Şimdi Ara

HP, benzersiz bir kullanıcı tecrübesine sahip bir akıllı telefon üretmek istiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• HP, benzersiz bir kullanıcı tecrübesine sahip bir akıllı telefon üretmek istiyor

Palm'ı satın aldıktan sonra WebOS işletim sistemiyle mobil pazarda yeni bir maceraya atılan ancak kısa süre sonra hem tablet hem de akıllı telefon modellerini piyasadan çekmek zorunda kalan HP, Slate 7 adlı uygun fiyatlı Android tableti ile mobil pazara yeniden adım atmıştı. Firma şimdi de bir akıllı telefon planları yapıyor.

Firmanın gelecek planlarından bahseden PC ve tablet bölümü başkanı Yam Su Yin, HP'nin mutlaka pazarda yer alması gerektiğini belirtirken, pazara girdiklerinde bunun benzersiz bir kullanıcı arayüzü ile olacağını belirtti. Yin, henüz pazara girmek için geç kalmadıklarını ve planlamadaki akıllı telefonun Android işletim sistemi taşıyacağını belirtti.

Samsung ve Apple'ın yüzde 100'e yakın karı elinde tuttuğu pazarda başarının anahtarı olarak farklılaşmayı gören Yin, yapılabilecek daha pek çok şeyin olduğunu sözlerine ekledi.

2010 yılında 1.2 milyar dolara Palm'ın satın alan HP, firmanın webOS işletim sistemi ile Pre akıllı telefonlarını ve TouchPad tabletini piyasaya sürdü. Ancak beklenen ilginin yakalanamayışı ve mali sıkıntılar nedeniyle bu modeller kısıtlı bir satış sonrası piyasadan çekildi. Aradan geçen 3 yılın ardından mobil pazarın hakimi Apple ve Samsung karşısında HP'nin Palm hamlesinin yanlış olduğu dillendiriliyor. Palm'ın eski patronu da bunu tam bir zaman kaybı olarak nitelendirmişti.

• çok şey istiyor

• Biz eskiden buna HEYÇPİ derdik.

• Evet aynı şeyi webOs le tablettede denemişti. Sonra hayal kırıklığıyla proje yalan oldu.

• ulan su webos u arayuz olrak androıde goydırseler muthıs bıse olcaktı ama yapamdılar gıtt ıguzelım cıhazlar

• Casper'dan sonra bir hp eksikti zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HP mi, yanar o telefon
  • Benzersiz kullanıcı tecrübesine sahip bir akıllı telefon zaten var. Benzersizin benzersizi olmaz.

Sony.

• Kalın ama önden şeker bir görüntüsü var. Kullanıcı deneyimiiiçin beklemek gerek.

• Kırılmasın, bozulmasın, kendi kendini tamir edebilsin. Zaten geri kalan özellikler diğer telefonlarda var.
  • HP güçlü bir telefon üretir ve Android satarsa marka gücüyle öne çıkar düşüncesindeyim.

• Telefon ısınmasın yeter desem hp ne derdi?

• Yazici yada laptop hala hp nin sorunsuz problemsiz bir modelini gormek kismet olmadi. Telefon isinede girsin, gene milyarlarca dolar zarar yapip geri cekilirler. Hp ye mustahak

• Benzersiz! Doğru olabilir aslında. Epey benzersiz bir telefon olur. :-)

• Resimde ki gibi olacaksa harbiden benzersiz bir kullanıcı deneyimi sunar.

• bi sen eksiktin
  • hp ipaq 6340 ım vardı eskiden iphone dan önce onu akıllı telefon zannederdik, baya sıkıntılıydı. İşyerinde de z800 ler araba parasını vermişler bilgisayara ama hayatımda bu kadar sıkıntılı pc az görmüştüm. Monitörleri de kalın ve çok ısıtıyor 30 inç olanlar resmen pişiyoruz. Samsungun çok gerisinde görüntü olarak bile. Yazıcıları da 2-3 sene içinde kullanılmaz hale geliyor kesin.
    Yapacakları yeni telefonu da başkalarına yaptırsınlar belki tutar :)

• ben sesi olarak söyliyecem o mesaj olarak yazacak benim yerime gidip ekmek filan alacak bakkala markete gidecek alışveriş yapacak ben eve geldiğimde yemeğimi filan pişirirse çok benzersiz bir telefon olabilir gerçektten :D

• quote:

Orijinalden alıntı: carnador

Telefon ısınmasın yeter desem hp ne derdi?

.
  • Fan taktırır artık kullanıcılar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.