Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (559. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.244
Cevap
718
Favori
1.966.085
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

iyi oldu bize müstehak arkadaşlar arayıp arayıp mh sikayet ettiler gambazlar

Bu kadar basit düşünmeyin başından beri boşu boşuna kasıyorsunuz eğer kampanyalar biterse bu garantinin artık kampanya yapmaya ihtiyaç duymadığı içindir. Yoksa her ay kaç kişiye kampanya sms i atılmış kaç kişi kampanyaya katılmış adamlar görüyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• http://bonus.com.tr/f3/

Bu kampanya için gönderdiğim sms'e katılımınız alınmıştır dedi.

http://bonus.com.tr/20/

Bu kampanya da muhtemelen kez ya da hrc veya harca gibi biri olabilir. Önceki kampanyalarla karşılaştırın isterseniz.

Ben Türksel kullandığım için tüm sms leri gönderemiyorum. Malum her biri ücretli bizde. Vodafone veya avea olan arkadaşlar deneyebilirler mi?

• heavyrocker kullanıcısına yanıt
    Yok ben ısrarla ek kartın ne kadar açık kalması gerektiğini sordum. 3 ay şartı verdiler. 3 ay sonra kaparsam bonuslar geri alınmayacak. Bu nedenle açtırdım. 5 tl de e-ekstre kampanyası yapıyorlar.toplam 35 oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • liberty_15 L kullanıcısına yanıt
    Garanti ne zaman uyudu ki?
    Gecmis olacak ne var? Anamizin karnindan bonus puanla mi ciktik?

Verirse verir.
    Vermezse kaydiririm odemelerimi başka karta.
    Bu kadar dert edilecek bisey degil...

• Aynen öyle, kasmaya lüzum yok.
  • ucandeve kullanıcısına yanıt
    Hocam vodafone veya avea da ücretsiz smslerden mi düşüyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rodistanbul kullanıcısına yanıt
    o kadar çok kampanyayla uğraşıyorlar ki bence hata olması normal.

• Katılım sağlamak için SMS gönderilmesine gerek yoktur.
  • bonus vermese anında kartı iptal edeceğim bir banka garanti.utanmasalar internet şubesine girişte bir komisyon ister.allah müşterilerine sabır versin
  • Kaçmazı hatırlayın büyük ihtimal Copy paste hatası

• ucandeve kullanıcısına yanıt
    EVET KUTLA sürekli çıkan bir kampanya hep kabul eder hep yatmaz :)

YIRMI yazıp yolladım kabul etti ama ne acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: livewell123

bonus vermese anında kartı iptal edeceğim bir banka garanti.utanmasalar internet şubesine girişte bir komisyon ister.allah müşterilerine sabır versin

Bence burayı okuyorlarsa bu mesajdan sonra, kampanyaları sonlandırmazlar :)
  • Sms bedelleri avea ve vodafone da paketten türkselde direk bakiyeden gidiyor.

YIRMI Yatıyor mu peki?

• 7-8 otomatik ödeme talimatı var bonuslar biterse aşkta biter. 2 paracard 1 Bonus premium 1 amex 1 normal bBonuscard var hepsi iptal olur. Kaybeden garanti olur.

• Bende garantinin paracardi,kredi karti ve pos cihazi var onu bile iptal ederim biraz tehdit edelim de bonuslar cogalsin

• Biraz konu dışı ama Garanti hisseleri satıldı biliyorsunuz. "İspanyol BBVA bankası, Doğuş Grubu’na bağlı Garanti Bankası’nın yüzde 40’ına sahip oldu"

İlaveten Osmanlı Bankası'nın yeniden canlandırılması sözkonusu.

Tüm bunları alt alta toplarsak kampanyaların neden yapıldığı, müşteri ve kart sahibi sayısının neden artırıldığı sanırım ortaya çıkar.

Yani eski tabirle İspanyollar gelince hoşafın yağı kesilir.
  • aralık ayı bence çok önemli kampanyalar daha da azalırsa hepimize geçmiş olsun Yok devam ederse garantinin bu oyunu devam ettirdiği sürece kampanyalardan faydalanmaya bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: evowinds

Biraz konu dışı ama Garanti hisseleri satıldı biliyorsunuz. "İspanyol BBVA bankası, Doğuş Grubu’na bağlı Garanti Bankası’nın yüzde 40’ına sahip oldu"

İlaveten Osmanlı Bankası'nın yeniden canlandırılması sözkonusu.

Tüm bunları alt alta toplarsak kampanyaların neden yapıldığı, müşteri ve kart sahibi sayısının neden artırıldığı sanırım ortaya çıkar.

Yani eski tabirle İspanyollar gelince hoşafın yağı kesilir.

Çok güzel ifade edilmiş, müşteri ve kart sayısındaki patlama boşuna değilmiş

• Hatırlatmakta fayda var zaten ispanyol bankası şahenk ile aynı oranda hissesi vardı şimdi büyük ortak oldu ben o yüzden çok düşünmüyorum bu durumun etkileyeceğini

• 
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.