Şimdi Ara

iPhone plastik kasası Çin'de ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
2.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• iPhone plastik kasası Çin'de ortaya çıktı

Apple resmi bir dille herhangi bir şekilde ucuz iPhone üzerinde çalışmadığını belirtse de farklı kaynaklardan iddialar ve görseller gelmeye devam ediyor.

Çin'de ortaya çıkan yeni bir görsel ucuz iPhone modelinin yeşil renkli arka kapağını gözler önüne seriyor. Kaynak, görseli Foxconn çalışanlarının birinden elde ettiğini ifade ediyor.

Kapakta kamera deliği, mikrofon ve LED flaş deliği olduğu görülüyor. iPhone ve Apple logoları da standart yerlerinde bulunuyor. Apple'ın sızıntılar konusunda biraz yavaş kaldığı ve artık iOS ürünlerinin önceden sızmaya başladığı bir gerçek. iPhone 5S modeline ait pek çok bileşen bugüne kadar internete sızdı ve modelin özellikleri hakkında bir fikir veriyor. Ancak ucuz iPhone konusunda otoriteler şimdilik resmi açıklama gelene kadar emin olmamakta kararlı.

Son aylarda düşüşe geçen borsada da gerileyen Apple da analizlere göre işler pek de yolunda gitmiyor. Firmanın akıllı telefon pazarında daha fazla pay kaybetmemesi için ucuz iPhone tarzında bir hamle yapmasının şart olduğuna inanılıyor.

• 4 donanımında 4" ama retina olmayan bir ekranla gelir gibime geliyor, tabi eğer öyle bi'şey varsa.
  • yeşil güzelmiş

• Çok ucuz görünüyor.

• Bu sene ucuz iPhone + 5s. Seneyede büyük ekranlı iPhone.

Ne diyelim hayırlısı...

Üşüyoruz Steve Reyiz
  • Kalitesiz gozukuyor ama renk yakismis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • apple asla ucuzluk yapmaz onun bagımlısı çok bosuna 145 milyar birikmedi bankasında eminim htc one nın meteryali i5 den daha pahalıdır ama arada 500 tl fark var saçmalık depilmi sizce

• İos7 ile kalite zaten dustu bide kasasiyla dusururler tam olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amerikada bildiğim kadarıyla RED diye bir kuruluş var bizim kızılay a benziyor ipodun kırmızısından alınca oraya bağış gidiyor bu yeşil renkte büyük ihtimal green peace filan olucaktır
  • http://www.macrumors.com/2013/06/29/possible-photos-of-plastic-rear-shell-from-apples-lower-cost-iphone/

Sari ve kirmizi renkli plastik iphone'lar da yolda.

ios 7'deki renk cumbusunun tesaduf olmadigi da ortaya cikmis oldu boylece.Hadi hayirlisi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steve jobs un kemikleri sızlıyordur.

• Umarım gerçek değildir.iPhonedan sogudum yanlış anlaşımasın koyu Apple fanıyımdır ucuz iPhone da çıkmasından yanayım ama bu resimdekiler gerçekten çin malı gibi renklerde işçilikte berbat görünüyor. :/

• quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu

Çok ucuz görünüyor.

adı zaten ucuz iphone
  • ucuz iphone dedik dedik bak ne oldu ! :)

• Ulan yillardir renk renk cesit cesit arka kapak yapiliyor iphone dealextreme'de falan hic mi gormediniz bu da onlardan iste

Haberine guvendiginiz adama bakin bi once zaten ya

• S4 e rakip olmayı çok istiyor galiba apple 5s ile :D

• apple çeşit yapabilir ama ucuz ürün yapmaz ipad mini çıkmadan da ucuz tablet yapıcak diyolardı çıktı hiç de ucuz değildi :D eğer 2 telefon çıkarıcaksa apple bunu ucuz yapmak için yapmaz ekran boyutu seçeneği için yapar

• teşekkürler

• apple yüzde 99 ucuz iphone üreticek. Nedeni ise tamamen pazarlama stratejisi ve çakma klon modellerinin önüne geçmek.. Orta ve düşük giriş seviyesi seğmenin de kaymağını yemek istiyor......

dünya üzerinde çin korea taiwan dubai ülkelerinde aşırı derecede android işletim sistemi kurulu klonlu iphone satılıyor. Ve peynir ekmek gibide alanlar var.....birtek işletim sistemi android ve telefonu ayırabilmeniz için apple storeye girmeniz lazım o derece kaliteli çakma piyasada çoğaldı... Adamlar mecburen ios işletim sistemine sahip daha ucuz iphone modellerinin olduğu pazara giricekler....

bana sorarsanız iyice cılkı çıktı asgari ücretle çalışan adam bile hava atmak için 2.5 milyarlık telefonu bilmem kaç ay taksitle alıp sonrada şarjı az gidiyor yeahhhh denilen bir ülkede yaşıyoruz......

dışarı çoğu ülkelerde 500 600 dolar olan telefon gümrüktü carttı curttu vergiydi çoğu ülkeye bizimde dahil olduğumuz ülkelerde 1200dolar seviyesinde satılıyor. Parası yetmeyen adam da gidip klona basıyor 500 600tl adam ucuz iphone ios sistemli çıkardımı klon alacağına gider 700 800tl orijin alır...

bana sorarsanız orijinal apple samsung alıyorum ama bir tanıdık vasıtasıyla tatile gelince yurtdışından çok ucuza geliyor hayatta 2 bin tl felan vermem telefona

tamamiyle üstlenici firma ve vergiler telefonun fiyatını biizim ülkede 2katına çıkarıyor.

bakalım bu apple istenileni karşılayacakmı resimden pek kaliteli gözükmüyor ama nerden kırpacaklar acaba merak konusu..

• buda fazla basit kaçmış...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.