Şimdi Ara

LG G2 modelinden basın görselleri sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• LG G2 modelinden basın görselleri sızdırıldı

LG'nin muhtemelen 7 Ağustos tarihinde tanıtması beklenen Optimus G2 olarak bildiğimiz yeni amiral gemi modeli ile ilgili basın görselleri  internete sızdırıldı.

Evleaks ekibi tarafından paylaşılan görseller muhtemelen modelin basın duyurusundan alınmış ve isminin LG G2 şeklinde olduğu görülüyor. LG de bundan sonra üst seviye modellerini G isimlendirmesi altında toplayacağını açıklamıştı.

Afişte model için kullanıcılarından öğrenen bir teknolojisi olduğuna işaret ediliyor. Bu da G2 modelinin kullanıcı ile daha fazla etkileşime giren göz takip teknolojisi gibi özelliklere yer vereceğini gösteriyor.

Görselde öne çıkan diğer bir unsur ise daha önce bahsedildiği gibi ses kontrol ve güç tuşlarının modelin arkasında yer alıyor oluşu. Ön panel ve yan kısımlarda herhangi bir tuş tasarımına yer vermeyen LG'nin daha farklı bir hava yaratmaya çalıştığı anlaşılıyor. Genelde akıllı telefonlarda üst veya yan kısımlarda bu tür tuşlar yer aldığı için nasıl bir kullanıcı deneyimi vaad ettiğini anlamak zor. Bu bakımdan 7 Ağustos'taki etkinlikte muhtemelen LG'nin kullanıcılara ne gibi özellikler sunacağı belli olacak.

LG modelinde Snapdragon 800 çözümü, Full HD ekran, 2GB RAM, 13MP çözünürlükte kamera gibi özelliklerin yer alacağı tahmin ediliyor.

LG G2 modelinden basın görselleri sızdırıldı

• En büyük eksikliği menü,geri ve home butonlarının ekranın içinde olması.
  • Radikal değişiklik diye buna denir.
  • Önü şişhane arkası Tophane
  • quote:

Orijinalden alıntı: slark11

Bu mesaj silindi.
    G kullanıcı olarak G2 şimdiden heyecanlandırıyor.
  • önden güzel gözüküyor da arkadan birşey söylemek için biraz erken..
  • Farklı bi havadan ziyade daha ince olması için yapılmışta bu süs veriliyomuş gibime geldi
  • lg ınsallah farklı bır sey yaratacam dıye sacmalamaz.. telefonu yere koyunca tus takımları calısmasında...
  • Ciksin da alalim merakla b3kliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: nomenore

Ciksin da alalim merakla b3kliyorum
    Donanımı ve Tasarımı çok hoş. Arkası gerçekse benim çok hoşuma gitti daha güzel görünüyo ama G alıcam :P :D
  • değişik bi tasarım
  • Arkaya tuş mu konur.
  • Tuşların arkada olması mantıken daha kullanışlı ama tasarımın güzelliğini o duşlar bozmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: viper17

Arkaya tuş mu konur.

Bende böyle dedim sonra telefonumu elime aldım. HARİKA olurmuş bunu anladım.
  • Lg bahriz Samsung'dan esilenmiş ve Samsung'dan daha başarılı olmuş.Ama ilk resimde kumanda gibi durmuş
  • normalde kaç kişi zaten telefonun sesini sürekli kısıp açıyor ? çok nadirdir kullanışssız olması imkansız. konuşma yaparken ortama göre ses açığ kısmak içinyapılmış bence. çünkü elimiz arkada oluyor böylece daha rahat kısıp açabiliriz .ayrıca lg nin daha önce yaptığı farklı tuş ve sensörlü tuşlara bakarsak başarısız olduğunu söyleyemeyiz. bence bu cihaz iyi olacaktır. merak ettiğim bu cihaz 7 ağustos tanıtılsa bi hafta sonra satışa çıkar mı ve çıkış fiyatı ne olacaktır ?
  • Arka tuşlar kullanışlı görünmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: web101

Önü şişhane arkası Tophane

Önü Allah Allah arkası yallah yallah" ta fena olmaz dı..
  • Bence arkada yerleştirilen tuşlar gayet mantıklı çünkü telefonu tek elle tutunca işaret parmağı ile rahatça ses açma kapatma işlemi yapılabilir diye düşünüyorum ben
  • Keşke kapasitif butonlar kalsaydı,volume tuşlarının yeri gayet kullanışlı olabilir 5"lik bir cihazda fakat tasarım bana pek çekici gelmedi daha güzel bir alet yapabilirler.Optimus Gnin tasarımı bence harika özellikle elde verdiği hissiyat umarım bu fotoğrafların kalitesizliğinden dolayı böyle görünüyordu,daha kaliteli bir tasarım olarak çıkar karşımıza.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.