Şimdi Ara

Kaçak (2013-2015) | ATV (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.285
Cevap
16
Favori
35.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hücreden çıkacak olan kim ki tahmini olan var mı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence ölmez kim bilir belki morgda canlanır
  • quote:

Orijinalden alıntı: espial

Hücreden çıkacak olan kim ki tahmini olan var mı.

haluk bilginerin oynıyacağı karakter olmasın ertan ölünce o boşluk dolmalı

• Dostlar Şahingöz karakteri bu adam herhalde? Kurtlar vadisinde'ki Aron Feller karakteri,. Namı değer Osman Soykut..

Kaçak (2013-2015) | ATV

http://www.youtube.com/watch?v=xR4i-kGXtbw Ses tonuna bakınız ne kadar benziyor.
  • Dark Knıght kullanıcısına yanıt
    o adamın kendi sesi değildi sanırım polat gibi seslendiriliyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: alperenxx

o adamın kendi sesi değildi sanırım polat gibi seslendiriliyordu

Bilmiyordum bunu sağolun ama acayip merak ediyorum ya şu Şahingöz karakterinin kim olduğunu..
  • Bence Ertan o patlamadan kurtuldu sonra kendine öldü süsü vermek için kıyıya vurmuş numarası yaptı yoksa Ertan ölemezz arkadaşş yıkarız o seti.
  • Bende Ertan'ın kendisine öldü süsü verdirterek, polis tarafından aranmasını önleyecek bir hamle yaptığını düşünüyorum.Yani 2.sezondaki KAÇAK, Ertan olacak.

Haftaya Ertan, Nurgül'ü öldürerek zirve yapar gene.Ve Topçuoğlu'nun sığınaktan çıkarın dediği Haluk Bilginer'in oynayacağı Ustura Faysal karakteri yapacağı hamlesiyle finali yapacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L@STREVENGE -- 11 Haziran 2014; 13:46:23 >
  • Kaçak 34.bölüm yani Kaçak Sezon Finali Çekimleri bitti. 17.Haziran Salı günü yayınlanacak olan Kaçak sezon finalinde Özlem Yılmaz’ın diziden senaryo gereği ayrılacağını duyurmuştuk.

Nurgül karakteri sevilen oyuncu Özlem Yılmaz Kaçak seti ekibi ile son kez hatıra fotoğrafı çektirdi.

Özlem Yılmaz’ın diziden ayrılmış olmasına üzülmüş olmamıza rağmen hayat devam ediyor. Kendisine bundan sonraki projelerinwww.kacakdizisi.com olarak başarılar diliyoruz.

Kaçak (2013-2015) | ATV Kaçak (2013-2015) | ATV Kaçak (2013-2015) | ATV Kaçak (2013-2015) | ATV Kaçak (2013-2015) | ATV Kaçak (2013-2015) | ATV Kaçak (2013-2015) | ATV Kaçak (2013-2015) | ATV Kaçak (2013-2015) | ATV Kaçak (2013-2015) | ATV

• quote:

Orijinalden alıntı: L@STREVENGE

Bende Ertan'ın kendisine öldü süsü verdirterek, polis tarafından aranmasınını önleyecek bir hamle yaptığını düşünüyorum.Yani 2.sezondaki KAÇAK, Ertan olacak.

Haftaya Ertan, Nurgül'ü öldürerek zirve yapar gene.Ve Topçuoğlu'nun sığınaktan çıkarın dediği Haluk Bilginer'in oynayacağı Ustura Faysal karakteri yapacağı hamlesiyle finali yapacaktır.

Bende aynı şeyi düşünüyorum.
  • Büyük ihtimalle Kel Sait de ölecektir.
  • Kaçak dizisinin sevilen oyuncusu, Berk Hakman gözaltına alındı. Berk Hakman uyuşturucu operasyonunda gözaltına neden alındı.

Ankara merkezi yürütülen uyuşturucu operasyonunda, İstanbul’da dizi ve sinema oyuncusu Ayhan Berk Hakman gözaltına alındı; ifade verdikten sonra da serbest bırakıldı. Ankara Narkotik Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen uyuşturucu operasyonu kapsamında, İstanbul’da da 1 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan dizi oyuncusu Ayhan Berk Hakman, Emniyet’teki ifadesinin ardından serbest bırakıldı.http://www.kacakdizisi.com/
  • Serhattan, (Gürkan uygun'dan) da şüpheleniyorum göz altları falan sanki bir şeyler kullanıyor..
  • Dark Knıght kullanıcısına yanıt
    Ertan'da keş tipi var biraz zaten şaşırmadım fazla.
  • Sadece bilgisine basvurulmus, kullandigina dair bi kanit yok.

• Fragman çıkardı her zaman bu saatlerde hala gelmedi bakalım sezon finali merak uyandırttı adamda.
  • Sahi fragman niye gelmedi hala.
  • http://www.atv.com.tr/webtv/kacak/fragman/34?id=4582db2b-e132-450a-8714-5d334e7c8fbf
    Fragman çıktı of acayip heyecanlı olucak gibi Haluk bilginer gözükmüyo fragmanda ama yeni karakter girmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByCRiMiNaL. -- 14 Haziran 2014; 17:17:09 >

• Ertan'a bak
  • Twitterda raninionline sayfasinda haluk bilginer'in kacaktaki roluyle ilgili spoiler niteliginde fotograflar var ilgilenenlere...

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.