Şimdi Ara

AVEA Yeni Emniyet Tarifesi (Net Bilgiler Eklendi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.456
Cevap
44
Favori
149.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    referans değil o , alınabilecek hat sayısı diyor.
  • akıllı kamuj bile 38 tl iken

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Tarifeler/AkilliKamuTarifesi

yurt içinde Avealılarla 3.000 dakika ve her yöne 500 dakika konuşabilir, ayrıca 2 GB cepten internet var akıllı kamu tarifesinde

sizin bahsettiğiniz tarife müthiş

umarım sadece emniyetle sınırlı kalmaz.

gerçi sitede bahsettiğiniz tarifeyi bulamadım ama bir yerden haber aldınız da biliyorsunuz herhalde.

tarifeye geçebilenler adına güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: şazenuş

quote:

Orijinalden alıntı: cevo_61

Ben de diyorum faturam niye 24 tl geliyor meğer %15 indirim vermişler hattıma hem de taahhüt boyunca geçerli :) ah bi de 4gb internet yetseydi iyiydi her ay ek paket alıyorum mecbur

Nasil olmuş bu yuzde 15 indirim hocam. Bizde yok oyle birsey.

Bilmiyorum hocam kişiye özel galiba, kamu megaya geçmeden önce m.hizmetlerini arayıp mevcut tarifeme indirim talep etmiştim, o indirimi kamu megaya geçtikten sonra mı yansıttılar acaba bilemiyorum.
  • 27 liradan 40 liraya biraz uçmuşlar
  • hidden kullanıcısına yanıt
    Benimki 1 Mbit e sabitlendi, diğer arkadaşları bilmiyorum.
  • Benim de bu ay ki faturam 28 tl den 40 tl ye çıkmış. tekrar taahhüt verilebiliyo heralde ama aveadan da pek memnun değilim açıkçası. Vodafone da yok mu hiç buna benzer bi tarife?
  • İnternet hızım aylardır 1 mbit civarında dolaşıyor. Müşteri hizmetlerine sorduğumda kesinlikle kısıtlama yok diyorlar. Ben ne yapabilirim bu konuda resmen bıktım lanet ettim. Hat Kamu mega
  • quote:

Orijinalden alıntı: maholin79

quote:

Orijinalden alıntı: wiru5

EGM tarifesi ile huawei g7 alan var mı arkadaşlar ?

Acaba faturaya ek ne kadar ödemek gerekiyor?

Ben eşime 53 tl ek ödeme 24 ay taksit ile aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaltun -- 16 Aralık 2014; 17:02:57 >
  • Bilgi için teşekkürler..

O zaman alınık referans aranıyor diyebilirim bende yardımcı olabilecek arkadaşların irtibata geçmesini rica ederim.
  • 100 TL ye satıyor millet referansı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gefe16

Hayır yok öyle birşey aldığınız indirimleri geri ödersiniz sadece eğer son aylardaysaniz alacağınız indirimlerle aldiklariniz karşılaştırılır hangisi düşükse o faturalandirilir.

O zaman beni kaybetmemek için aveanın 48 saat süresi var
  • Bu nedir arkadaş. Hız yerlerde . 1 mbiti bırak 0,5 bile yok

• gece süper
  • -K@- kullanıcısına yanıt
    mesaj atayım bende bi bakayım.
    edit : 4gb hala

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi htepeli -- 27 Mayıs 2015; 10:01:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ispirstyle

quote:

Orijinalden alıntı: ERPmühendisi

quote:

Orijinalden alıntı: Nickim Minaj

Arkadaşlar fatura kesimine birkaç gün kala ek 4gb paketi alınca faturaya 17tl yerine 3-4 tl ekleniyorya, bu durum vodafone veya turkcellde de var mı yoksa sadece kamuya özel mi

30 günü 17 TL

Kaç gün kala sms attıysanız o kadar günlük fatıraya yansır. Ama 4GB kota verir ;)

Bunun icin hangi paketi aliyoruz?

KAMU4GB
    KAMU8GB

istediğini :)
  • Ciktigi gunden beri kullaniyorum resmen bedavaya kullaniyoruz saka gibi:) zam geliyor olan fiyat 31 tl. Bana inanin dunyanin hicbir yerinde boyle fiyatlar yok..
  • 11 yıl oldu avea kullanali. Bir kere bile ekstra indirim görmedim. Hata bende. Sadık müşteri olmayacam. Surekli hat taşıyan tanidiklarim var.

• Cekmeyen hattimdan kurtuldum.darisi basiniza

500dk 1000sms 4gb 49tl
  • Beyler 4.5G de deneyen oldu mu? misal ek internet paket aldığımız zaman atıyorum 8 GB tamamını bitirmeyip kalan gün kadar ödeme yapabiliyor muyuz? Misal şubat 29 çekti, son gün 8 GB ek paketi aldık. tamamını bitirmezsek faturaya 29/29 1 TL mi yansıyacak. Bu şekilde olursa atıyorum fatura kesim tarihine 15 gün kala 4 Gb paket alsak 8.5 TL yansır. Şuan TT sunduğu 46 TL den daha uyguna geliyor. Her ay internetimizin yetip yetmediğine göre de ek paket alırız.

Kamu 1GB Cepten İnternet Paketi ayda 9 TL
    Kamu 2GB Cepten İnternet Paketi ayda 15 TL
    Kamu 4GB Cepten İnternet Paket i ayda 17 TL
    Kamu 8GB Cepten İnternet Paketi ayda 29 TL
  • 4.5 g ile gelen yeni kampanya ve indirimlerden sonra resmen çöp oldu.piyasa fiyatlarının çok üzerinde üzerinde kaldı.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.