Şimdi Ara

Traffic Racer, oyun tekrarını izleme ve paylaşma özelliğiyle güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Almanya Appstore'da en çok indirilen ücretli uygulamalar listesinin başında iki hafta boyunca kalmayı başaran Türk yapımı Traffic Racer, 100 bini aşkın indirilme sayısıyla da oldukça önemli bir başarıya imza atmış durumda. Bu başarının arkasında hiç şüphesiz geliştirici Soner Kara'nın oyuncu fikirlerini göz önüne alarak sunduğu güncellemeler yer alıyor. Bugün itibariyle bu güncellemelere bir yenisini daha ekleyen geliştirici, yeni içerikleri ve yeni özellikleri mobil oyuncular ile buluşturuyor.

Traffic Racer'ı 1.5 numaralı sürüme yükselten güncellemenin getirdiği yeni içerikler arasında iki yeni araç ve gece temalı bir yeni mekan yer alıyor. Güncellemenin getirdiği en dikkat çekici özellik ise, tekrar özelliği oluyor. Ayarlar menüsü altından aktif hale getirilebilen bu özellik sayesinde, oyundaki hareketler seyredilebildiği gibi Everyplay adlı platform üzerinden de diğer oyuncularla paylaşılabiliyor.

Jantları, araç seçme ekranını ve bazı araçları görsel anlamda bir adım daha ileri götüren güncellemenin oynanış dinamikleri ve performans konusunda da bazı iyileştirmeleri beraberinde getirdiğini belirtelim. Ayrıca, güncellemenin oyundaki bazı hataları da giderdiğini hatırlatalım. 

Güncelleme getirdiği yeniliklerle mobil oyuncuları memnun edecek olsa da, eskiden ücretsiz olarak sahip olunabilen jant ve boya gibi içeriklerin bir kısmının ücretli hale getirilmesi biraz garip olmuş. Bunun yerine kategorilere eklenen yeni içerikler ücretli olarak sunulabilirdi. Ancak, para kazanmanın pek de zor olmadığı Traffic Racer'da bu içeriklere ulaşmak için sadece fazladan bir oyun daha oynamanız gerekecek. Traffic Racer'a Appstore üzerinden aşağıdaki Appstore bağlantısından erişebilirsiniz.   

• Şu trafik racerin yapımcına sesimizi duyuralım. Oyununuzu en kısa zamanda Androidde görmek istiyoruz. En sevdiğim oyun türü trailerlerden anladığım kadarıyla müthiş bir fizik motoru+ grafikle harmanlanmış. En kısa zamanda bekliyoruz bu yorumu görüyorsan dön bize. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: arman atilgan

Şu trafik racerin yapımcına sesimizi duyuralım. Oyununuzu en kısa zamanda Androidde görmek istiyoruz. En sevdiğim oyun türü trailerlerden anladığım kadarıyla müthiş bir fizik motoru+ grafikle harmanlanmış. En kısa zamanda bekliyoruz bu yorumu görüyorsan dön bize. :)

yapımcısı bizim forumdan bi arkadaş pm yoluyla veya ana konudan ulaşabilirsiniz kendisine

• Öncelikle Mazhar Bey'e haber için teşekkür ederim.

@arman atilgan, android'e neden gelmediğini tekrar belirteyim. Şu anda Google Play üzerinden ücretli uygulama satışı Türkiye'ye kapalı durumda. O yüzden androidi askıya aldım. Ama eninde sonunda gelecek.
  • Gece bölümü güzel ve bir o kadarda zor olmuş , görüş mesafesi aydınlatmalar falan , gece bölümünde puanlama yani para kısmı biraz daha fazla olsa iyi olur ....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • skyline i alana kadar kafayı yemiştim :)

• oyunda şahin mi var yoksa bana mı öyle geldi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: rextr

Öncelikle Mazhar Beye haber için teşekkür ederim. @arman atilgan, androide neden gelmediğini tekrar belirteyim. Şu anda Google Play üzerinden ücretli uygulama satışı Türkiyeye kapalı durumda. O yüzden androidi askıya aldım. Ama eninde sonunda gelecek.

Uygulama Haber olarak Türk geliştiricilerin her zaman yanındayız. Başarılarınızın devamını dileriz Soner Bey.
    Saygılar. İyi forumlar.

• Gururumuz
  • s2000 için tekrar indiriyorum :)
  • Deneme sürümü yok mu bu oyunun?
  • Bu oyunlar neden Android için de gelmiyor anlamıyorum.
  • Android için beklyoruz
  • Gece sürüşü zor olmuş,onun haricinde oyun vakit geçirmek için ve sinirlenmek için ideal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Öncelikle Mazhar Beye haber için teşekkür ederim. @arman atilgan, androide neden gelmediğini tekrar belirteyim. Şu anda Google Play üzerinden ücretli uygulama satışı Türkiyeye kapalı durumda. O yüzden androidi askıya aldım. Ama eninde sonunda gelecek.

yani hiçbir yolu yokmu ios cihaz var elimde ipod touch 4g ama kasar diye düşünüyorum oyunda androide gelse daha rahat oynarım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ozqur333
    yani hiçbir yolu yokmu ios cihaz var elimde ipod touch 4g ama kasar diye düşünüyorum oyunda androide gelse daha rahat oynarım :)

Bende de aynı cihaz var, elimdeki 3 test cihazından birisi de ipod touch 4g. Oyun bu cihazda 30 fps'de çalışıyor, yani normal akıcıkta. Sadece replay kaydetme özelliği kapalı o kadar.
  • Gece modu çok güzel olmuş en çok istediğim özellikti
    Fakat farlar biraz daha aydınlık olsa daha iyi olur bence. Çünkü önümü göremiyorum bazen bi bakıyorum öndeki arabaya geçirmişim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nookie -- 27 Haziran 2013; 15:52:26 >
  • Mükemmel bir oyun. iPhone ve iPad'imde oynarken en çok keyif aldığım oyun Oyun ile küçük bir anımıda paylaşayım. Uçakta iPad'de oyun oynarken uçak yön değiştirdiği için birkaç defa kaza yapmıştım istem dışı sağ sol olduğu için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emryrgc -- 27 Haziran 2013; 15:41:22 >
  • bence androidde de olmalı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozqur333

Bende de aynı cihaz var, elimdeki 3 test cihazından birisi de ipod touch 4g. Oyun bu cihazda 30 fps'de çalışıyor, yani normal akıcıkta. Sadece replay kaydetme özelliği kapalı o kadar.

o zaman satın alayım çok teşekkürler
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.