Şimdi Ara

western digital black 1 tb HDD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
5.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Western digital black 1 tb HDD (hiç açılmamış, ambalajında, 2012 baskılı, sıfır.) ilk siz açıp kullanacaksınız.

Model: Model: WD1002FAEX

Pazarlık teklif edilmemesi rica olunur, çünkü kesinlikle, katiyetle, hiçbirşey şekilde yoktur.

Minik not: "Pazarlık yok demişsiniz ama"cılara da yoktur. Lütfen alıyorum diyip ortadan kaybolacak, adres neydi diyip yok olacak arkadaşlar mesaj atmasın. 18+ yaş altıyla kesinlikle alış-verişim yoktur.

Burada ki ciddi arkadaşları tenzih ederim, böyle yazmayınca hatta böyle yazmama rağmen teklif alıyorum.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkme -- 6 Ekim 2014; 14:11:56 >

• 2,5" mi yoksa 3,5" mi
  • 3,5"'dir.
  • MODEL ADI?
  • mikail13 kullanıcısına yanıt
    İlanda modeli mevcut. Daha spesifik birşey soruyorsanız onu da cevaplayabilirim.
  • garantisi vs. mevcut mu? şu anda sisteminizde mi takılı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antares079 -- 15 Ağustos 2013; 13:41:03 >
  • Sisteme takılı değil, garantiye bakmam lazım, az bir süre daha olması gerekiyor.
  • iyi şatışla hocam
  • Yanlış anlamayın da 1 tb 2013 model sifiri hemde 64 cache sata3 olani 155 tl iken kim alicak bu hdd leri (vatan)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shockwave23

Yanlış anlamayın da 1 tb 2013 model sifiri hemde 64 cache sata3 olani 155 tl iken kim alicak bu hdd leri (vatan)

Hani nerede? Kanıt görelim? Böyle boşa konuşup konuyu kirletmeyelim. Kanıt göremezsek lütfen "özür dilerim" yazısı görelim.

Al bu da vatanın %20 indirimli fiyatı, ben 155 TL göremiyorum.

http://www.vatanbilgisayar.com/Dahili%20Harddisk/wd-wd1002faex-35-1tb-caviar-black-sata-30-64mb-cache-7200rpm-harddisk/productdetails.aspx?I_ID=44252

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkme -- 22 Ekim 2013; 0:16:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: darkme

quote:

Orijinalden alıntı: shockwave23

Yanlış anlamayın da 1 tb 2013 model sifiri hemde 64 cache sata3 olani 155 tl iken kim alicak bu hdd leri (vatan)

Hani nerede? Kanıt görelim? Böyle boşa konuşup konuyu kirletmeyelim. Kanıt göremezsek lütfen "özür dilerim" yazısı görelim.

Al bu da vatanın %20 indirimli fiyatı, ben 155 TL göremiyorum.

http://www.vatanbilgisayar.com/Dahili%20Harddisk/wd-wd1002faex-35-1tb-caviar-black-sata-30-64mb-cache-7200rpm-harddisk/productdetails.aspx?I_ID=44252

arkadaş art niyetlimi bilinmez ama western digital blue vegreen ile karıştırıyor black serisi her zaman çok pahalıdır 155 tl fiyat çok makul bir fiyat sadece denenmediği için garantisi bitmişse durum biraz vahim arıza çıkması durumunda.

• Benim sattığım sıfırıyla aynı, yine yeni, garantili durumda. Gidip vatanda 239 TL'e alınacağına benden gelip 50 tL indirimli alın. Bir hata sonucu alındı ve kullanılmadı. Ben de satışa çıkarttım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkme -- 24 Ekim 2013; 14:36:20 >
  • quote:

western digital black 500 gb, sorunsuz hddim satılıktır.
    fiyat: 100 TL

western digital black 1 tb HDD (hiç açılmamış, ambalajında, 2012 baskılı, sıfır.) ilk siz açıp kullanacaksınız.
    fiyat: 195 TL
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

500 gb lazım banada fakat MDL kodu uyması lazım kartıyla işim var kodu yazarmsn karşılaştırayım olursa alırım
  • 500gb western için bir kodda ben alabilirmiyim?
  • darkme D kullanıcısına yanıt
    1 TB'ın fatura, garanti durumu nedir hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: feiter

garanti devam, 2012 yapımı, değişim sonucu geldi, o sebeple fatura mevcut değil, zaten seri nodan kontrol edilebiliyor herşey.
  • darkme D kullanıcısına yanıt
    Garanti süresi ne kadar, 5 yıl gibi birşey duydum ben ama Caviar Blacklerde ?
  • feiter kullanıcısına yanıt
    Evet bildiğim kadarıyla öyle.
  • 1Tb hiç açılmamış ve değişimden geldiğine göre Hdtune sormak abes olacak :) Güzel hdd,iyi fiyat. Düşünülüyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: feiter

garanti devam, 2012 yapımı, değişim sonucu geldi, o sebeple fatura mevcut değil, zaten seri nodan kontrol edilebiliyor herşey.

Faturasız ürün sonuçta, arıza durumunda nereye gideceğiz ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.