Şimdi Ara

Samsung S4 Mini Aldim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
5
Favori
23.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün aldim gercekten cok zarif inanilmaz hafif bir telefon,sorularinizi yanitlayabilirim..

Not: isvicredeyim türkiyede daha cikmadi sanirim

Resimler flashsiz ve modsuz s4 Mini ile gün isiginda cekilmistir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yabanci_ch -- 19 Kasım 2014; 7:36:56 >

• yabanci_ch kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun. daha burada satışa sunulmadı. oradaki fiyatını merak ettim ne kadara aldın acaba ? nasıl buldun telefonu. fotoğraf kalitesi nasıl?
  • trsmach kullanıcısına yanıt
    Umarım iyi günlerde kullanırsın

http://www.gold.com.tr/samsung-galaxy-s4-mini-cep-telefonu_u

Gold bile satıyor hocam
  • biraz araştırıp yazsaydın keşke ;) daha satışı olmadı ülkemizde. gold un sayfasına gir alabiliyorsan banada 1 tane al ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: trsmach

biraz araştırıp yazsaydın keşke ;) daha satışı olmadı ülkemizde. gold un sayfasına gir alabiliyorsan banada 1 tane al ;)

Gözümün önünde ki yazıyı görmemişim, gözlüğümü yenilesem iyi olacak galiba
     Samsung S4 Mini Aldim

Hocam ";)" bunu biraz garip algılıyorum, lütfen bana karşı kullanmayın

• keşke ben yanılıyor olsaydım :) s4 miniyi bekliyorum. inşallah fiyatıda makul olur.

yapmam olur
  • şarj konusunda nasıl telefon karşılaştırma yaparmısın dostum
  • Telefonu 550fr'ye aldim dün gelmis ve ilk alan bendim,foto kalitesi hakkinda suan bisey diyemem lakin assagidaki fotoyu hicbir ayar efekt ve flash olmadan s4 mini ile cektim sarja gelecek olursakta aldigim beri araliklarla kurcaliyorum app yükleme vs de yaptim suan fabrikasyon pili hala %34 seviyesinde

Samsung S4 Mini Aldim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yabanci_ch -- 30 Haziran 2013; 1:09:36 >

Deneyimlerinizi ve gözlemlerinizi bekliyoruz
  • dogubank a gelince aklımdaki yatan bir cihaz.
    snapdragon 800 kadar..
  • Hayırlı olsun hocam iyi günlerde kullanın :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam s3 ile bunun arasında kaldım varsa tecrubenin s3 ile bi kıyaslama yapabilirmisiniz ?
  • Tesekkürler dostlarim,bundan önceki telefonum ip4'dü android olarakda htc evo 3d kullanmistim ama 6 ay ancak dayanabilmistim androide lakin simdi android gercekten %100 olmasa bile olmus diyebilirim.S3 kullanamadim bilmiyorum ama sekil itibari ile bana göre piyasada rakibi yok s4 mininin inanilmaz hafif ancak elinize aldiginizda anlayabilirsiniz ne demek istedigimi.Telefon gayet akici simdiye kadar hicbir sekilde takilma vs görmedim, kizilötesi ile toshiba led tv ye kumanda edebiliyorum diger aygitlari daha denemedim ama klimalara bile kumanda edebiliyormusuz,lte,nfc akilli yüz uygulamasida var lakin suan sadece siz ekrana baktiginiz sürece kapanmiyor s4'deki gibi diger kafayla hareket vs daha sonra yazilimla gelebilir sanirim suan yok menüsünde sadece ekran kapanmamasi secenegi mevcut..
    hocam bende s3 ile s4 mini arasında kaldım , tr de ne yazıkkı karsılıklı deneme imkanım yok s3 ün simdilik tek dez avantajı büyük olması benim icin bide sunu merak ediyorum 1 gb ram ilersi icin yeterli olurmu ? acil karar vermem lazım ya s4 mini nin tr ye gelmesini beklicem yada gidip vatandan s3 alıcam 1180 tl ye
  • Dostum kesinlikle s4 miniyi beklemelisin zaten tr fiyatida 1200tl civarinda olacakmis.Ben aslinda htc one miniyi beklemeyi düsünüyordum ama 1700mah pili duyunca ve görsellerinede bakinca pek mini degildi acikcasi ve direk vazgectim ayrica ram 1gb degil 1,5gb
    s3 ün rami 1 gb demek istemistim hocam, genel performans olarak aralarında nasıl big fark vardır cok merak ediyorum ayrıca hangisinin kamerası ve ekran çözürlüğü iyi dir ?
    ben özelliklerine bakarakdan s3 ün daha iyi oldugunu dusunuyorum ama teknik detaydan daha iyi anlayan birisi varsa aydınlata bilirmi ?

tesekkurler!
  • Ben de s3 ile s4 mini arasında kaldım. 1-1.5 ay daha bekleyeceğim. Benim için önemli olan ön kamera + arka kamera + şarj süresi.

s4 mini daha kullanışlı gibi geldi boyutu ve hafifliği dolayısıyla. Öneriniz nedir ?
  • 1900 pıl ve adreno 305 ıle 1200 tl ustune cıkarsa pahalı S4mını ,cunku xperıa SP 2370 pıl ve adreno 320 donanıma sahıp ve fıyatı 1200

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat 1000 tl civarında olsa aslında iyi olurdu. ama tahminen 1200 tl olcak gibi duruyor. ön siparişte 1180tl
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.