Şimdi Ara

Apple Fransa ofisinde güvenlik güçleri tarafından arama yapıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Apple Fransa ofisinde güvenlik güçleri tarafından arama yapıldı

Teknoloji devlerinin ABD ve Avrupa'da adil rekabet, özel hayatın gizliliği ve tekelleşme gibi önemli konularda soruşturma geçirdiğini ve cezalar aldığını görüyoruz. Bunlardan birisi olan Apple bu kez bir arama işlemine maruz kaldı.

Fransa anti tekel düzenleyicileri, Apple'ın ülkedeki kendi mağazalarını kayırırken, üçüncü taraf dağıtımcıların ise önünü kesmek şüphesiyle firmanın Fransa'daki ofisinde arama yaptı.

Apple'ın son model cihazlarını üçüncü taraf dağıtımcılara geç gönderdiği ile ilgili şüpheler taşıyan düzenleyiciler, ofisteki dökümanları incelemek için 24 saatliğine el koydu. Soruşturmanın seyri ise önümüzdeki günlerde belli olacak. Geçen yıl ülkenin en büyük Apple dağıtımcısının iflas etmesi de bu şüpheleri artırıyor.

Appel'ın Fransa'da ülke makamları ile karşı karşıya gelmesi bir ilk değil. Daha önce dergi ve magazin satışında yerel yazarlar için telif hakkı vergilerini ödemediği için 6.5 milyon dolar para cezasında çarptırılan Apple, mağazalarında mesai kıstaslarına hareket etmediği ve çalışanlarını normalden fazla çalıştırdığı için de soruşturmaya maruz kalmıştı.

• apple'a bak sen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steve Jobs Kemikleri sızlıyor..
  • Kurnaz Fransızlar yine iş başında.

• bu Fransızlar ile İsrail dünyada fazlalık ya zarardan başka hiç bir faydalı yoktur.. sömürgeci fransızlar önce geçmişte kendi yaptıklarına baksınlar ondan sonra hak savunmaya çalışssınlar yedikleri hakkı öldürdükleri masum insanların bedellerini ödedilermiki şimdi bu tür şeyler yapıyorlar.

• Tapınakçılar Apple'ı gümletmeye yemin etmiş Vuran vurana
  • Ne çektin be Apple

• Samsung'un ettiği beddualar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***Respect***

Tapınakçılar Apple'ı gümletmeye yemin etmiş Vuran vurana

• quote:

Orijinalden alıntı: Gl4dius

bu Fransızlar ile İsrail dünyada fazlalık ya zarardan başka hiç bir faydalı yoktur.. sömürgeci fransızlar önce geçmişte kendi yaptıklarına baksınlar ondan sonra hak savunmaya çalışssınlar yedikleri hakkı öldürdükleri masum insanların bedellerini ödedilermiki şimdi bu tür şeyler yapıyorlar.

İsraili anlıyorum, sevmeyebilirsin ve bunun için geçerli çok sebebin vardır fakat sömürgeden bahsedince aklına neden birleşik krallık gelmedi ona şaşırdım. Heralde sömürge denince akla ilk birleşik krallık gelir diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zerdova

Steve Jobs Kemikleri sızlıyor..

Onu Apple'da calisan muhendislere sormak lazim. Jobs'ta sutten cikma ak kasik degil.

• ulan güzelim şirketi ne hale getirdiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

quote:

Onu Apple'da calisan muhendislere sormak lazim. Jobs'ta sutten cikma ak kasik degil.

Değil Meğil adam yapmış aga

• quote:

quote:

quote:

Ya bir güldürmeyin beni, neyi yapmış?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ya bir güldürmeyin beni, neyi yapmış?

Apple=Steve Jobs

• quote:

Orijinalden alıntı: eulogy

quote:

Orijinalden alıntı: Gl4dius

bu Fransızlar ile İsrail dünyada fazlalık ya zarardan başka hiç bir faydalı yoktur.. sömürgeci fransızlar önce geçmişte kendi yaptıklarına baksınlar ondan sonra hak savunmaya çalışssınlar yedikleri hakkı öldürdükleri masum insanların bedellerini ödedilermiki şimdi bu tür şeyler yapıyorlar.

İsraili anlıyorum, sevmeyebilirsin ve bunun için geçerli çok sebebin vardır fakat sömürgeden bahsedince aklına neden birleşik krallık gelmedi ona şaşırdım. Heralde sömürge denince akla ilk birleşik krallık gelir diye düşünüyorum.

İngiliz yaptığıyla ilgili ağzını açmaz. Ne yaptığını bilir ve susar. Fransız ise yaptıklarını bilmezmiş gibi sana sorar. Ben çok fransız'ın ermeni katliamını sorduğunu bilirim. Cevabım "cezayir katilamından konuşalım önce" oluyor. Rehberim, fransızca tur yaptığımdan iyi biliyorum. Hepsi aynı b.k

• Apple'ın firma değeri gittikce düşüyor zaten. Kendine çekidüzen vermezse marka imajını kaybedecek.

• Illuminati'nin işleri hep bunlar.

• Bataryası çıkmayan her telefondan killanmak lazım çünkü tamamen kapatmak içini açmadan mümkün olmuyor. Yer takibi gibi olaylara her zaman açık kapı, bu gibi yaptırımlar kullanıcılar için iyi haber, marka fanatikligine lüzum yok

• Bukadar yuksekte olup ta temiz olan sirket var mi ki? Batira batira ilerliyorlar...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.