Şimdi Ara

Snapdragon 800 - Adreno 330 oyun performansı ve fazlası özel video

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sene Moskova'da gerçekleştirilen Innovation Qualcomm 2013'te hem mobil dünyanın ve akıllı cihazların geleceği hakkında bilgi aldık hem de Snapdragon 800 işlemcili tablet ile yeni nesil oyunları Full HD çözünürlükte test etme şansı bulduk.

• oynanan oyunlar nedir çok merak ettim?

• teşekkürler dünya ile aynı anda,yerinden haberler sunduğunuz için.

• Video için teşekkürler.
    Umarım yakın zamanda S800'lü telefonları yaygın bir şekilde görürüz.

• Mesut Abi keşke elinde Adreno 330 ile oyunu oynarken de görüntüleseydiniz :) Bir de siz bey diye hitap ederken onun Mesut demesi hiç hoşuma gitmedi.

Ama sanırım videonun sonunda da anladığım kadarıyla vakit oldukça dardı ve o süre zarfında elinizden gelen en iyisini yapmışsınız. Video için teşekkürler.

• Teknolojinin gözü kör olsun 800 alsan 900 çıkar 1 gün sonra =)

• Forover dh
  • Snapdragon 800 900 100 ... 1milyon ..... 1 kentilyon....1 Noncentilyon (2703 sıfır sayısı ) görceez galıba:)

• Barış Bey gerçekten çok zeki. Bazen videolarda görüyoruz konuşamayan heyecan yapan tipleri ama neredeyse Mesut sen şuraya otur ben anlatırım hocam diyecek durumda:)
    QC 800 çok hoşuma gitti ama note 2 den şuan memnunum.

• Full HD de kasıyor real racing 3 daha iyi olmalıydı bence...Şimdilik HD ile adreno 330 daha iyi olur diye düşünüyorum :D

• Bu donanımı hd ekranlı bi telefona koy uçar

• buda gol değil, S1000 e artık umutlar

• Yaw bir tane alın 1-2 sene kullanın yoksa para yetiştiremezsiniz teknolojiye

• Oyun performansını beğendim, akıcı.320 ile karşılaştırmalı testte farkları daha iyi görebiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: metin2017

Full HD de kasıyor real racing 3 daha iyi olmalıydı bence...Şimdilik HD ile adreno 330 daha iyi olur diye düşünüyorum :D

+1903 resmen kasıyo yani oyun 20- 25 fps civarı 30 olmadığı belli

• quote:

Orijinalden alıntı: kloveangel

Teknolojinin gözü kör olsun 800 alsan 900 çıkar 1 gün sonra =)

Asıl paranın gözü kör olsun para olunca bırak 800 ü al 900 ü bu işler böyle artık :)

• real racing 3 banada çok akıcı gelmedi açıkçası belkıde vıdeodandır zaten s600 full hd bu oyunu 35 40 kare ıle oynatıyordu yer yer 25 30 lara düştüğüde olmuş.S800 en az bi 50 kare vermesei gerekir normal sartlarda %50 ye yakın oranda grafık gucunde performans artışı söz konusuydu sözde bakalım...

• quote:

Orijinalden alıntı: kloveangel

Teknolojinin gözü kör olsun 800 alsan 900 çıkar 1 gün sonra =)

bence iyi bişi bu :) her zaman en son çıkana sahip olmak zorunda değilsin ama bilio musun?yani her zaman hava atmasanda olur.senin kafanda kalsak hala telsiz kullancaz

• Telefonu oyun oynamak için satın alan aptaldır. Dolayısıyla bu şarjı sömüren donanımlarda gereksizdir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayin Mesut SNAPDragon 800´lü cihazlarda oyun deneyimi nasildi ?
    konu basligi ile haber icerigi biraz farkli gibi geldi de :)
    reportaj cikdi bakdigimda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digimoney -- 2 Temmuz 2013; 20:12:36 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.