Şimdi Ara

ZOPO ZP980 ve mtk işlemcili cihazlar (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
3
Favori
14.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben açık sanıyordum..
    Tamam sen araştır olur dersen görüşürüz..
  • Evomania kullanıcısına yanıt
    Bu arada nereden buldun öyle ucuza o telefonu?
  • 150 si biraderin ikrami abicim.

1149 Lirayken kliksada forumdaki kredi karti yardimlasma kulubu sayesinde 1010 Liraya aldim abi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhablar
    Bende zp980 sen var arkadaşlar nasıl root ederim onu
  • Google gir eroot diye programı arat ve indir..
    programı çalıştır ve telefonu pc ye bağla..
    Düğmeye basa alsana root
  • manyaqs.0618 M kullanıcısına yanıt
    Framaroot var oda cok kolay telefona apksini kuruyon sonra yukluyor reset tamam.

• Arkadaslar zopoyu modem olarak kullanmak icin ne yapiyoruz wifi hotspot du sanirim samsungda yaptiydim bunda nasil ayarlarda bulamadim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kref

Arkadaslar zopoyu modem olarak kullanmak icin ne yapiyoruz wifi hotspot du sanirim samsungda yaptiydim bunda nasil ayarlarda bulamadim.

Ayarlara gir.
    Veri kullanimi altinda diger yazan yere gir.
    Tethering ve hotspota gir
    Wifi etkin noktasina gir
    Kablosuz hotspot kurulumu yap'a gir
    Ayarlari yap.
    Menude 1 adim geri git.
    Wifi etkin noktasi yazan yerin yanindaki kapli yazan yeri acik yap.
    Cepteki interneti paylasmis ol :-)

• sayginoner kullanıcısına yanıt
    Aynısı bende 850 TL :)
  • Zp980 upgrated 32 gb versiyon icin orjinal rom adresi verebilecek olan varmi.uzerindeki romun aynisi olan.

• quote:

Zp980 upgrated 32 gb versiyon icin orjinal rom adresi verebilecek olan varmi.uzerindeki romun aynisi olan.

Buyur Hocam..

http://aj5qbbciby.l29.yunpan.cn/lk/QXELBaks5rSD3
  • hulusi kullanıcısına yanıt
    Hocam tesekkurler bunu sp flash ile kuruyoruz dimi.ve bu son surum 32 gb 2 ramlik olan icin.

• quote:

Hocam tesekkurler bunu sp flash ile kuruyoruz dimi.ve bu son surum 32 gb 2 ramlik olan icin.

Aynen dediğiniz gibi..
    Upgraded modeli için 2/32 yani ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hulusi

quote:

Aynen dediğiniz gibi..

hocam merhaba acaba sızın telefonun batarya durumu nedır benımkısı cok yetersız kalıyor malesef atrıxten sonra bunun pılı cok uzun omurlu gelmedı bana cuzdanda yedek pılı tasımak durumunda kalıyorum bırde
    1-romları tam nerden ındırıyorsunuz
    2-aklınızda kalan rom hangısı ıdı
    3- romlarda sorunlar varmı

yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: foseptikons

quote:

Orijinalden alıntı: hulusi

quote:

Aynen dediğiniz gibi..

hocam merhaba acaba sızın telefonun batarya durumu nedır benımkısı cok yetersız kalıyor malesef atrıxten sonra bunun pılı cok uzun omurlu gelmedı bana cuzdanda yedek pılı tasımak durumunda kalıyorum bırde
    1-romları tam nerden ındırıyorsunuz
    2-aklınızda kalan rom hangısı ıdı
    3- romlarda sorunlar varmı

yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkurler

Hocam aynen dediğiniz gibi batarya 1 günü ancak çıkarıyor.. normal ile aşırı kullanım arası benimki..
    Normal bir durum ama akıllı telefonlar için.. birde bizimkisi 1080p ekran olunca daha da normal :)

1-romları needrom.com var oradan indirdim denedim..
    2-çoğunu denedim çorba yaptım sayılır :) stok rom kullanıyorum üstüne next launcher 3d yükledim devam.. menmunum.
    3-romları devamlı kullanmadığım için (yükledikten sonra deneyip bir kaç saat sonra kaldırdım) yanılmıyorsam king ile iceman romları iyiydi..

• hulusi kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam öyleyse dediginiz siteden indirip bende bir deneyeyim bakalım ne olcak

sadece c2/ yada zp980 olanlarımı yukleyelım hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi foseptikons -- 21 Eylül 2013; 19:46:46 >
  • arkadaslar bu oyunu yukleyıp denermısınız bende fena kasıyor agır cekımde oynuyorum oyunu sızlerde denersenız bır durum analızı yaparız

http://www.apkmania.co/2013/09/fifa-14-by-ea-sports-full-v128-apk.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi foseptikons -- 21 Eylül 2013; 22:11:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralcr1994

@fetih51 henuz satilmadimi cihaz?genel olarak nasil buldunuz cihazi kamerasi icin gercek 13 mp degil diyenler olmus siz nasil degerlendiriyorsunuz

Cihazı forumdan bir arkadaşımıza sattım. Resimleri yüklediğim gün satmıştım. Genel olarak cihazı multimedya yetenekleri dışında başarılı bulduğumu söyleyebilirim. Ekran kalitesi, malzeme kalitesi ve çalışma hızı gibi konularda gayet başarılı. Resimlerden de anlaşılacağı üzere kutu içeriği de dolu dolu bir cihaz. 32 GB hafızanın 26.7 GB si kullanılabilir durumda. Kameraya gelecek olursak vasat olduğunu söyleyebilirim. Gerçek 13 mp olduğunu düşünmüyorum. Daha da önemlisi flaş gücünü yetersiz buldum. Ama flaşdaki bu yetersizlik sanki yazılımsal bir durum. Farklı bir rom ile daha güçlü bir flaş ortaya çıkabilir. Bende One S var. Hem gece hem de gündüz çekimlerinde fotoğraf kalitesi olarak daha üstün. Zoponun video çekim performansı da ortalama düzeyde ancak 30 fps yerine 24-25 fps çekiyor gibi bir durum var. Akıcı işlenmiyor video. Yine bu durumda yazılımsal olabilir.

• foseptikons kullanıcısına yanıt
    Evet bendede kasiyor biraz.baska oyun denedinmi hocam.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.