Şimdi Ara

Battlefield 4'ün Senaryo Modu Çizgisel Olmayacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Battlefield oyunlarının senaryo modları pek beğenilmez; hatta çoğu oyuncu bu nedenle doğrudan multiplayer modları oynamaya başlar. DICE serinin yeni oyunu Battlefield 4'te bu durumun değişeceğini söylüyor.

Karl-Magnus Troedsson'ın açıklamalarına göre Battlefield 4'te belli bir sokak veya geçit üzerinden gitmek zorunda değilsiniz. Tıpkı multiplayer modda olduğu gibi geniş bir oyun alanınız olacak.

Battlefield 3'ün aksine senaryo gereği illa birisini sniper ile öldürmek veya susturuculu bir tabanca ile ilerlemek zorunda olmayacağımızı söyleyen Troedsson, işimizi istersek sessizce, istersek de her tarafı yakıp yıkarak yapabileceğimizi belirtiyor.

• Bu oyun da vazgeçilmezlerim arasına girmeyi başardı, takipteyim gelişmeleri.
  • BF 3'ün senaryo modunu bitirmedim bile, belki bunu daha fazla oynarım, benim için BF mp demek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 29 Haziran 2013; 8:23:25 >
  • Senaryo modunu fakir oynasin biz multiciyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengizhan1903

Senaryo modunu fakir oynasin biz multiciyiz

Sırf bu gereksiz su israfına eksi verebilmek için girdim,ne zerreler var arkadaş...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • İnandırıcı gelmedi, COD den daha çizgisel olur diye tahmin ediyorum. Zira BO2 de rpg ögeleri vardı yaptığımız şeyler oyunun sonunu tamamen değiştiriyordu. Bir fps de daha fazla ne yapılır ki?
  • quote:

Zenginlik ölçütü 100 TL
  • Zenginlikmiş. Kaç tane oyun aldın acaba? Zenginlik oyun alma ile ölçülmez önce gönlün zengin olsun. Senin gibi israfları görmek istemiyoruz burda yallah dostum.

• quote:

Egosunu tatmin edemeyen yeni nesil.Boş boş adam vurup mutlu olsun siz.

• bf3 te zaten farklı sonlar vardı. Bitirenler bilir seçim yapabiliyorduk.

• quote:

oo 100tl verip oyunu alacakmış kralsın panpa
  • Halo sırf bu yüzden konsol sattıran bir oyun.. Bir FPS, oyuncuya özgürlük sunmalı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dungeon-54 -- 29 Haziran 2013; 12:56:53 >
  • BF3 den tecrübe edindiler artık çok daha sağlam bir oyun gelmeli zaten. Özellikle optimizasyon falan çok daha iyi olacaktır.Çalışmayı durdurdu gibi acemice hatalar olmaz umarım.

• valla bir tek ben oynayıp beğeniyorum anlaşılan şu senaryo modunu :D

he cengizhan kardeş ps3 ve pc için ayrı ayrı aldım oyunu, senaryo modunu sadece pcde oynayıp bitirdim ve multiplayeri ise sadece ps3'te oynuyorum ;)
    neden mi senin gibi pc'de hile ile oyun oynayanlarda uzak durmak için :D

• öncelikli tercih multiplayer olsa da iyi bir senaryo modu oynamak tabi ki fena birşey değil

• quote:

Orijinalden alıntı: melinoz

quote:

Sırf bu gereksiz su israfına eksi verebilmek için girdim,ne zerreler var arkadaş...

Konu disindan birden oyun haberlerine gelince yan etki yapiyo kanka

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BSC Misafiri
    29.6.2013 10:01:37

İstediğimiz silahla başlamak ve istediğimiz gibi kişiselleştirmek de cabasıydı tabi. O olayı sevmiştim umarım Ghosts'ta da olur.
  • bo2 ye tekdüze değildi diyen var inanamıyorum ya.. aynı bf 3 te olduğu gibi mevcut alandan birazcık uzaklaştığımızda geriye sayıyordu. berbat bir oyundu
  • kısacası crysis 1 ile aynı olacak demek istemişler
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan3191

bf3 te zaten farklı sonlar vardı. Bitirenler bilir seçim yapabiliyorduk.

Bitirenler bilir BF3 ün senaryo modunda seçim yapamıyorduk. Oyunun senaryosu kötü değildi iyiydi ama COD den üstün tutacağım diye olmayan özellikler eklemek anlamsız. Farklı son quick time event i kaçırıp ölmek mi?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.