Şimdi Ara

2si1: 'Tatile Gitmeyen' Teknoloji ve Oyun Programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mesut Çevik'in yokluğunda teknoloji haberlerini Ender Yıldız'dan aldığımız 2si1 bu hafta da teknoloji ve oyun haberlerini ekranlarınıza taşımaya devam ediyor.

• Teşekkürler nerede kaldı diye endişeye düşmeye başlamıştım :)

• officeniz batsın yav bu ne video izleyemiyoruz

• Mesaj alındı.Donanimhaber tatile gidemiyor.Ama şunuda unutmayın Dh ve BSC ekibi.Biz sizleri çok seviyoruz , ayrılamıyoruz.

• Erdiyi si.. gönderdik :D koptum

• 00:34 de Erdi yi s.tir et mi diyecekti sonradan düzeltti
  • Muhahahaha

• hee erdi'yi si...
  • Su videolar iphone dan niye izlenmez arkadas?android de ne guzel aciliyor. İphone la derdiniz ne?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel program olmuş sondaki video nun sonu ayrı bi güzel
  • Tam girdim video gelmiş mi diye. Baktım gelmiş.
  • o bu değil de ... THE CREW de şehir de boş boş dolaşabiliyoz mu? hiç biş iyapmadan yarışamdan görev vs yapmadan... test drive unlimited da vardı, midtown madness ta vardı gta da da vardı (görev yapmamızı istiyodu ama yapamdan gezebiliyoduk) ... sırf böyle boş boş haritada araba sürmeyi çok seviyorum direksiyon la falan süper oluyo (euro truck simulator serisi de güzel ama kamyon sürmek le araba sürmek farklı oluyor :D)

• Ahahah ilk 10 dakka videoyu izleyemedim kahkahadan.

Erdiyi si

Ayrıca reklamlardan bıkanlar AdBlock kullansınlar kardeşim ben neden hiç sorun yaşamıyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: xpugur

o bu değil de ... THE CREW de şehir de boş boş dolaşabiliyoz mu? hiç biş iyapmadan yarışamdan görev vs yapmadan... test drive unlimited da vardı, midtown madness ta vardı gta da da vardı (görev yapmamızı istiyodu ama yapamdan gezebiliyoduk) ... sırf böyle boş boş haritada araba sürmeyi çok seviyorum direksiyon la falan süper oluyo (euro truck simulator serisi de güzel ama kamyon sürmek le araba sürmek farklı oluyor :D)

http://www.oceancitygame.com/ az biraz türk yapımı GTA/THE CREW çakması :) şehir de boş bo şgezilebiliyo araçlarla güzel kısmı bana göre o :)

• Bu haftada güzel bölüm olmuş.
    En sondan ki video çok iyiymiş.
    Yalnız şu office reklamı çok kötü olmuş. Tamam kapatıyorum da tekrardan aynı reklamın açılması nedir. Bu çok ayıp oldu haberiniz olsun. Yakışmadı size...

• İyi, canım sıkılıyordu izleyecek bir şey buldum.
  • Erdiyi si.. :D

• sondak ivideo :D :D

• Sondaki video da koptum :).

• koptumm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan235 -- 29 Haziran 2013; 0:53:43 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.