanıcısına yanıt
    Ekstre gelmeye devam eder. Taksitler ayni devam eder. Toplu odeme istenmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: ogormek

Evet ona ragmen kapattim. Kaldi ki 50tl puan teklif ettiler kabul etmedim. 20TL si onlarin olsun :) ayricaarkadasin dasoyledigi gibi 1 hafta icinde kapanacak denildi.

TEBRiKLER! 20TL BONUS KAZANDINIZ.KAZANILAN BONUS 5-12 AGUSTOS ARASI KULLANILABILIR. KULLANILMAYAN BONUS GERi ALINIR

50 tl Bonus için 6 ay kapatmama Şartı var mıydı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yil sonuna kadar kapatmayin dedi. Ben mass musterisiyim kart ucreti de yoktu biraz daha fazla onerseydi alir puani yilsonuna kadar koseye atardim.

• Bu ay ki puanları da harcayayım ayın 5'inde. Ben de kapattıracağım ev bonus dolu zaten...

• Daha 10 gün önce 1 yıl kapatmama sözüne aidatın tamamını iade aldım. Şimdi kapatsak onu yeniden kitlerler. Var mı böyle bir deneyimi olan?
  • Ya arkadas bu ne acele bu ay bir sey gelmedi diye karti kapatiyorsunuz hemen. Garanti calisani da degilim; ama bir durun acele etmeyin bekleyin 1-2 ay baktiniz bir sey yok sonra kapatirsiniz gider. Valla ne yalan soyleyim cok ekmek yedik Garanti'den ben sans vermeye devam etmek istiyorum.

Unutmayin ofkeyle kalkan zararla oturur.

• quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

Ya arkadas bu ne acele bu ay bir sey gelmedi diye karti kapatiyorsunuz hemen. Garanti calisani da degilim; ama bir durun acele etmeyin bekleyin 1-2 ay baktiniz bir sey yok sonra kapatirsiniz gider. Valla ne yalan soyleyim cok ekmek yedik Garanti'den ben sans vermeye devam etmek istiyorum.

Unutmayin ofkeyle kalkan zararla oturur.

iyi niyetle hareket etme düşüncesindeydim. bu ay kaçmaz yok, belki bir daha ki ay yeniden aktif hale gelir diye düşünüyordum ama 3 taksit kampanyasını bile kişiye özel hale getirmişler. o nedenle bundan sonra kampanyalar gerçekten kişiye özel hale geldi sanırım. iyiye yorulacak pek bir tarafı kalmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurgencx

Daha 10 gün önce 1 yıl kapatmama sözüne aidatın tamamını iade aldım. Şimdi kapatsak onu yeniden kitlerler. Var mı böyle bir deneyimi olan?

Ben unutmusum gecen yil verdigim kapatmama sozumu kullanmiyordumda karti aradim kapatin karti istemiyorum dedim gecen sene 69lira icin soz vermissiniz kapatirsaniz karta borc olarak yansir dediler. Kart yerine telefonu kapattim

• Esliden doğumgünüm nedeniyle bankalar ekstra puan kampanyası yapardı. Bu sene hiçbirinden ses çıkmadı. Sadece doğumgünün kutlu olsun diye resimli mail atmışlar. Acaba ortak karar mı aldılar?
  • Garanti Bonus, Aynalı Bonus ve Flexi olmak üzere 3 kartım var, üçünü de kapattırıyorum.
    Buraya kadarmış Garanti, seni de Akbankın yanına alalım..
  • Şimdi koskoca ağustos ayı için bonusta kampanya yok dimi?

Harcamaları yapabiliriz.
  • Aradım, aidat iadesi vermedikleri için money bonusu, bonus olarakta :) flexi ve amerkan expresi kapattım. Hepside gerçekten kapandı. :) sonra değişiklik olsun diye miles smiles bonus istedim. Kopamıyorum bunlardan.

• 
Sayfa: önceki 755756757758759
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.