Şimdi Ara

(ANA KONU) SAMSUNG GALAXY ''S4 KULLANICILARI'' KULÜBÜ (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
444
Cevap
18
Favori
53.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ferjat22

Peki teşekkür ederim hocam

Önemli değil
  • Bana biri 5 de mesaj atmışsa 7 de telefonu açarsam 7 de gelmiş gibi görünüyor çözüm nedir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni de ekleyebilirsin.
    Beyaz rootsuz kayıtsız GT-I9505 Madein Korea
    Kayıt için hacı yolu gözlüyom.
  • 3g hat üzerinden görüntülü görüşme var değilmi, birde bu sadece samsung telefonlarda varmış doğrumu?
  • teknosa'dan 86 tl fiyata orjinal galaxy s4 mhl aparat aldım. evet ekstra bir güce ihtiyaç duymuyor ama şa
     (ANA KONU) SAMSUNG GALAXY ''S4 KULLANICILARI'' KULÜBÜ (ANA KONU) SAMSUNG GALAXY ''S4 KULLANICILARI'' KULÜBÜ

• merhabalar,
    galaxy s4 telefonumda bugun itibarı ile tuş kilidini açınca blip diye birses çıkıyor ve ardından da bu etiket desteklenmiyor diye bir yazı beliriyor ekranda. beni çok rahatsız ediyor bu. çözümünü bilen varmıdır acaba?
  • Arkadaşlar acilen yardım!
    2 ay önce istanbul bilişimden S4 aldım. iki gündür şarjı hemen bitiyordu. Bugün bataryaya baktım, şişmiş resmen. istanbul bilişimden alan kimse var mı? Az önce aradım ama 21:00 e kadar müşteri hizmetleri açık. Ne yapmam lazım? Değiştirirler mi bataryayı?
  • Bende aranıza katıldım arkadaşlar - Siyah - 16gb - Rootsuz - I9505 - Made in Vietnam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ystipi

quote:

Önemli değil

Hocam sorum olacak yıne kusura bakma Sony experia ekranına neden kotu dıyorlar plazmadakı ekranı kullanıyor sonucta kımse beğenmıyor
  • Merhaba Arkadaşlar. Şu sıralar bayağı telefon araştırdım ve Samsung Galaxy S4 ile Iphone 5 arasında kararsız kaldım.

Siz olsaydınız hangisini alırdınız.

Farklı telefon önerilerine de açığım. İyi günler dilerim.
  • alfarganus A kullanıcısına yanıt
    Hocam Htc ONE, Xpreia Z veya Note 3 deseniz bi nebze kıyaslanabilir ama boş bir telefonla kıyaslamayın ıphone veya s4 ise s4 havada tokatlar saygılar.
  • takip bende burdayım .
  • Ben de S4 aldım ve aranıza katıldım. Cihaz hakkındaki yorumum, resmen uçuyor. Beklentilerimi fazlasıyla karşıladı hatta fazla bile geldi. Birkaç şey sormak istiyorum. Kamerası harika ama bazen capture ya da çekme butonuna dokunduğum zaman hızla çekmeden "uygulanıyor" diye bir sürece giriyor ve 3 saniye sonra görüntü alıyor. Bunu her zaman yapmıyor. Bazen de seri seri çekiyor fotoğrafları. Bunun nedeni nedir? Mod olarak ise otomatikte oysa.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ystipi

quote:

Önemli değil

Hocam sorum olacak yıne kusura bakma Sony experia ekranına neden kotu dıyorlar plazmadakı ekranı kullanıyor sonucta kımse beğenmıyor

Canlılık parlaklık olarak amoled'ler her zaman üstündür. Sony'nin kullandığı ekran kalitesi kendine has olsa da amoled'i o TFT ekranla geçemez...

• Merhabalar. I9505 versiyonu Nexus programına alındı diye bir kaç yazı okudum. Stock Androidi Odin vs ile mi atmamız gerek. Nasıl kullanabileceğim hakkında bilgi verirseniz makbule geçer. Teşekkür ederim.
  • Ekle hocam S4 16GB beyaz rootsuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Malavurann -- 9 Ekim 2013; 13:30:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadslar cihazin garantisinin devam etip etmedigini nerden ogrenebiliriz.. ancak cihaz yurt disi mali..
  • Merhaba benide eklermisiniz 16Gb siyah bende aranızdayım artık
  • Konuya baktımda şöyle kimse kimseye yardımcı olmuyor yahu gelen sorulara verilen cevaplar çok nadir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Konuya baktımda şöyle kimse kimseye yardımcı olmuyor yahu gelen sorulara verilen cevaplar çok nadir

katılıyorum
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.