Şimdi Ara

Evidea - %60 İndirimli Adore Executive Ultra Misafir Koltuğu 99TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.652
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar fiyatı piyasaya göre çok iyi görünüyor, modifiye edilerek alta tekerlek takılabilir mi bilmiyorum. Belki ihtiyacı olan vardır, piyasada 200 liranın üstünde.

http://www.evidea.com/outlet-out269/p/179217

Evidea  - %60 İndirimli Adore Executive Ultra Misafir Koltuğu 99TL

• 250 den aşağı satan yok.Fiyat harika yanıyor diyebiliriz.
  • Koltuk güzele benziyor bunun aynısının tekerlekli olanını 250-300TL' ye görmüştüm. Hatta süngerin üstündeki minderler yanlışım yoksa kuş tüyüydü. Ancak ürün açıklamasında "Outlet ürünlerinde iade kabul edilmemektedir" diye belirtmişler. Uzak durmak lazım.
  • pc koltuk lazım :)
  • Evidea mi bence 2 kere dusunun. 2 kere alisverisim oldu ikiside burnumdan geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kışın sorun olmaz ama yazın epey terletir gibi duruyor. Tekerleksiz olması bence daha iyi tekerlekli olanlar sert zeminde aşırı hareket ediyor.
  • Tükendi yaziyor

• hiç bir şey kalmamışki çoğu bitmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZarakiKenpachi

Kışın sorun olmaz ama yazın epey terletir gibi duruyor. Tekerleksiz olması bence daha iyi tekerlekli olanlar sert zeminde aşırı hareket ediyor.

Kışın da yüzeyi soğuk olur hocam.
  • Aynısı ve tekerlekli olan Praktiker de 120 TL

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TuVNeRa kullanıcısına yanıt
    Praktikerin sitesinde bulamadım. Sen nerde gördün?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khad

Praktikerin sitesinde bulamadım. Sen nerde gördün?

Ümraniye Praktiker üst katta mutfak eşyaları reyonunun solunda en dipteki rafın ikinci katında

• TuVNeRa kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım gerçekten böyle bir koltuğa ihtiyacım var o yüzden sorguluyorum. Resimdeki koltuk gibimiydi gerçekten? Boş yere gitmeyelim :)
  • Ben geçen pazar rafta 1 adet gördüm kapalı kutu olup olmadığı sormadım
    Dikkatli incelemedim ama aynısıydı

• siteden vantilatör aldım kullanılmış ürün gönderdiler uzak durun iade falan uğraşmayacam sadakam olsun ....
    vantilatör başlığı da forum tarafından yasaklanmış ... uzak durun beyler... teşhir olsa neyse diyecem de bildiğin toz kir içinde ürün göndermişler bu kadar ahlaksız olmazzzzzzzz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmtckmk

siteden vantilatör aldım kullanılmış ürün gönderdiler uzak durun iade falan uğraşmayacam sadakam olsun ....
    vantilatör başlığı da forum tarafından yasaklanmış ... uzak durun beyler... teşhir olsa neyse diyecem de bildiğin toz kir içinde ürün göndermişler bu kadar ahlaksız olmazzzzzzzz

senin en azından 2.el bile olsa gelmiş benim ürün hala yok kargo takip no vermişler aras kargodan bakıyorum böyle bir gönderi yok diyorlar nasıl site anlamadım_?
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmirlim21

quote:

Orijinalden alıntı: mhmtckmk

siteden vantilatör aldım kullanılmış ürün gönderdiler uzak durun iade falan uğraşmayacam sadakam olsun ....

senin en azından 2.el bile olsa gelmiş benim ürün hala yok kargo takip no vermişler aras kargodan bakıyorum böyle bir gönderi yok diyorlar nasıl site anlamadım_?

çok çakal ahlaksız bir site tozlu kirli ürün göndermişler göndermeseler daha iyi ...
    bu çakallardan alışveriş yaparken herkesin dikkatli olması gerekiyor...

• yukseklik ayari yapilamadiktan sonra ne anlami var ? ayrica ergonomik durmuyor. alttaki demirleri yillar gectikce kirilacaktor, hem cok inceler hem de agirlik aslinda cikis yeri olan sadece 2 adet demir parcasina dagiliyor bu da demirlere binen yuku arttiriyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.