Şimdi Ara

Akıllı cep telefonu kamerasının flaş gücünü beğenmeyenlere özel ürün: iblazr

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Akıllı cep telefonu kamerasının flaş gücünü beğenmeyenlere özel ürün: iblazr

Akıllı cep telefonuyla düşük ışık şartlarında ya da gece saatlerinde çekim yapmak isteyen kullanıcılara büyük yardım eden dahili flaşlar, çoğu zaman yapıları gereği yeterli bir güç ortaya koyamazlar. Bu açıdan geliştirilen iblazr isimli ürün, fotoğraf severlerin yardımına koşuyor.

iOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı cep telefonları ile uyumlu olarak kullanılabilen ve telefonlara standart kulaklık girişi (3.5 mm) üzerinde bağlanan iblazr, üzerinde yer alan dört adet LED flaş birimi ile düşük ışıklı ortamlarda üst seviye aydınlatma sağlayabiliyor. Bağlantı noktası sayesinde döndürülebilen ve bu sayede telefonların ön kameraları kullanılabilen flaş, özel yazılımı sayesinde video çekim sırasında da kullanılabiliyor.

Şimdilik çıkış tarihi ve fiyatı açıklanmayan iblazr, farklı renk seçeneklerine sahip olarak piyasaya çıkacak.

• 400 madde bekleniyor
  • Beğenmeyen fotoğraf makinesi alsın.
  • El feneri tutarız :D

• adam yapmis helal olsun valla. faydali ve ise yarar bir fikir.

• iPod Touch lara takılabilir. Güzel bir alet :)

• Ses çıkışından o kadar gücü nasıl çekecek merak ediyorum doğrusu, kutu içinde büyük ihtimal batarya olacaktır.Fikir güzel ama şarz filan gerektirirse sıkıntı olur.

• lumia 920 ye gerek yok :D

• eğer kendi bataryası yoksa telefonun bataryasına uzun vadede zarar verip garantiden çıkartabilir

• Fiyat konusunda bir bilgiye ulaşabilen var mı? Ucuzsa alınabilir.

• Siemens cx75 il beraber almıştım resimdeki ürünü.

Ürün halen bende, telefon yaşamıyor.
    Çok mu kullandım.
    Nerdeyse hiç.
    DUR bi FLASH takim mni dicem. Flashlı kılıf yapılır ona hayır demem ama aparat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7D66DD504 -- 1 Temmuz 2013; 14:43:28 >
  • Bari xenon yapsalarmış :D

• bu ürün uygun fiyata çıkarsa htc explorer'ımı hayatta değiştirmem. boyutlarına ve sağlamlığına hastayım ama flahı yok diyordum ne zamandır bunu alında explorer bana olur iphone 8
  • Ben bu tarz eklentileri doğru bulmuyorum. Yok zoom aparatı , yok flaş aparatı. E Cep telefonuyla resim çekmenin amacı kolay taşınabilirliği değilmi ? Bukadar ek aparatı yanında taşıayacak kişi pekala zoom ve flaşı olan fotoğraf makinesi taşır

• Kim urasır bunlarla.

• bunun fiyatıda uygun olur.. bide biraz boyyutları ufak olursa alır fener niyetine kullanırım :D

• adama nur inmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: butze

photoshop gibi geldi bana sanki

Photoshop tabikide o nasıl güçlü bir ışıktır ki arkadaki gemiyi bile aydınlatmış ön taraf aydınlık arka karanlık kalması lazım flashlı gece çekimlerinde

• Sirf el feneri niyetine kullanılır la bu

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

quote:

Orijinalden alıntı: butze photoshop gibi geldi bana sanki
    Photoshop tabikide o nasıl güçlü bir ışıktır ki arkadaki gemiyi bile aydınlatmış ön taraf aydınlık arka karanlık kalması lazım flashlı gece çekimlerinde

Mantık güzel de o gemi sonradan dahil olmuş olaya, 1. fotoğrafta hiçbir şekilde yeri yok geminin :)) Diğer yönden ilk foto cidden ek karartmaya uğramış gibi görünüyor ama mesafeli bir çekim ya da cidden flaşı kötü bir telefon olabilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.