Şimdi Ara

Windows 8, 100 bin uygulamaya ulaştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Microsoft Windows 8 işletim sisteminin, Twitter üzerinden yapılan açıklama doğrultusunda 100 bin uygulama sayısına ulaştığı öğrenildi.

100 bin uygulama sayısına Windows Phone Mağaza 18 ay, Apple App Store'un iPad'e özel bölümü 14 ay ve Android market 18 ay gibi bir süre içerisinde ulaşırken, Windows 8 ise bu kilometre taşına 7 ay gibi bir süre içerisinde ulaştı. CEO Steve Ballmer’ın Temmuz ayı için koyduğu hedefi de tutturan Windows 8, diğer platformlarda popüler olan uygulamaları kendine çekmeye devam ediyor.

(V) 

• ısınamadım yahu şu microsoftun son yazılımlarına.... gerek win8 gerekse wp
  • çoğu yazılımda birbirinin aynısı

100.000 değil milyar tane olsa fark etmez

yararlı olsun 10.000 olsun

• Bi halta yaramadıktan sonra birşey ifade etmez.

• yorumlara bakıyorumda ne kadar komikler :) ay hepsi aynııı bi işe yarasaaa

• Yahu arkadaş dersiniz "wp'da uygulama yok, biraz uygulama olsun" sonra açıklama gelir "100 bin uygulamaya ulaştık" diye, dersiniz "önemli olan uygulama sayısı değil" ben gerçekten anlamıyorum sizi, android kullanıyorum, uygulamaların %80'i reklam için üretilmiş uygulamalar yani tamamen telefonu yavaşlatan, şarjını sömüren cinsten. App Store desen, pek farkı olduğunu zannetmiyorum. Her uygulama mağazası aynı kardeşim, ne bekliyorsunuz? Parayı basar alırsın güzel uygulamaları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nihilous -- 2 Temmuz 2013; 15:52:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nihilous

Yahu arkadaş dersiniz "wp'da uygulama yok, biraz uygulama olsun" sonra açıklama gelir "100 bin uygulamaya ulaştık" diye, dersiniz "önemli olan uygulama sayısı değil" ben gerçekten anlamıyorum sizi, android kullanıyorum, uygulamaların %80'i reklam için üretilmiş uygulamalar yani tamamen telefonu yavaşlatan, şarjını sömüren cinsten. App Store desen, pek farkı olduğunu zannetmiyorum. Her uygulama mağazası aynı kardeşim, ne bekliyorsunuz? Parayı basar alırsın güzel uygulamaları.

doğru söze ne hacet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı arkadaşlar WP özelinde aynı uygulamalar 100 bin olsa ne olur diye yermişler Microsoft'u. Hiç mi Google Play'e App Store'a girmiyorsunuz ? Bu kadar olmaz ki. Kötülemek için eleştiri yapılmaz. Her sistemde aynı tip uygulamaların makyajlamış ve farklı onlarca versiyonu vardır. Aralarından bir tanesi güzeldir o da genelde ücretlidir. Bunu WP'ye indirgemek tamamen sübjektif bir karalama olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reddemon35

quote:

Orijinalden alıntı: Nihilous

Yahu arkadaş dersiniz "wp'da uygulama yok, biraz uygulama olsun" sonra açıklama gelir "100 bin uygulamaya ulaştık" diye, dersiniz "önemli olan uygulama sayısı değil" ben gerçekten anlamıyorum sizi, android kullanıyorum, uygulamaların %80'i reklam için üretilmiş uygulamalar yani tamamen telefonu yavaşlatan, şarjını sömüren cinsten. App Store desen, pek farkı olduğunu zannetmiyorum. Her uygulama mağazası aynı kardeşim, ne bekliyorsunuz? Parayı basar alırsın güzel uygulamaları.

doğru söze ne hacet

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.