Şimdi Ara

TWITTER | ARKADAŞLAR ACİL YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Neredeyse tüm tweetlerimi silmiş olmama rağmen 1900 küsür tweet gözüküyor. Verilerden silinir diye 2 hafta bekledim ancak silinmedi. Ne yapmam gerekiyor acaba anlayan arkadaşlar lütfen yardım edin teşekkürler.

• Bilen bir arkadaşım yok sanırım.
  • Arkadaşlar yardımcı olabilecek kimse yok mu lütfen yahu
  • geçmiş tweetlerin bir anda silindiğini daha önce görmedim hesabını kitle geçmiş tweetlerini birde öyle sil bir hafta içinde sıfırlanır güncellemeyle beraber
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeodorMira

geçmiş tweetlerin bir anda silindiğini daha önce görmedim hesabını kitle geçmiş tweetlerini birde öyle sil bir hafta içinde sıfırlanır güncellemeyle beraber

Hesabı korumalı mı yapayım yani? Zaten görünürde 1900 tweet var ama aslında silmeye kalktığımda 50 tane anca var. Silinecek bir tweette söz konusu değil dolayısıyla. Ama hesabı korumalı yapacağım bir de öyle deneyeyim. Teşekkür ederim fikrin için.
  • C Aydınay C kullanıcısına yanıt
    evet hesabı korumalı yapıp bir de güncellenmesini beklersen eski tweetler anasayfandan silinmiş olacaktır
    faydamız olduysa ne mutlu ama emin değilim :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: III. Çavuş

evet hesabı korumalı yapıp bir de güncellenmesini beklersen eski tweetler anasayfandan silinmiş olacaktır
    faydamız olduysa ne mutlu ama emin değilim :))

Güncellemeden kasıt nedir orayı anlamadım tam. Twitter'ın herhangi bir veri güncellemesinden mi bahsediyorsun?
  • C Aydınay C kullanıcısına yanıt
    evet haftalık bakım güncellemeler oluyo ki olmuş olması lazım ben bir araştırıyım kesin bi çözümü varsa yazarım
  • Bende de fazladan 10-15 tane tweet atmış gibi görünüyor :)
  • Aynı durum bende de var. Manageflitter ile temizlememe rağmen hala bir sayı var orda. Ama twit yok görünürde.
  • Çok sıkıcı bir durum, twitter'ın herhangi bir e-mail ile yardım veren iletişim adresi de yok @support dışında. 50 tweetimiz var ama 1900 ü geçkin gözüküyor.. Program kullanmadan 5000 tweeti silmek mümkün değildi.. Yaptık bi hata programla sildik, şimdi de ceremesini çekiyoruz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.