Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (322. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22.244
Cevap
718
Favori
1.966.097
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: plumbium1

100 Liralık normal (i-G değil) Paracard alışverişine 25 kuruş bonus vermişse veya orantısal olarak 4 TL'ye 1 kuruş bonus veriyorsa, üye işyeri olarak işlem görmüştür. Daha düşükse, kesin kıllanabilirsin, ortak posta bir hata olmuş, ortak pos başka banka pos'undan çekmiştir.

Yani ben normal bonusumdan 100 tl alışveriş yaparsam hem ramazan hemde paracard ın herhangi bir kampanyasından da kazanıyorum doğrumu anladım ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • woodgate kullanıcısına yanıt
    Hayır Hocam, tam tersi.

Paracard'ınızla,
    -Ramazan'a sms attıysanız ve 5x100'ü hala doldurmadıysanız,
    -AseA34'ün smslerini attıysanız,
    -Üye market ya da akaryakıtçıdan 100+lık alışveriş yaptığınızda,

Hem AseA34'ün kampanyalarından, hem "Ramazan"dan kazanacaksınız.
  • quote:

Hayır Hocam, tam tersi.

Paracard'ınızla,
    -Ramazan'a sms attıysanız ve 5x100'ü hala doldurmadıysanız,
    -AseA34'ün smslerini attıysanız,
    -Üye market ya da akaryakıtçıdan 100+lık alışveriş yaptığınızda,

Hem AseA34'ün kampanyalarından, hem "Ramazan"dan kazanacaksınız.

Şimdi anlaşıldı fakat sen böyle deyince başka bir soru doğdu kusura bakma

Ben ramazan diye yolladığımda bonus kartın kampanyasına katılmış oldum.paracard ın ramazan kampanyasına katılmak için ne yapacağız kardeşim

• woodgate kullanıcısına yanıt
    İlk gönderdiğiniz sms ikisi için de (hem bonus, hem PC) geçerli oluyor, ek işleme/sms'e gerek yok Hocam.

(Sadece Bonus'la 5x100'ü bitirdiyseniz, Paracard'dan ilaveten faydalanamıyorsunuz, yoksa bir sıkıntı yok).
  • paracard kamp. farklı gün şartı yok heralde
    yani birgünde X5 yapılabiliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekonline

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dekonline

quote:

Orijinalden alıntı: Ciginix

Ayrı ayrı günlerde alışveriş yapmakta fayda var haklısın.

Bir çok arkadaş 2. kez 5 tl kazandınız mesajı gelmediğini söylüyor. Nedeni bu olabilir. Farklı işyeri de olsa aynı gün yapıldıysa..

Ben, bugün sadece KIRK için atmıştım.

Aynı hesaba bağlı 2 ayrı kendi paracardımla 3 yerde 2x40 yaptım. Her iki karta da, slipte 5 TL kazandınız yazdı, sadece 1'er kere sms geldi.
    Aslında 4 sms geldi toplamda, acaba kartlarımı karıştırdım diye düşünüyorum. Slipleri bulabilirsem kesinleştirip bu mesajı düzeltirim.

Siz , market kampanyası dışında biryerde varsa alıntı yapabilir misiniz rica etsem o "aynı gün" kuralını? Ona göre planlama yapalım.

Örneğin bu. Diğerlerinde de yazıyor. Acaba ben mi farklı yorumluyorum.

Kampanya Detayları:

Kampanyaya sadece sms ile bilgilendirilen müşterilerimiz dahildir. 
    Kampanyadan yararlanabilmeniz için sistemimizde kayıtlı cep telefonunuzdan 31 Temmuz  2014  23:59’a kadar ONBES yazıp 3340'a sms göndermeniz gerekmektedir. 
    Sistemimizde kayıtlı olmayan cep telefonlarından gönderilen katılım başvuruları dikkate alınmayacaktır. 
    1-31 Temmuz 2014 tarihleri arasında Paracard ile tek seferde ve farklı günlerde 3 adet  25 TL ve üzeri alışveriş yapın 15 TL bonus kazanın
    1 den fazla Paracard'la harcama yapılması durumunda bonus en yüksek harcama yapılan karta yüklenecektir. 
    Kampanyadan kazanılacak bonus 5-12 Ağustos 2014 tarihleri arasında kullanılabilir. Bu tarihler arasında kullanılmayan bonus geri alınacaktır. 
    Yükleme anında Paracard'ınızın açık statüde olması gerekir. 
    Kampanyaya bonus kullanımları dahil edilmeyecektir.
    İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
    Paracard'ınıza yüklenen bonus yine yükleme yapılan Paracard'la kullanılmalı, başka bir karta aktarılmamalıdır. 
    Kampanyaya nakit çekim ve bonus kullanımları dahil edilmeyecektir. 
    Aynı gün içinde yapılan işlemlerden yalnızca ilki kampanyaya dahil edilecektir
    Kampanyaya başvuru için gönderilen SMS, Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS'leri  Garanti Bankası tarafından karşılanır.
    Garanti Bankası istediği zaman kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

Hocam son paracard kampanyalarında farklı gün şartı yok sadece market kampanyasında aynı günde aynı markwtten yapılan harcamaların ilki dahil edilecek yani aynı günde farklı bir marketten yapılacak harcamalarda kampanya kapsamında onbeş haydi fibi kampanyalarda var sadece farklı gün şartı

• yalnız dikkat ederseniz "katılımınız kabul edilmiştir" demiyor gelen sms lerde. " KAMPANYA KATILIM ICIN BASVURUNUZ ALINMISTIR." diyor. bi çakallık yapabilir garanti...

• arkadaşlar bedava mesaj hakkım yok

1http://paracard.com.tr/40 KIRK
    2http://paracard.com.tr/m MARKET
    3http://paracard.com.tr/20 OTUZ
    4http://paracard.com.tr/60 COK "C"
    5http://paracard.com.tr/75 YETMİSBES "İ"
    6http://paracard.com.tr/100 SUPER
    7http://paracard.com.tr/25 YİRMİBES "İ"

bunlardan hangilerini kabul ediyor . yanında ki sayıları yazarsanız . bosa mesajım gitmesin tşkler

• achillus79 A kullanıcısına yanıt
    ben hepsine mesaj attim. tamamı kabul edildi.

• bim de 25 tl lik hediye kartları var.

3x25=75 tl lik 6 kere hediye çeki alsak nasıl olur?
  • 4*25=100 tl harcanacak market, yirmibeş ve otuz dan 15*4=60 tl bonus yüklenecek.

en karlısı bu bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cLk -- 25 Temmuz 2014; 3:24:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cLk

bim de 25 tl lik hediye kartları var.

3x25=75 tl lik 6 kere hediye çeki alsak nasıl olur?

Bim market olarak geçiyormu acaba ?

• yakıt için kombinasyonlar.

her 25 liralık harcamaya 10 tl

her 40 liralık harcamaya 15 tl

her 60 liralık harcamaya 20 tl

her 75 liralık harcamaya 25 tl

her 100 liralık harcamaya 35 tl

bonus kazanılıyor. 2 defa 25 tl lik alırsanız 20 tl bonus eder.

en iyi oran %40 ile 25 tl harcamada.

6 kere 25 tl (yani 150 tl) harcarsanız 60 tl bonus kazanıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cLk -- 25 Temmuz 2014; 3:39:04 >
  • Ramazan kampanyasından 2 tane 100 kalmıstı benim için iyi olmadı bu olay. Netten alısveriş yapacaktım, 2x100 ün puanı paracarda gidecek. Neyse onu da cepten verecez artık.

Paracard puanı geçen site yok bildiğim kadarıyla?

Bu arada tek aydınlanmayan konu sanırım aynı gün yapılan işlemler kaldı. Benim ramazandan 2x100üm kaldığı için deneyemiyorum. Ama 2 gün sonra demeyen olursa ben deneyebilirim

Son paracad kampanyalarının hepsinden yararlanmak için kısaca 5x100 ve 1x75 yapmamız gerekiyor diyebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurgencx -- 25 Temmuz 2014; 3:45:36 >
  • Hızlıal da paracard bonusları kullanılıyor diye biliyorum.
  • iki sorum var:

1) Ramazan kampanyasının 4x100'ünü bonus ile 1x100'ünü paracard ile yapsak 50 lira yatar mı? Hangi karta yatar? :)

2) Son çıkan 7 kampanyaya da SMS gönderince herkese kabul ediyor mu? Eski her sefere 5 lira kampanyalarında benim başvurum reddediliyordu. Bu sefer durum nedir? SMS paketim olmadığı için boşuna başvurmiyim diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciginix

Hızlıal da paracard bonusları kullanılıyor diye biliyorum.

Şimdi tecrübe ettim hızlıal da PARACARD bonusları gözüküyor.
  • coolman7 C kullanıcısına yanıt
    1- Kampanya şartlarında açıklama yok ama garanti kampanya bonuslarında aktarmaya izin vermiyor kendisi de yapmayacaktır. hangi karttan ne harcama yaptıysan bonusu o karta yatacak. Örneğine göre bonusa 40, paracard 10 yatar.
    2-evet kabul ediyor
  • bu paracard kampanyalarına mesaj gondersek ama paracardımız olmazsa bonus kartla alısverıs yapsak yuklenırmı bonuslar....
  • soykannnn S kullanıcısına yanıt
    hayır
  • 
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.