Şimdi Ara

en ucuz kargo (bisiklet)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
7.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bisikleti mi kargoya vereceğim ama ne kadar alıyorlar siz nasıl yolluyorsunuz yani alüminyum kadro 26 jant bisiklet max15 kg . tamamen parcalatayım mı yoksa cıkartacağım parcalar varmı tecrübesi olan lütfen yardımcı olsun

• Geçen yıl kadro almıştım 18 tl ye gelmişti Eskişehirden Karamana kadronun ağırlığı 1.7 kg dı. Bisikletin hacimce en büyük parçası olduğundan belki bir fikir verebilir. Ambalaj poşeti ile iyice sarılmıştı.
  • 30 lira filan olması lazım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfatime

30 lira filan olması lazım .

ustam ne zaman gönderdin hangi firmaydı reklam amacıyla değil
  • makko58 M kullanıcısına yanıt
    Decathlon'un sayfasındaki "Ödeme ve Teslimat" bölümünde şöyle bir ibare var bisiklet kargoları ile ilgili olarak;

Tüm Türkiye için kargo bedeli yetişkin bisikletleri ve 24" çocuk bisikletleri için 49,90 TL , diğer çocuk bisikletleri için 29,90 TL’dir.

Geçenlerde gördüğüm ve şu an adını hatırlayamadığım bir başka bisiklet satışı yapan sitede ise kargo ücreti 99,90 TL olarak belirtilmişti.

Eğer bisikleti tüm parçaları ile birlikte göndereceksen; seçeceğin kargo firmasına, mesafeye ve bisikletin ağırlığına göre üç aşağı beş yukarı 49,90 ile 99,90 arasında bir fiyat çıkacaktır diye tahmin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: makko58

quote:

Orijinalden alıntı: alfatime

30 lira filan olması lazım .

ustam ne zaman gönderdin hangi firmaydı reklam amacıyla değil

ebat buyuk oldugundan ozel ucretlendirme uygulamalari lazim yoksa 50 tl gibi bir para istiyorlar on teker sele vs. sokulup ebat kucultulurse 40 lira civarina duser ben birde sanalpazar indirimi uygulatmistim 30 tl civarina gelmisti mng kargoya ve ups ye sor bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

bisikleti mi kargoya vereceğim ama ne kadar alıyorlar siz nasıl yolluyorsunuz yani alüminyum kadro 26 jant bisiklet max15 kg . tamamen parcalatayım mı yoksa cıkartacağım parcalar varmı tecrübesi olan lütfen yardımcı olsun

Kg önemli değil, desi önemli. Yani eğer bir kargo yolluyorsanız kg olarak 15 gelir desi olarak 100 ds olursa desi bazında gider. Arada uçurum olur tabi. Ambalajı iyi yaparsan, gidonu çevirmelisin öncelikle ve tekerleri çıkarıp bisikletle sağlam bir şekilde birleştirmelisin. Ne kadar paketi küçültürsen o kadar ucuza gider. 40-45 desiye kadar düşer yani.
  • internetten siparişle gelen bisikletler gibi mi kutulasam yoksa tekerleri çıkartıp kadronun üstüne koyulacak şekilde mi kutulasam
  • quote:

internetten siparişle gelen bisikletler gibi mi kutulasam yoksa tekerleri çıkartıp kadronun üstüne koyulacak şekilde mi kutulasam

3 tekerlekli kargo bisikleti ararken bu konu çıktı.

akıbetini merak ettim. kaça gitti acaba
  • part 1

part 2

• Beyler, ben de yeni bakıyordum kaç liradır diye.Başka bir yerlerde fazla bir şey bulamadım.İstanbul'dan Urfa 'ya(1100 küsür km.)78 tl ödedim.Bisikleti aldığım vatandaş indirimli falan dedi ama maval geldi bana.
    Edt.
    Kargo Yk idi ve 95 desi yazıyordu yanılmıyorsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ermanas22 -- 7 Ocak 2016; 22:50:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermanas22

Beyler, ben de yeni bakıyordum kaç liradır diye.Başka bir yerlerde fazla bir şey bulamadım.İstanbul'dan Urfa 'ya(1100 küsür km.)78 tl ödedim.Bisikleti aldığım vatandaş indirimli falan dedi ama maval geldi bana.
    Edt.
    Kargo Yk idi ve 95 desi yazıyordu yanılmıyorsam.

fatura duruyorsa indirim yazar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.