Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (751. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: adeleks , phantasm , kraly61 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22.202
Cevap
718
Favori
1.961.575
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 749750751752753
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bugun yattı.. mesaj gelmişti.. mtv için iyi kampanya oldu

mesaj gelmeyene yattı mı acaba
  • Sans 20 ramazan 50 gg 50 . 22 temmuzda toplu harcariz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi renklinot -- 20 Temmuz 2015; 0:27:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ucretsiz 4 taksit keyfi! 31 Temmuza Kadar Garanti Bankasi Kartlarinizla Y.Ici 100-10000 TL pesin harcamalara 4 taksit! TEMMUZ yaz 3340a yolla! bonus.com.tr/4 Size ozel indirim ve kampanyalarimiz ile ilgili ucretsiz SMS almak istemiyorsaniz IZINSIZ yazip 3342'ye gonderebilirsiniz.

• Bu iki kampanyanın amacı nedir?

https://www.bonus.com.tr/2

https://www.bonus.com.tr/4
  • Hicks kullanıcısına yanıt
    Kişiye özel farklı mesajlar gidiyor sanırım. Bana OLUR için geldi. OLUR'da 75 tl ve üzeri, diğerinde 100 tl ve üzeri harcamalar için taksit yapılıyor. Yalnız ay başında da 3 taksit için mesaj gelmişti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • banada 4 taksit mesajı geldi.
    hızlıal veya başka bi siteden telefon alsam acaba 4 e böler mi? bilgisi olan veya tecrübesi olan varsa ona göre telefon alıcam.
  • rplyman R kullanıcısına yanıt
    Boler n11 ve hepsiburadan almistim bolmustu.

• OTTOMAN_67 kullanıcısına yanıt
    aynı şekilde bende yaşadım hocam.şikayetvar.com'a yazdım inşAllah sonuç alırım
  • Bonuslarım eksi duruyor aradım MH dedi yeni kazandığınız Bonus olursa otomatik düzelir.20₺ Bonus geldi kullanım süresi dolunca tekrar eskiye düşüyor nasıl düzelir
    Tüm bonuslarımı yutmaya başladı yardım lütfen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • keremyan kullanıcısına yanıt
    haklı müşteri hattını arayın.
  • ttnetin ve igdaşın sitesinden fatura ödedim kaçmaz kampanyasına dahil oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reco. -- 22 Temmuz 2015; 4:25:21 >
  • Genel kampanya için ilgili başlığı kullansak daha güzel olur herhalde.

http://forum.donanimhaber.com/m_92698111/mpage_8/tm.htm
  • Merhabalar,

Bu konu SADECE Müşteriye Özel Kampanyalar içindir.

Genel kampanyalar ile ilgili soruların yeri bu konu değildir.

Genel kampanyalar konusu:http://forum.donanimhaber.com/m_92698111/mpage_8/tm.htm

Lütfen artık daha dikkat ediniz ve bu konuyu takip eden kullanıcıları da saygı gösteriniz.

İyi forumlar,
  • quote:

Orijinalden alıntı: bnsed

Ucretsiz 4 taksit keyfi! 31 Temmuza Kadar Garanti Bankasi Kartlarinizla Y.Ici 100-10000 TL pesin harcamalara 4 taksit! TEMMUZ yaz 3340a yolla! bonus.com.tr/4 Size ozel indirim ve kampanyalarimiz ile ilgili ucretsiz SMS almak istemiyorsaniz IZINSIZ yazip 3342'ye gonderebilirsiniz.

2 gün oncesınde ilgili taksit kampanyasından (Ucretsiz 4 taksit keyfi!) yararlanıp işlem yaptım fişimde 4 e bölünecek yazıyordu ki bölünmüş. yalnız bugun yapılan işlmein iadesi gerçekleştirip tekrardan yakın miktarda benzer bir işlem daha yaptım ama bu sefer fişimde 4 e bölünecek ibaresi bulunmuyordu. kampanya tek seferlik olamaz zannedersem 4 e bölecek mi bilemedim fikri veya bilgisi olan varsa desteklerini bekliyorum..

• SANS bonusu kullanım tarihleri 19-24 Temmuz arası yazıyordu. 24 Temmuz da dahil midir? Son gün bonus kullanıp da eksiye düşen oldu mu? Mantıken yarın da kullanılması lazım ama eksiye düşüp uğraşırım diye korktuğumdan sormak istedim.
  • sarius82 S kullanıcısına yanıt
    Düşmez merak etmeyin gece 12 ye kadar kullanabilirsiniz.

• Paracard kullanmaya basladık bakalım 2 fatura talımatı da verdım ınsallah ücret alınmaz

• Paracardimi almadan sehirdisina ciktim ve su anda Ramazan kampanyasından kazanılan puanlar var icinde. 29 Temmuz'da puan kullanımı son ve o gune kadar donemeyecegim. Mobil uygulamaya girebiliyorum. Kart bilgilerimi (numara, tarih ve arkadaki uc hane) elde etmenin yolu var mi? Puanlarla internetten alisveris yapmak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Paracard kullanmaya basladık bakalım 2 fatura talımatı da verdım ınsallah ücret alınmaz

Paracard kampanyası mi var acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: dekonline

quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Paracard kullanmaya basladık bakalım 2 fatura talımatı da verdım ınsallah ücret alınmaz

Paracard kampanyası mi var acaba?

Var da onun ıcın almadım zaten hesap açtırdım kartı da ıstedım nuvo ıle kullanıyoruz ıste

• 
Sayfa: önceki 749750751752753
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.