Şimdi Ara

ZOPO ZP980 ve mtk işlemcili cihazlar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
3
Favori
14.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheNorth

http://trade.alibaba.com/orderList.htm

siteye giriş yapınca orda satın aldıklarını görebilirsin..

Kargoya verildiği zaman kargo numarası yazar ürünün yanında

ZOPO ZP980 ve mtk işlemcili cihazlar

kargo numaranla buradan durumunu sorgulayabilirsin
    http://www1.ptt.gov.tr/tr/interaktif/kayitliposta-yd_yeniweb.php

gosterdıgınız sayfaya gırdım hocam gorunuyor bakalım ne zaman kargoya verecekler henuz ellerınde yok bana kalırsa bunlar bızden oncede parayı alarak bu sekılde sermayelerını olusturuyorlar guzel bır sıstem dogrusu

• quote:

Orijinalden alıntı: -YağmurAdam-

quote:

http://trade.alibaba.com/orderList.htm

siteye giriş yapınca orda satın aldıklarını görebilirsin..

Kargoya verildiği zaman kargo numarası yazar ürünün yanında

ZOPO ZP980 ve mtk işlemcili cihazlar

kargo numaranla buradan durumunu sorgulayabilirsin
    http://www1.ptt.gov.tr/tr/interaktif/kayitliposta-yd_yeniweb.php

Ek olarak genelde kargo sistemde 2-3 gün sonra görünür en erken. Sorgulayınca çıkmazsa telaşlanmayın.

yok sanırım benımkısı cok gun sonra gorunecek bana 12 gunluk bır ıptal etme hakkı verılmıs mı3 cıkınca cok hosuma gıderse ıptal edecegım hemen mi3 alacagım
    ınsallah cok hosuma gıtmez:D

• foseptikons kullanıcısına yanıt
    Acele etme 3 günden önce kargo hareketi görünmez..

Para olayı henüz satıcıya gitmedi.Ürün sana gelecek sen onay vereceksin ondan sonra satıcıya aktarılacak.Şu an aliexpressin havuzunda bekliyor..
  • quote:

Acele etme 3 günden önce kargo hareketi görünmez..

Para olayı henüz satıcıya gitmedi.Ürün sana gelecek sen onay vereceksin ondan sonra satıcıya aktarılacak.Şu an aliexpressin havuzunda bekliyor..

hıımm o zaman benım dedıgım gıbı degıl yanı neyse dedıgınız gıbı bekleyelım bakalım :)
  • arkadaslar merhaba benim telefonu kargoya vermışler sanırım ama bakalım henuz yok kargoda bu yüksek serefli cinliler sanırım benim yaptıgım kargo numarasını yapıyorlar burda resmı ekrak oldugu zaman kargocu bır arkadasım var onu ararım kargoyu cıkartdırırım son tarihli ertesi gunu veya sonrakı gunlerde verırım ondan yapıyorlar heralde musterı ıptal etmeden kargo takıp numarası aldırıyorlar sonrasında kargoya verıyorlar:D:D
  • ziglog Z kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hafıza göstergesiyle ilgili sorununla ilgili kesin olmasa da bir fikrim var ve diğer sorunlarınla ilgili hiçbir fikir sahibi değilim bu zamana kadar hiç başıma gelmediğinden.

--- Hafıza 32gb olmasına rağmen cihaz 2 gb sana kullanım hakkı tanıyorsa aklıma 2 şey gelmektedir. Çinliler nasıl yapıyorlar bilmiyorum cihazın rom özelliklerini değiştirip 1 gblık 2 gblık hafızalı telefonu istedikleri hafıza kapasitesinde gösterebiliyorlar. Sen orjinal rom yüklediğin için de orjinal ayarlarına dönmüş olabilir.

--- 2. aklıma gelen ise; cihaz belki 2 gblık kullanımı sana diğer 32 gb dan kalan kapasiteyi de uygulama, oyun, mesajlaşma, rehber, önbellek gibi hafızaya ihityaç duyan alanlanlara ayarlamış olabilir.
  • kref K kullanıcısına yanıt
    s2 den iyi fakat s3 ile yarışacağı kesin. Gerçi samsung hiç bir telefonu elime alıp kullanmışlığım yok ama öyle düşünüyorum.

Ekran parlaklığı cam gibi, plazma tv nin küçültülmüş haline benziyor telefon. Alınca pişman olmadığım tek çin malı telefondur. görüntü kalitesi de bildiğiniz gibi HD değil FULL HD dir. Bu telefonda full hd bir video izleyin sonra evdeki tvdeki sd yayından daha kaliteli olduğunu görürsünüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakan81

Bu mesaj silindi.
    ///

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Telefonunu seven bilge -- 1 Eylül 2013; 19:14:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: foseptikons

arkadaslar bende lınkdekı 32 gb lık versıyonun sıparısını verdım ınsallah sorunsuz zahmetsız bır sekılde yine sorunsuz olan telefon alıme ulasır ılk mtk telefonum olacak bana yardımcı olursunuz ınsallah ımeı meselelerınde ayrıca bu telefona miui rom varmıdır stabıl duzgun calısan bırde A ve B verion anakartlardan bahsedılıyor bunların farkı nedır hangısını tercıh etmelıyız

Anakartın cihazın özellikleri üzerinde hiçbir değişikliğe sebep olmadığını söyleyebilir. Üretici fabrika belki 2 anakart üzerinde farklı kalite yada farklı bir parça ürün kullanmış olabilir. Onun için de anakarta harf vermiş olabilirler. Bu bizi zaten ilgilendirmemektedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Telefonunu seven bilge

///

Alıntıları Göster
    ///

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atakan81 -- 1 Eylül 2013; 12:14:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirmustafa

s2 den iyi fakat s3 ile yarışacağı kesin. Gerçi samsung hiç bir telefonu elime alıp kullanmışlığım yok ama öyle düşünüyorum.

Ekran parlaklığı cam gibi, plazma tv nin küçültülmüş haline benziyor telefon. Alınca pişman olmadığım tek çin malı telefondur. görüntü kalitesi de bildiğiniz gibi HD değil FULL HD dir. Bu telefonda full hd bir video izleyin sonra evdeki tvdeki sd yayından daha kaliteli olduğunu görürsünüz.

Verdiginiz bilgiler icin teşekkür ederim. Alim surecine girecez artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kref K kullanıcısına yanıt
    Aldıktan sonra pişman olmayacaksınız biliyorum. Şimdiden hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: foseptikons

arkadaslar merhaba benim telefonu kargoya vermışler sanırım ama bakalım henuz yok kargoda bu yüksek serefli cinliler sanırım benim yaptıgım kargo numarasını yapıyorlar burda resmı ekrak oldugu zaman kargocu bır arkadasım var onu ararım kargoyu cıkartdırırım son tarihli ertesi gunu veya sonrakı gunlerde verırım ondan yapıyorlar heralde musterı ıptal etmeden kargo takıp numarası aldırıyorlar sonrasında kargoya verıyorlar:D:D

evet. çalışma şekilleri aynen öyle.
    bu işlem özellikle singapurepostta kendini daha çok belli ediyor.
    çünkü "numara rezerve" diyor. not olarakta "kargo teslim alındı demek değildir" diyor.

benim zopo zp980 upg. bu sabah elime ulaştı. anakartla ilgili A - B gibi bir seçenek yok.
    cihaz a mı yoksa b mi bilmiyorum.
    sistem sağlam ve 14552puan aldı. %50 şarj ve üzerindeki fabrika rom ile.
    antutu ile inceledim 2gb ram ve 32gb rom ile işlemci 1,5mhz.
    cihaz upraded versiyon yani.

ağustos 2013 üretimi.
    cihazım gg cam mı yoksa normal cammı nasıl anlarım.
    zopo ağustos 2013 üretiminde gg cam kullanacaktı.
    bakim benimki de onlardan mı :)

• Benimde zopo 980 upgrated biraz önce geldi. Çok hoş, yedek bataryası kulaklığı kılıfı hepsini göndermişler. Darısı kargo bekleyen diğer arkadaşların başına. Ben pandawilden aldım.
  • Upgrade ile turbo arasinda ne farklar var acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: bercalan21

Benimde zopo 980 upgrated biraz önce geldi. Çok hoş, yedek bataryası kulaklığı kılıfı hepsini göndermişler. Darısı kargo bekleyen diğer arkadaşların başına. Ben pandawilden aldım.

aminnnnnn hocam ya hayırlı ugurlu olsun hocam kargonun nasıl bır paketlemede geldıgını yazarmısınız acaba telefon nasıl ?bır kac ekran goruntusu bırkac foto eklesenızde senlense ortalık hocam ama su kutulamanın nasıl yapılmıs oldugunu cok merak edıyorum rıca etsem yazarsanız cok sevınırım hayırlı olsun tekrar

#erdemmetin

hocam benim kargo halen aktif degil sadece rezerve etmiş bu adamlar sanırım bu hafta zor kargolarlar kargolamadan lutfen tam kutulama seklınızı yazarmısınız bende ogrenebılırsem en azından adamları uyarayım sımdıden

bende kontrol yapınca su yazıyor

"" Success find: 0 items! ""

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi foseptikons -- 2 Eylül 2013; 18:03:12 >

• arkadaslar birde bu yenilenmiş upgraded versiyon olan telefon kutusu ne renk mavi mi yoksa beyaz renk mi sitelerde iki cesit renk oluyorda
  • Bana gelen kutu disi siyah ici mavi

• satan varsa zopo talibim
  • http://www.sanalpazar.com/Zopo-Zp810-Hd-Screen-Mt6589-1.2-Quad-Core__isp9899978

sıfır,kayıtlı ve kutulu 530 tl. 24 saat içerisinde ücretsiz kargo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KuZGuN2 -- 3 Eylül 2013; 15:18:44 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.