Şimdi Ara

Colin McRae Rally artık mobil cihazlarda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Codemasters Racing'in adını ünlü rallici Collin McRae'den alan yarış serisi 13. yıl dönümü şerefine iOS platformu için yayınlandı.

Yunanistan, Korsika ve Avustralya gibi bölgelerdeki gerçek ralli pistlerini bünyesinde barındıran yapım, mobil oyunculara 30 farklı bölümde 130 KM'yi aşkın yol yapma imkanı sunuyor. Ayrıca, oyunda Subaru Impreza, Mitsubishi Lancer Evolution VI, Lancia Stratos ve Colin McRae'in Ford Focus'u gibi ralli dünyasının vazgeçilmezi haline gelen 4 farklı araç da yer alıyor. Bu arada Nick Grist'in(McRae'nin de co-pilotu) sesiyle Colin McRae Rally'deki co-pilotunuza hayat vereceğini hatırlatalım. 

iOS 6 veya üzeri yazılıma sahip olan iPad 2, iPhone 4S, beşinci nesil iPod Touch veya üzeri cihazlarda çalışan Colin McRae'nin iOS versiyonuna aşağıdaki Appstore bağlantısından ulaşabilirsiniz.

• Arac sayisi cok az geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görüntü çok itici geldi bana

• grafikler bir real racing değil. ama oynanıs acısından tatmın edıcı gibi
  • Şu oyuna 9 tl vermem.Yahu şu oyundan kat ve kat güzel oyunlar var hepsi de 9 tl nin altında.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zamanının efsane pilotundan adını alan zamanının efsane bir oyunuydu.
  • Adamlar yılların oyununu nostalji diye iOS'a getirmiş millet grafikleri beğenmedim, az araba var, Real Racing daha güzel diyor. Bu neyin kafası

Bir tek bir üstteki beyinsis arkadaş anlıyor işten galiba

• Zamanında ne oynardık.
  • çok sevindim buna :D
  • Çok güzel aslında real racing 3den daha gerçekçi.
  • Şuan oynuyorum oyun bana gayet iyi geldi.Klasikler her zaman vazgeçilmezimdir : )
  • oynanış güzel gelmedi bana ya da ben mi oynayamadım bilmiyorum. ekrana dokunarak sağ sol yapınca daha rahat oynynıyo ama tilt modunda telefonu çeviriyorum, çevirdikten sonra direksiyonu çevirme tepkisinde geç kalıyo.
  • 13. yil serefine insan bi ucretsiz verir ya da uygun fiyatla verir. bence cok pahali.

• Anladık efsane oyun da oyunun orjinali gibi grafik yapsalar iyimiş..Bu karikatür gibi olmuş..Ayıp yaa ben yapsam bu oyunu bırak satmayı yayınlamaya utanırım..

• Multisi var midir

• videoyu ve görselleri görünce satın almaktan vazcaydım
  • WRC Kamera ve ışıklandırma olmamış gibi
  • Colin McRae oynamamışlar toplanmış; grafikler itici geldi, real racing gibi değil, araç sayısı az geldi diyorlar
  • 13. yıl dönümü şerefine diyorsan ücretsiz yap, uygulama içi satış yaparsın. Hadi olmadı 1$ yap, PsOne grafiklerine bu para verilmez.
  • Üff sevindirdi :)

İpad mini de sorunsuz çalışırmı acaba

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.