Şimdi Ara

ZOPO ZP980 ve mtk işlemcili cihazlar (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
3
Favori
14.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @foseptikons zaten uzun kargo suresi var umarim hatasiz birsey gelirde hem aldigimiz riske hemde beklememize deger

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADAŞLAR CİHAZ HAKKINDA VERİLEN BİLGİLER DIŞINDA BİLGİ VERECEKSENİZ YAZABİLİRSİNİZ. CİHAZLA İLGİLİ BİLMEDİĞİNİZ ÖZELLİKLER KONUDAKİ CEVAPLAR İÇERİSİNDE YER ALMIYORSA YİNE YAZABİLİRSİNİZ. FAKAT REKLAM VE KARGODA YAŞADIĞINIZ SIKINTILARI BURAYA YAZMANIZ ÇOK CAN SIKICI. LÜTFEN KONU BAŞLIĞINA UYGUN CEVAPLAR ATINIZ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralcr1994

@foseptikons zaten uzun kargo suresi var umarim hatasiz birsey gelirde hem aldigimiz riske hemde beklememize deger

hocam haklısınız ınsallah bekledıgımıze deger bari.Bu arada hong mi red rice wcdma modelide cıkıyormus bılgınıze sunarım sanırım bu ayın sonuna cıkacakmıs haydı hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirmustafa

ARKADAŞLAR CİHAZ HAKKINDA VERİLEN BİLGİLER DIŞINDA BİLGİ VERECEKSENİZ YAZABİLİRSİNİZ. CİHAZLA İLGİLİ BİLMEDİĞİNİZ ÖZELLİKLER KONUDAKİ CEVAPLAR İÇERİSİNDE YER ALMIYORSA YİNE YAZABİLİRSİNİZ. FAKAT REKLAM VE KARGODA YAŞADIĞINIZ SIKINTILARI BURAYA YAZMANIZ ÇOK CAN SIKICI. LÜTFEN KONU BAŞLIĞINA UYGUN CEVAPLAR ATINIZ.

kusura bakmayın hocam yazmayız bırdaha canınızı sıktıgımız ıcın ozur dılerız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi foseptikons -- 9 Eylül 2013; 15:52:52 >
  • kardeşim o alını nasıl çogaltaca @emirmustafa ğız ya @emirmustafa
  • arkadaslar telefona kavustum:) gun ıcınde cok yogunluk var @erdemmetin hocamın bitmeyen sabrı ve yardım severlıgı ıle telefonun ÖN İŞLEMLERİNİ yaptım ancak gece ınceleme fırsatı yakalarım burdan bekleyen arkadaslara duyurulur telefonun gercekten cok şık bir görüntüsü var
  • quote:

Orijinalden alıntı: foseptikons

arkadaslar telefona kavustum:) gun ıcınde cok yogunluk var @erdemmetin hocamın bitmeyen sabrı ve yardım severlıgı ıle telefonun ÖN İŞLEMLERİNİ yaptım ancak gece ınceleme fırsatı yakalarım burdan bekleyen arkadaslara duyurulur telefonun gercekten cok şık bir görüntüsü var

yurt disindan mi siparis ettiniz.benim sorgulamada hala sonuc bile cikmiyor ptt de.
    her turlu bilgi istiyoruz umit kaynagimiz sizsiniz :)

• quote:

quote:

arkadaslar telefona kavustum:) gun ıcınde cok yogunluk var @erdemmetin hocamın bitmeyen sabrı ve yardım severlıgı ıle telefonun ÖN İŞLEMLERİNİ yaptım ancak gece ınceleme fırsatı yakalarım burdan bekleyen arkadaslara duyurulur telefonun gercekten cok şık bir görüntüsü var

yurt disindan mi siparis ettiniz.benim sorgulamada hala sonuc bile cikmiyor ptt de.
    her turlu bilgi istiyoruz umit kaynagimiz sizsiniz :)

hocam yurt dısından evet ne zaman aldınız bılmıyorum ama satıcıya soru sorun.o kadar bel baglamayın hocam cok detaylı yorum yazamamda s4 ekranı ıle felan karsılastırırım o gıbı deneyımlerı yazarım

• @foseptikons
    sizinki kacinci gununde ulasti elinize
    tabiki karsilastirma falan iyi olurdu ondan ziyade diger ayrintilari verseniz faydali olur ses goruntu pil malzeme yazilim vs gibi bu arada size kutu nasil geldi istediginiz gibimi

• Hocam valla s4 ile ekran parlakligi, goruntu ve video izleme kiyaslamasi super olur.internrt hizi ve internette harflerin okunurluguda olsa tesekkurlrr simdiden.

• Hocam sizin paketten ne haber ? Elinize ulaştı mı ?

Sanırım benim ki takıldı. Kesin bir ibare yok henüz ama bana öyle geldi.

@foseptikons
  • quote:

Orijinalden alıntı: abbet

Hocam sizin paketten ne haber ? Elinize ulaştı mı ?

Sanırım benim ki takıldı. Kesin bir ibare yok henüz ama bana öyle geldi.

@foseptikons

geldı hocam cok sukur bır arayın bırde sıze tavsıye dırek gıdın eger tr de ıse nette guncellemeyebılıyor
  • foseptikons kullanıcısına yanıt
    Hocam pm den bana takip numaranızı atabilir misiniz ? Bendeki aşamalarla bir karşılaştırmak istiyorum da ...
  • @foseptikons ayni sekilde bende kod alabilirmiyim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheNorth

banggood hakkında pek bilgim yok orda alışverişim olmadı..

Umi x2 ile Thl W8s zaten benzer cihazlar..Diğerlerininde özellikleri az çok aynı..

Hangisi hoşunuza ve bütçenize uyarsa...

hocam kacamak cevap oldu ama ya peki o zaman dedıgınız gıbı olsun

kardeşim telefonu almadıysan 1 haftaya bnm w8s gelecek inceleme atarım.. thl w8 kullannalar konusundan da bakabılırsın..
  • quote:

@foseptikons ayni sekilde bende kod alabilirmiyim

kod vermıyorum arkadaslar kusuruma bakmayın
  • quote:

quote:

@foseptikons ayni sekilde bende kod alabilirmiyim

kod vermıyorum arkadaslar kusuruma bakmayın

kodu gectik peki telefon nasil

• Merhabalar arkadaslar kusura bakmayın cok gec olmus oldu ama malesef cok yogunum su sıralar sadece bekleyen arkadasların merakını gıdermek adına kısa bır cevap yazayım dedım.

samsung s4 ile karsılastırmalar var buyrun bakın bakalım

DIS METAL GORUNUMLU KORUMA:bana gore dıs cercevedeki metal renklı kısım cok sırıtmıyor benım beklentım cok kotu gorunecegı seklınde ıdı

ELDE BIRAKTIGI HİS:samsung ile karsılastırma ımkanım oldugu icin bunu rahatlıkla soyleyebılırım kı uzerınde sacma sapan bır ısım olan ZOPO yazmasada SAMSUNG yazsa kesinlikle fark edilmez malzeme kalitesi gayet dolgun ve saglam hissi veriyor

TELEFONUN GÖRÜNÜMÜ: herne kadar ailem ZOPO marka telefon aldıgım icin benimle dalga gecsede dedikleri sey keske ismi baska olsaydı gorunumu hakıkaten cok sık dedıler (bana gore metal gorunumlu kısım tam bır sacmalık ama neyse) ****özellikle söylüyorum samsung veya bilimum cakma telefon gibi duran telefonlardan alacagınza bunu alın derım bence o telefonlar cok ıtıcı oluyor

TELEFONUN EKRANI:Arkadaslar bu noktada eger tam olarak ama tam olarak SGS4 kadar ıyı ekranı var dıyemem bunu beklemeyın ama kesınlıkle iddialı sanırım sony Z den iyidir yan yana bakma imkanım olmadı ama ondan iyi diyebilirim yani kesinlikle ve kesinlikle kötü değil ben sanırım en az SGS4 kadar iyi bekliyordum ondan ötürü bunları yazdım. TEKRAR EDİYORUM EKRAN KESİNLİKLE OLDUKÇA İYİ

İNTERNET HIZI:
    WİFİ: s4 ile aynı anda video actım youtubeden aynı anda bazen oncesınde yukledıgı bazende gerısınde kaldıgı oldu wifide benim modem linksys herhangibir kopma vs yasamadım sadece real racing yuklerken bılmıyorum oyun server'ından dolayımı cok uzun surdu sanırım ondandır cunku ınternetımın hıc bır zaman eger karsı taraf verebılıyorsa 1 mb ın altına dusmez

3G:malesef bu konuda fazla deneyimim olmadı bunu aracda giderken felan denemek lazım ancak ben marketı 3G ile acarak hız testı yaparım fena degıl 3G hızı bir sorunla karsılasmadım

GPS :wifi acıkken sanıyeler ıcınde yerımı tespit ettı ama wifi kapalı denemek ıcın uygulama lazım sanırım onu denemedım kısacası

KISA NOTLAR:
    1-bildirim ışıgı var
    2-dokunmatik tuşların ışıgı var ama neredeyse gorunmuyor bana gore bu bır avantaj zira burdan batarya az da olsa etkileniyor
    3-telefonu super oyun oynamak ıcın almayınız full hd ekran bu donanımı zorluyor bana gore oyuncu arkadaslar bu telefondan ziyade FULL HD ekranlardan uzak dursunlar
    4-ekranın yan tarafındaki boşluklar cok ince ancak üst ve alt ksımlardakı bosluk s4 den buyuk olmasına neden oluyor ama cok büyük degil 7 mm lık bir fark var
    5- Malesef batarya ömrü oldukça yetersiz sanırım çift hatlı olması pil ömrünü kısaltıryor
    6-Güneş altında ekran neredeyse görünmüyor malesef ekran parlaklıgı yeterınce ıyı degıl

AKLIMA GELDİKÇE VE KEŞFETTİKÇE EKLERİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi foseptikons -- 21 Eylül 2013; 19:00:02 >

• arkadaslar cevaptan haberınız olsun dıye yazıyorum bıraz bır seyler yazdım bakın ıstersenız
  • Hocam tesekkurler resimlerde aciklayici olmus verdiginiz bilgilerde.bir kac sorum daha olacak cevaplarsaniz sevinirim.
    -takilma oldumu hic
    -yedek batarya yaninda mi geldi
    -ses gucu s4 ile kiyaslasak nasil?
    -Ram kullanimi ne seviyelerde
    Simdiden tesekkurler.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.