Şimdi Ara

Asus, Maximus VI Extreme anakart kullanılarak üst seviye oyun bilgisayarı oluşturma videosu yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Asus, Maximus VI Extreme anakart kullanılarak üst seviye oyun bilgisayarı oluşturma videosu yayınladı

Donanım dünyasının önemli isimlerinden Asus, yakın zamanda detaylarını açıkladığı Haswell tabanlı Maximus VI Extreme anakart kullanılarak üst seviye oyun bilgisayarı oluşturma videosu yayınladı.

Resmi olarak Asus tarafından yayınlanan video içerisinde, aşağıda yer alan parçalar ile üst seviye bir oyun bilgisayarının nasıl oluşturulacağı ya da toplanacağı adım adım gözler önüne seriliyor. 

Donanımlar: 

• ROG Maximus VI Extreme anakart

• Intel Core i7 4770K işlemci

• 3x ASUS GeForce GTX 780 DirectCU II ekran kartı

• Corsair Dominator Platinum 32GB 2133MHz DDR3 ram

• Cooler Master M2 Silent Pro 1500W güç kaynağı

• Cooler Master Seidon 240M soğutma sistemi

• 2x Corsair Neutron 240GB SSD depolama birimi

• Cooler Master Cosmos II kasa

Kullanılan donanımlar hakkında bilgilerin de verildiği videoyu direkt olarak aşağıda izleyebilirsiniz. 

• İnsanları böyle heveslendiriyorlar.Göster ama elletme reklam stili:DS

• Bence üst seviye değil de "Üst seviyede"kilerin oyuncu bilgisayarı olmuş. Toplam maliyeti çıkarmaya gönlüm elvermedi...

Edit: İmla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schevko -- 1 Temmuz 2013; 15:07:38 >
  • Monitör çok güzel duruyor, modelini bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciginix

Monitör çok güzel duruyor, modelini bilen var mı?

Asus'un Designo serisinden. Sanırım 23" olan.
  • o sistemin hakkını verecek piyasada olan 1 tane oyun söyleyin bana, sözde oyun pc diye nasılda kandırıyorlar milleti. sistem güzel ona lafım yok ama 1 adet gtx780 nin neyi yetmiyor da 3 lü sli yapıyorsun. üstelik ilerleyen senelerde işlemcinin darboğaz yapması bile muhtemel tabi oc yapılırsa durum değişir.

• Oha kasaya bak.birinin üstüne devrilse adam öldürür bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Schevko

quote:

Orijinalden alıntı: Ciginix Monitör çok güzel duruyor, modelini bilen var mı?
    Asusun Designo serisinden. Sanırım 23 olan.

BU:http://www.vatanbilgisayar.com/Monit%C3%B6r/asus-mx279h-27-mx279h-genis-ekran-ah-ips-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=63655

YA DA BU:http://www.vatanbilgisayar.com/Monit%C3%B6r/asus-mx239h-23-mx239h-genis-ekran-ah-ips-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=64393

• Izlemeye doyamadim adam ne temiz topladi yaw ben olsam karman corman toplarim ;D fiyati ne olur.

donanim haber böyle videolar cekmeli bence Şaha kaldirin .
    Mars3 gelene kadar :D

• Ayıp ayıp oruçlunun önünde yemek yemek gibi bir şey oldu.

• Aboooow!!

• Hayal gücümü arttırdığı için burdan Asusa teşekkürlerimi sunuyorum...

• Yayınladılar da bize mi yayınladılar?

• O 780'lerden birini verseniz olurdu be.Ezan vakti izledim gözüm yaşarıyordu.Ama işlemci 800 TL,anakart 1200 TL o nasıl oluyor.

• o deyılde pc nasıl toplıycamızı deyılde o pc yı alacak parayı nasıl bulacagımızı anlatsın .
    adam bes belı kagıttan okuyor kagıdıda tavana koymuslar sankı ınsan kameraya bakıp anlatır en azından samımı gorunur.

• üst seviye oyun bilgisyarı ha ?
    güzel ama parayı nerden bulacaz

• Oradaki tek erkan kartı benim masaüstümün 3-4 katı kadar...

• Saçma bi heyecana kapılan tek kişi değilim demi

• Asus ROG vs. Görev Mars 2
    Fight!!!

• kasanında maşallahı var tank gibi kasa mübarek
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.