Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (328. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.218
Cevap
718
Favori
1.963.715
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • az önce şok marketten 40 tl lik alışveriş yaptım, market kampanyasından 5 tl kazandınız mesajı geldi, sadece üye işyerlerinden kazanmıyor muyduk market kampanyasında
  • bu başlık sürekli aktif oluyor, bu ay sadece 50 tl bonus ramazan kampanyasından yararlandık çok şey mi kaçırdık ne
  • Hem de baya çok... Paracard ile komboların kralı oldu, bir kaç sayfa öncesine kadar okursan kampanyalar yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SIKILHAN7
    az önce şok marketten 40 tl lik alışveriş yaptım, market kampanyasından 5 tl kazandınız mesajı geldi, sadece üye işyerlerinden kazanmıyor muyduk market kampanyasında

Şok da üye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plumbium1 -- 27 Temmuz 2014; 18:07:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: plumbium1

quote:

Orijinalden alıntı: SIKILHAN7
    az önce şok marketten 40 tl lik alışveriş yaptım, market kampanyasından 5 tl kazandınız mesajı geldi, sadece üye işyerlerinden kazanmıyor muyduk market kampanyasında

Şok da üye.

Şok yazmıyor a101 yazmıyor bım yazmıyor nasıl üye işyeri anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • woodgate kullanıcısına yanıt
    Şok, Nisan'da Bonus'a özel kampanya yapmıştı: 4x25. Hatta verdiği bonus "firma bonusu" idi. Oradan, ve bonusları harcayabilme imkanından hareketle, bonus üyesi olmalı.

A101'de de bonusları harcayabildiğimize göre, o da üyedir. Ama A101'de, posun sektör kodunun "Elektronik" olarak görünebilme meselesi de vardı, ayrıntısını hatırlamadığım. O yüzden A101'de alışverişten önce, kasiyerle teyidleşip, market olarak göründüğünden emin olmak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plumbium1 -- 27 Temmuz 2014; 18:31:56 >
  • quote:

Nisan'da Bonus'a özel kampanya yapmıştı 4x25. Oradan, ve bonusları harcayabilme imkanından hareketle, bonus üyesi olmalı.
    A101'de de bonusları harcayabildiğimize göre, o da üyedir.

Sitesinde yazmıyor bim e de öyle aldandım 2 alışeriş çöp oldu inşallah dediğin gibidir dostum

• woodgate kullanıcısına yanıt
    Yalnız BİM'de bonus puan harcayamıyorsunuz! Market'e geçeceğini sanmam Hocam (Diğer paracard kampanyalarına geçer).
  • quote:

Yalnız BİM'de bonus puan harcayamıyorsunuz! Market'e geçeceğini sanmam Hocam (Diğer paracard kampanyalarına geçer).

Bimde bonus harcayamıyorsunuz ancak market kampanyasına dahil yani market olarak geçiyor bim sonrası gelen Msj PARACARD'INIZLA 25TL VE UZERI MARKET ALISVERISI YAPTINIZ 5 TL BONUSU KAZANDINIZ. TOPLAMDA 20TL BONUS KAZANABILIRSINIZ. PARACARDLA ALISVERISE DEVAM EDIN!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Migros'tan alacağımız ininal kartını bonus kazanmak için kredi kartından veya paracarddan yükleme işlemi yapsak,hatta kazandığımız bonusları harcama şeklinde yine bu karta yüklesek problem çıkma ihtimali var mıdır? Bilen bir arkadaş bilgilendirirse sevinirim..

Bazen harcama yapacak yer kalmıyor veya kazanılan bonusun harcama süresi dolmak üzere oluyor.Kampanyaların bir kısmını bu şekilde kaçırmamak amacım..
  • Bonusun harcama süresi dolmak üzereyse, yapılacak en mantıklı şey Hızlıal'dan çeyrek altın almak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Excaliburr

Migros'tan alacağımız ininal kartını bonus kazanmak için kredi kartından veya paracarddan yükleme işlemi yapsak,hatta kazandığımız bonusları harcama şeklinde yine bu karta yüklesek problem çıkma ihtimali var mıdır? Bilen bir arkadaş bilgilendirirse sevinirim..

Bazen harcama yapacak yer kalmıyor veya kazanılan bonusun harcama süresi dolmak üzere oluyor.Kampanyaların bir kısmını bu şekilde kaçırmamak amacım..

yapabilirsin sorun yok, ben öyle yapıyorum sürekli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karasac

quote:

Orijinalden alıntı: uuykucuu

En son hangi kampanyaya katılmışsanız onun mesajı gelir, eğer son mesaj kampanyasından daha az miktar harcarsanız o miktarın karşıladığı kampanya mesajı gelir. En azından bende böyle...

sanırım doğru olma ihtimali var bunun. evet en son market sms i atmıştım.

Alakası yok
    En son yirmi beş kampanyası için sms göndermişim

• quote:

Orijinalden alıntı: 1111_su_1985

Bundan sonra akıllandım, fatura gibi sabit harcamalarımı son gününe bırakacam. Ay sonunda yapılır mı böyle kampanya. Alacağımızı aldık satacağımızı sattık. Yaktın beni bonus, gül gibi kampanyalara bağıra bağıra gidiyor :9

fatura ödeme merkezinden mi fatura ödüyorsunuz? ben ödemek istedim paracardla %3 kesinti yapıyor ödeme merkezi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdf__18

quote:

Migros'tan alacağımız ininal kartını bonus kazanmak için kredi kartından veya paracarddan yükleme işlemi yapsak,hatta kazandığımız bonusları harcama şeklinde yine bu karta yüklesek problem çıkma ihtimali var mıdır? Bilen bir arkadaş bilgilendirirse sevinirim..

paypal kart içinde bu böylemi? geçerli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karasac

quote:

Orijinalden alıntı: mdf__18

quote:

paypal kart içinde bu böylemi? geçerli mi?

evet gecerlı.

• brak13 kullanıcısına yanıt
    MARKET kampanyası üye işyeri zorunluluğu var. Ancak tüm BİM'lerde garanti posu yok. Örneğin benim dün alışveriş yaptığım BİM'de akbank vardı. Alışveriş yapmadan önce garanti posu var mı sormakta fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihcet

MARKET kampanyası üye işyeri zorunluluğu var. Ancak tüm BİM'lerde garanti posu yok. Örneğin benim dün alışveriş yaptığım BİM'de akbank vardı. Alışveriş yapmadan önce garanti posu var mı sormakta fayda var.

Prob. Değil bim market olarak geçiyor dün benim yapıkrediden geçti ama market 5 lira kazandın Msj ı geldi

• Baktım alacak bişey yok. Dün migrostan hediyem kart aldım. Hanımın ve benim paracardlarla 25 er tl yükledim. İkisi içinde 5 er tl bonus kazandım. Bugün yarında 25 er tl daha yüklerim

• quote:

Orijinalden alıntı: abilgen

quote:

Orijinalden alıntı: paradoks79

belkide kampanyaları başlattı ve hemen tekrar sonlandırdı nede olsa saklı tutuyor.
    millette o kadar parayı harcar hiçte bonus gelmezse büyük bir kazık atmış olur bizlere

Aynen bana da öyle geliyor, Son 1senedir bu şekilde katıldığım kampanyalardan Bonuslarım yattı, harcadım.
    Fakat son 3ay içinde, Konunun ve Kampanyanın Kişiye özel, Sms'le bildirilen müşterilere özel olduğu kampanya şartlarında yazmasına ve katılan arkadaşların bilmesine rağmen, Bonus yatmayan arkadaşların Çamura yatması ve müşteri hizmetlerini arayıp, hak talebinde bulunup, Müşteri Hizmetlerini uyandırmış olma ihtimaline ve bu kadar çok paracard kampanyasının Ay'ın son 1haftasına sıkıştırılması, Kumpas ihtimalini güçlendiriyor.
    Bende daha önce Katıldığım 4x25TL'den gelecek 15+15TL paracard bonusa ek olarak Bu kampanyaya, abartmadan 4x25TL olarak katılacağım.
    Sonuçta kaybedecek birşey yok fakat gereksiz alışveriş yapmamak ta lazım...
    Selamlar...

müşteri hizmetlerinin yani garanti yöneticilerinin verdikleri paraları bilmediklerinimi sanıyorsun onlar ekstradan 20 40 tl bonus verecekler bundan haberi olmayacak ? bunlar adamın kanını iliğini sömüren tipler sana gelen paranın kuruşuna kadar hesap ederler ve bu kadar bonusu babalarının hayrına vermiyorlar sen çevrene anlatıyorsun onlara yeni müşteriler ayarlıyorsun,garantinin bonus kampanyaları zaman geçtikçe müşteri topladıkça azalacaktır türkiyenin ikinci büyük ankası olmuşlar,buda zirveye oynadıklarını düşündürüyor benim sayemde 2 müşteri daha edindiler buradaki herkes illaki çevresine bu kampanyalardan bahsetmiştir ve onlarda garanti bonusa geçmiştir,ve kampanyalardan bonus kazanıyordur

• 
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.