Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (565. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.111
Cevap
709
Favori
1.949.099
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 563564565566567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    HAZIR kabul etmedi.

http://bonus.com.tr/h/
    KARAR kabul etmedi.

http://bonus.com.tr/u/
    KULLAN kabul etmedi.

diğerlerini 1 aralıkta deneyeceğim. artık bu kampanya olayı patladı gibi geliyor bana. kartın son 6 hanesi dediklerine göre SMS ile bilgilendirilmeyenleri kapsamayacak artık.
  • Arkadaşlar Kampanyalar için 1. Sayfayı takip edelim.
    Onun dışında kendi kafamıza göre kampanya mesajlarını göndermeyelim.
    Kişiye özel gelen kampanyaları buraya yapıştırıyorsunuz, boş yere bir çok arkadaşı mesajla uğraştırıyorsunuz.
    Tabi ki hiç bir mesajı da kabul etmiyor.
    O nedenle FORUMUN İLK Sayfasında ye alan mesajları takip edelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank64

Arkadaşlar Kampanyalar için 1. Sayfayı takip edelim.
    Kişiye özel gelen kampanyaları buraya yapıştırıyorsunuz, boş yere bir çok arkadaşı mesajla uğraştırıyorsunuz.

Konunun amacı da kişiye özel gelen kampanyalara katılmak zaten,başlıkta da yazdığı gibi.. İlk mesajı takip etmek yine de doğru ,amorti tutturdunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okan_mersin

quote:

Konunun amacı da kişiye özel gelen kampanyalara katılmak zaten,başlıkta da yazdığı gibi.. İlk mesajı takip etmek yine de doğru ,amorti tutturdunuz

Hiç öyle düşünmeyin. Bana hiç mesaj gelmez ama bu kampanyaları deniyorum ve iki üç tanesi tutuyor. Denemekte fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xman

quote:

Orijinalden alıntı: Okan_mersin

quote:

Hiç öyle düşünmeyin. Bana hiç mesaj gelmez ama bu kampanyaları deniyorum ve iki üç tanesi tutuyor. Denemekte fayda var.

İşte arkadasın dedıiğide zaten o. kesin tutturulan mesajlar ilk sayfaya zaten ekleniyor. son 4 hanesi son 6 hanesi denen smsler zaten kımseyi kabul etmıyor ama bir sürü o kampanyaların linklerini paylaşanlar var.
  • Kaçmaz kampanya sayfasi yenilenmis, kasım ayının süresi doldumuki? 2x50 yi henüz yapmamıştım ben, son günü ne zaman bilen varmi ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bir kaç tanesini denedim, neticeleri şöyle:
    KAÇMAZ => Katılımınız alınmıştır mesajı geldi, tekrarlamak lazım.
    KARAR => Uygun değilsiniz mesajı geldi
    HAZIR => Uygun değilsiniz mesajı geldi
  • Kampanyaya ek kartlar dahil değildir mesajı geldi, ek kartım yok ki benim
  • yav kardeşim hiç mi okuma yazmanız yok.. şu yazılanları hiç mi okumuyorsunuz? kaçmaz kampanyasına şu an attığınız mesajlar kasım ayı için katılımınızı kabul ediyor.. yeni kampanya 1 aralık'ta başlıyor.. yeni kampanya için 1 aralık'ta mesaj göndermeniz lazım... buna rağmen belki yukarda 4-5 kişi yok kaçmaz'a katılım sağlandı diye yazı yazmış...
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

yav kardeşim hiç mi okuma yazmanız yok.. şu yazılanları hiç mi okumuyorsunuz? kaçmaz kampanyasına şu an attığınız mesajlar kasım ayı için katılımınızı kabul ediyor.. yeni kampanya 1 aralık'ta başlıyor.. yeni kampanya için 1 aralık'ta mesaj göndermeniz lazım... buna rağmen belki yukarda 4-5 kişi yok kaçmaz'a katılım sağlandı diye yazı yazmış...

• bende diyorum bu millet daha şimdiden neden kaçmaz için mesaj atıyorum kasım bitmediki daha aralıkta başlıcak 1-11 arası diyo bu sefer iyice zorlaştıracaklar belli 11 den sonrada kez girer devreye hadi bakalım bonus müşteriyi topladı avantajları geri çekti
  • yav arkadaşlar sanırım bir çoğunuz emek verip kampanyaları takip eden arkadaşlarımızın yazdığı linklere girmeye bile gerek görmeden mesaj sallıyorsunuz... lütfen önce okuyun, OKUYUN
  • Yılbaşı kampanyası varmı acaba?
  • "Kaçmaz" da son gün değil mi bugün? Benim bi 50 tl daha harcamam lazım, internetten alışveriş de dahildi dimi

• Bonusu kuruttuk herhalde forum ahalisi olarak diğer bankaların kampanya yağmuru var bizde biley yok
  • Arkadaşlar bu paracard'ın kampanyasında bu ay 25+25+25 harcama kampanyasinda 2 defa marketten yaptm şimdi garanti kartla internet üzerinden govego.com dan 25 tl ye bilet alsam sayılır mı o ? 1 defa 25 tl lik alışveriş yapinca 15 , 2 defa yapınca toplam 30 bonus vercek ona göre yapicam bilen varmi

• İnternetden alışveriş yapabilirsiniz yani puanı kazanırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakuna42

Arkadaşlar bu paracard'ın kampanyasında bu ay 25+25+25 harcama kampanyasinda 2 defa marketten yaptm şimdi garanti kartla internet üzerinden govego.com dan 25 tl ye bilet alsam sayılır mı o ? 1 defa 25 tl lik alışveriş yapinca 15 , 2 defa yapınca toplam 30 bonus vercek ona göre yapicam bilen varmi

Nerden yapacağın farketmez. (bankanın internet sitesinden yapacağın fatura ödemeleri hariç) her türlü kazanırsın
  • quote:

Arkadaşlar bu paracard'ın kampanyasında bu ay 25+25+25 harcama kampanyasinda 2 defa marketten yaptm şimdi garanti kartla internet üzerinden govego.com dan 25 tl ye bilet alsam sayılır mı o ? 1 defa 25 tl lik alışveriş yapinca 15 , 2 defa yapınca toplam 30 bonus vercek ona göre yapicam bilen varmi

ama paracardla internet üzerınden alışverış yapabılıyormusun. oda önemli
  • quote:

Orijinalden alıntı: paradoks79

quote:

ama paracardla internet üzerınden alışverış yapabılıyormusun. oda önemli

Evet o ayrıntıyı atlamışım. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smlyklmz -- 30 Kasım 2014; 20:11:27 >
  • 
Sayfa: önceki 563564565566567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.