Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (562. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.244
Cevap
718
Favori
1.966.110
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kart ücretini giydirseler noolcak giydirmeseler ne olcak. Yılda hiç kazanmıyorsak 500/600 kazanıyoruz. Kaz gelecek yerden tavuğumu esirgeyeceğiz yani
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    şeffaf bonusum var 11,000 limiti var 6 yıldır kullanıyorum
    maaş hesabımla beraber actım aidatla alakalı hic bi taahüt falan yapmadım bu güne kadr hic kart parası falan gelmedi.
    ortalam 2,000 lira kullanıyorum her ay
  • Bu ayın son dalışı hala hareket yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • leonidas26 kullanıcısına yanıt
    Son Salı'sı demek istediniz herhalde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • son salida sallandı..hiç hareket yok..bu arada kartın ilk ayında gelen kart ücreti 6,90 tl iade alan oldumu hiç..
  • Atakan A kullanıcısına yanıt
    Evet iphonenin yüzünden salıyı yanlış yazmıştım.

• Karta 79 aidat geçirmişler. Gecen sene iptal etmişlerdi. Bu sene nuh deyip peygamber demediler. 40 tl bonus yükleyelim dediler. Önce iptal edeceğim falan dedim ama blöfü yemeye niyetleri yoktu. Limitte 30 bin olunca karta bağlı bir de Money bonus olduğundan migrosda da avantaj sağladığından (en son 300 e 60 bonus muhabbeti gibi) kuzu kuzu 40 lira bonus karşılığı aidatı kabul ettik.

Geçen sene aynı blöfü YKB worldcard için yapmıuştım. Sonuç worldcardım iptal oldu. O kadar da kampanyadan faydalanamadım.

Ama en iyi kart hangisi derseniz tek söyleyeceğim AXESS AXESS AXESS derim. Hiç şimdiye kadar üzdüklerini görmedim. chip paraları bile aynı gün yatar ve harcarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonsuzluq

maaş hesabımla beraber actım aidatla alakalı hic bi taahüt falan yapmadım bu güne kadr hic kart parası falan gelmedi.

maaş müşterilerinden ücret alınmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

quote:

Maalesef alıyorlar, kavga bela bonus ıvır zıvırla hallettik üstelik sendika bankayla anlaşmasına rağmen.

• quote:

Orijinalden alıntı: uniqlo

quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

quote:

Maalesef alıyorlar, kavga bela bonus ıvır zıvırla hallettik üstelik sendika bankayla anlaşmasına rağmen.

ben 2010'da maaştan çıktım benden de almıyorlardı. bu sene mayısta-nisanda sistemi sıfırladık dediler benden de kestiler. kavga dövüş ses kaydını dinleyin bilmemne derken iade ettiler. bir daha kesinlikle iade etmeyeceğiz dediler.

konuyu baltalamayalım bu ay KEZ-KAÇMAZ ikilisi ayrıldı mı şimdi

• Hala ses yok.bi yandan iyi oldu bu ay harcamam yok doğru düzgün kampanya beklerken :)

• İlk defa bonusun faydalarını göreceğim dedim, emeği geçenler sayesinde tabiki de; kaçmaz yaptık, ikinci alışverişide yaptık- 50 tl üzeri farklı günlerde, ama yine "1 alışveriş daha yapın" diye ilk mesajdakinin aynısı geldi. Normal mi anormal bir durummu arkadaşlar.
  • arkadaslar bu 300 kuyum alis verisine 20 tl bonus isinde internetten alinan altinlarda gecerlimi varmi internetten alan
  • quote:

Orijinalden alıntı: y@s@r

arkadaslar bu 300 kuyum alis verisine 20 tl bonus isinde internetten alinan altinlarda gecerlimi varmi internetten alan

300 kuyum alışverişi normal bonus kartta mı var? linkini paylaşır mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekmali

quote:

Orijinalden alıntı: y@s@r

arkadaslar bu 300 kuyum alis verisine 20 tl bonus isinde internetten alinan altinlarda gecerlimi varmi internetten alan

300 kuyum alışverişi normal bonus kartta mı var? linkini paylaşır mısınız?

Bana mesaj olarak geldi 300 tl üstü kuyum alış verişine 20 Tl bonus diye
  • merhabalar, konu ile alakasız ama birşey soracam bilgisi olan birisi cevaplarsa sevinirim. n11 den 1500 liralık bir ürün alacam hem bonus kampanyasında da yararlanmak için. Kartın limiti 1000tl ben buna 500 tl de extradan para yatırsam bu ürünü alabilirmiyim? limit aşımını kapattım kartda 5 lira bile fazla çekim yapmıyor.

teşekkürler.
  • alabilirsin hocam
  • Arkadaşlar bu kaçmaz kez felan gibi kampanyalarda Ek kartlarda dahilmi?Ek kartlarla katılım sağlanırsa bonus yükleniyor mu?
  • quote:

Tesekkurler.
    Hele bir sartlar olusun da gider bankaya gorusurum soz alirim kart aidat olmayacgaina dair falan filan.
    Ustelik yeni yasa da gelmekte.

• arkadaşlar 1439 liralık kredi kartımdan tek çekimlik bir alışveriş yaptım .
    bonus kartdan mesaj geldı bu alısverısı 9 taksite bolecegını
    ayda159.88 liralık bir ücretle ödeyebileceğimi söyledi
    ama %7.99 ile tabi tutulmuş yani ben aylık ne kadar ödeyeceğim ?
  • 
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.