Şimdi Ara

Kore mali galaxy s4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
20.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben öğrenciyim 3 ay boyunca çalışıp para kazanıp s4 kore alacam. fakat ne farkları var bilmiyorum
    kamera,ram,hafiza,cpu,mesela s4 te akilli goz felan var onda da varmi bu sorulari cevaplarsaniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardeş aklında bulunması için aşağıya özelliklerini ve fiyatlarını belirtiyorum. telefonlarım Samsung galaxy replika serileridir.
    aşağıda resim dosyamıda paylaşıyorum bakıp, fikir sahibi olabilirsiniz.

Samsung Galaxy S3 ( JAVA ) ÇİN MALIDIR Android Değildir, gps, Wi-fi Yoktur ( Fiyat Belirtmiyorum, Bunu Satmam ).
    Samsung Galaxy S3 ( ANDROID 4.1.9 ) KORE. Çift Çekirdek, 5mp. Arka Kamera, 512mb Ram, 500mb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps Ön Kamera vs. ( 390 TL )
    Samsung Galaxy S3 ( ANDROID 4.1.9 ) VIETNAM. Çift Çekirdek, 5mp. Arka Kamera, 512mb Ram, 500mb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera, Yüz Tanıma Ekran Kilidi vs. ( S3'te Tercihiniz Bu Olsun ) ( 460 TL )
    Samsung Galaxy S3 ( ANDROID 4.1.9 ) VIETNAM. Çift Çekirdek, 8mp. Arka Kamera, 512mb Ram, 2GB Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera, Yüz Tanıma Ekran Kilidi vs. ( 440 TL ) Diğer vietnam serisi ile fiyatı aynı çünkü gelişleri aynı. Denk geliyor yani
    Samsung Galaxy S4 ( JAVA ) ÇİN MALIDIR Android Değildir, Gps, Wi-fi Yoktur. Bunu'da Satmıyorum.
    Samsung Galaxy S4 ( Android 4.2.2 ) KORE. Çift Çekirdek, ( Dual Core ) 8mp. Arka Kamera, 1GB Ram, 2gb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera vs. ( 440 TL )
    Samsung Galaxy S4 ( Android 4.2.2 ) Made by SAMSUNG. Dört Çekirdek, ( Quard Core ) 8mp. Arka Kamera, 2 GB Ram, 10gb Dahili Hafıza Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera vs. Air Gesture ( El temassız Hava Sensörü, Yüz Tanıma Ekran Kilidi ) ( Tercih Edilen Budur ). ( 490 TL )
    Samsung Galaxy S4 MINI ( Android 4.2.2 ) Made by SAMSUNG. Çift Çekirdek, 8mp. Arka Kamera, 2gb Ram, 10gb Dahili Hafıza Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera vs. Air Gesture ( El temassız Hava Sensörü, Yüz Tanıma Ekran Kilidi ) ( Tercih Edilen Budur ). ( 430 TL )Diğer S4 ile arasındaki Fark Ekran ınc Boyutudur. S4 5 INC, S4 mini ise 4.3 inc'tir
    Samsung S4 MİNİ KORE ( Android 4.1.9 ) 512 MB Ram 1GB Dahili Hafıza, Çift Çekirdek ( Dual Core ) 5 mp Arka Kamera ( Bu S4 mini Serisinde El sensörü Yok ) 370 TL
    Samsung Galaxy Note 2 ( Android 4.1.1 ) KORE. Çift Çekirdek, 8mp Arka Kamera, 2 Gb. Ram, 2 Gb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera, Kalem, vs. ( 525 TL )

http://s3.dosya.tc/server12/aPVHLd/SamsungGalaxyS3-S4-Note2.rar.html

Telefonlar hakkında Sormak istediğiniz aklınızdaki soruları arayarak veya mail göndererek sormaktan sakın çekinmeyin

Hasan
    0506 854 52 43
    hasan.karatas00@gmail.com

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.