Şimdi Ara

Gta Vice City Dodo Görevi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
2
Favori
105.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben vice city i bitirdim sonda arkadaşınla konakta savaşıyosun.Görkemli bir uzun yazı çıkıyor bitince
  • çok kolay save yi atın geçeyim
  • Bilgisayar formatlandı yani benim o göreve gelmem içinoooo
  • baba gta oynayan varmı hala
    san andreas bitti
  • GTA 4ever
  • gta4 pcde geç çıkacak galiba sanırsam
  • ya beyler bende dodo görevinde takıldım...adam diyor kuzeye git bir dodo araba çal...ama hiç bir işaret yok..
    dodo arabayı nerde bulupda çalıcam :(
    bu arada aşk sıvısı die bi görev var..onu da geçemedim arabayla pembe yere gidiom...kornaya basıom adam gelior..bişeyler dior..sonra öle kalıor ekran...
    yardım plsssssss
  • Beyler ben bitirdim yaw nas©¥l olacağ©¥ hakk©¥nda bilgi edinmek isteyen msnme pm ats©¥n(m_ds.95@hotmail.com)
  • yaw dodo en kolay©¥
  • bencede en kolayı onu hız şifresini yzın daha kolay olacaktırr
  • arkadaşlar isterseniz msn özel olarak geçilmiş şeklini vereyim ben geçtim ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: berkxxxx

Bu Görevi Geçmek Çok Zor Eğer Bir Kolaylığı Veya Hilesi Varsa İletebilirmisiniz

bir yapışta geçtim
  • benim o görevde en iyi yaptığım şuydu tam bi tane kalmıştı içinden geçip kırmızısına varmaya geçtim içinden kırmızaya çok yakınkennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn benzin bitti belki 1-2 saniyelik benzin olsa bitiyodu ondan sonra bi daha öyle yapamadım zaten bilg. formatlandı.
  • bande gta vice city'de film sütüdyosunu geçemedim.

size göndersem geçer misiniz?
  • yaw ben bu oyunun tüm gorevlerini bitirdim.ama oyunun bitirildigine dair
    bi yazı, bi kısa film yani bi ibare belirmedi.bu oyun nasıl bitio? bi yardım...
  • ben ilk seferde geçmiştim o bölümü. gta 3te uçuramazdım ama dodoyu.
  • adsaygin bence sen tüm görevlerin yapılmış oldugu save dosyasını indir....
  • vice city yeni çıktığı zaman çılgınlar gibi oynuyorum int. kafede abi görevleri patır patır geçiyoz yok helikopterle binaya gelince tıkanıyom nerden baksan o görevle 4 gün uğraştım 4. gün sonunda kafam kazan gibi oldu yok geçemiycem diye tam kalkmak üzereydim yerden bitme ama baya bi şirin boyacı çocuk vardı o geldi abi ne yapıyon diyo ben cevap bile vermiyorum abi geçiym mi ben o görevi dedi güldüm ...tir git len velet dedim. abi valla geçerim dedi çocuk tek seferde geçti bide +1 dk daha süre vardı. ondan sonra soğudum gta dan
  • BEYLER BEN OYUNUN &55 DE TAKILDIM ÇETE GOREVLERİNİN HEPSİNİ YAPTIM TUM YERLERİ ALDIM ONLARIN GOREVLERİNİDE BİTİRDİM AMA DAHA GOREV ÇIKMIYOR NE YAPABİLİRİM PLS YARDIM EDİN LUTFEN
  • mrb arkadaşlar gta vice city de rc helikopter bölümü var bomba yerleştirme filan bir türlü geçemedim bana yardımcı olurmusunuz lütfen çok acil...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.