Şimdi Ara

Pro Evolution Soccer 2014 için 6 Dakikalık Video

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Konami'nin Pro Evolution Soccer 2014'ü duyurmasının ardından bu oyuna olan ilgi sanırım serinin bu nesildeki diğer oyunlarına göre daha fazla; çünkü Kojima Productions'ın geliştirdiği Fox Engine ile hazırlanan oyun kontrol ve grafikler konusunda büyük yenilikler sunma iddiasında.

Oyunun yeni yayınlanan 6 buçuk dakikalık videosunda özellikle kontrollerin çok daha gerçekçi bir hale geldiği konusunda ve grafiklerin yeni nesile eşdeğer düzeyde olduğu üzerinde duruluyor.

Yapay zeka konusunda da gelişmeler göstermesi beklenen oyun bakalım uzun süredir satış konusunda geriden takip ettiği FIFA serisini bu yenilikler sayesinde geçebilecek mi?

• Fifacılar damlar birazdan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fifanın yıkılışı

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • bunun fifacısı pescisi olayıyla alakası yok arkadaş 1998-2004 arası fifa 04-10 arası pes 10-13 arası fifa oynadım 14 te de fifa oynayacağım

hangisi daha iyiyse oynuyoruz bize farketmez babamın şirketleri değil konami ea
  • Fifa nin cani cehenneme bu PES 3024 daha iyi .
    keske Next Gen grafikler ile gelseydi.
  • #direnkonami

• İyi dersler almış konami. Çok iyi bir geri dönüş yapacak PES. Bekliyoruz..
  • inşallah türkçe olur.türkçe olursa bunu orjinal alırım.olmazsa ezik fifaya devam.sony exc yapmayı biliyo arkadaş.
  • İlk defa bir Pes oyunu için heyecanlandım..
  • HANGİSİ İYİ OLURSA ONU OYNICAZ TABİDE KONAMİ ARTIK ŞU LİSANS SORUNUNA Bİ ÇÖZÜM GETİRMELİ OYNARKEN İNSAN Bİ TUHAF HİSSEDİYORU DÜNYANIN EN BÜYÜK TAKIMLARINI FARKLI ADLARLA OYNAYINCA...
  • Çok iyi olmuş gibi kral pes

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HALA FİFA!

• Son çıkan PES'lerden farklı ve daha iyi bir oyun olacak gibi görünüyor ayrıca PC'de bu grafikler çok daha iyi görünecektir muhtemel olarak ve ignite engine PC tarafında olmadığını düşünürsek en azından PC'de bir şans doğdu PES'e fakat konsol tarafında yeni nesile çıkmayacağı için büyük kan kaybedebilir

• FİZİK YİNE HARİKA !

• PES kendini baya geliştirmiş fakat ben yine de Fifayı geçebildiğini düşünmüyorum benim görüşüm bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I3uRocKSiyoN -- 29 Haziran 2013; 3:21:57 >
  • Grafik filan değil konami nin önce bir fizik motoru yazması lazım yok oyuncunun gözünde seyircilerin yansıması gözüküyormuş ta peeeh! zaten kuş bakışı oynuryosun oyunu top ve oyuncu fiziği olmadıktan sonra ne anlamı var.

• Bu 6 dakikalık videodan oyun hakkında nasıl kesin yorum yapıyorsunuz anlamak mümkün değil.Oynanış videosu bile yok içinde.Pes her yıl çıktığında bu sene olmuş diyen çok kişi görüyorum.Ama kısa zamanda neyin ne olduğu anlaşılıyor.

Fifa bu günlere kolay gelmedi.Pesin bir senede bütün hatalarından sıyrılıp oynanış ve gerçekçilik ile ilgili bir çok ekleme yapabileceğini zannetmiyorum.Umarım beni yanıltırlar.Eğer kullandıkları yeni motor iyi ise her sene üstüne koyarak geliştirseler bile büyük başarıdır.

Videoda frikik atarken topun nereye gideceğine dair yuvarlak işaretler gördüm.Görmesem daha iyiydi resmen.

Konami'den tek istediğim grafikle uğraşmayı bırakıp oynanış üzerine durmalarıdır.Gerçekçi animasyonlar olmalı, Sistem oyunu aşırı kontrol etmemeli, Uzun top gibi saçmalıkları kaldırmalı ve online hataları gidermelidir.

Umarım yine birçok kişiyi grafikleri daha iyi diye kandırmaz.Her sene gerilemesin yeter zaten.Bir şekilde üstüne koyar elbet.

• helal olsun adamlar her sene üstüne koyarak gidiyorlar bu sene birde yeni motorla geliyorlar ki videoda bunun nimetlerini açıkça görebiliyoruz. Pc üvey evlat muamelesi yapmamasının yanına oyunun birde türkçe olmasını koyarsak bu sene yine pes akar diğerleri bakar diyorum.
  • grafikler süper olmuş, animasyonlarda ve bu sene pes hakimiyeti söz konusu :) konsolun ex i fifa ise pc nin ex i de PES dir arkadaş. PC akar kONSOL bakar :D
  • Hala aynı plastik adamlar, arcade oynanış

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.