Şimdi Ara

AVEA Yeni Emniyet Tarifesi (Net Bilgiler Eklendi) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.456
Cevap
44
Favori
149.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: @koray.tekler

quote:

Orijinalden alıntı: cisem.karatas

quote:

Orijinalden alıntı: @koray.tekler

quote:

Orijinalden alıntı: cisem.karatas

bir sorum var.
    faturasız hattım var .Bu numaramla geçersem mini tarifeye 15 tl mi 17 tl mi ödeyeceğim?

17 tl

peki direkt faturalı hat alsam 12 aylık süre zarfında hangisi avantajlı olur, faturasız hattımla geçmek mi yeni hat almak mı? midi pakete de geçebilirim de o yüzden sruyorum bunu

Yeni hat alırsanız,Ivır zıvır vergi kesintisi yapıyorlar,yıllık 52 tl filandi sanırım,
    Siz mevcut hattı,faturalıya geçirin,daha avantajlı olursunuz

buradaki arkadaslar 1 ay beklemek gerekir falan yazmışlar bu avantajlı tarifelere geçmek için.bu doğru mudur peki?

• "Arayanı bil" özelliği Egm tarifeleri için ücretsiz yapıldı, bu gün mesaj geldi. Bu arada arkadaşlar hepimizi ilgilendiren bir konuyu konu olarak açtım. Konuya destek vermeniz hepimizin yararına.

http://forum.donanimhaber.com/m_78247242/f_//tm.htm#78247242
  • Bu tarifeye başvuran arkadaşlar kaç günde geçti acaba hattınız tarifeye referanssız kendisi egm personeli olan arkadaşlar?
  • benim babamda emekli polis. yanlız aklıma birşey takıldı şimdi mega paketteki 4 gb internet bitince devam ediyormu yoksa bitiyormu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkank53

benim babamda emekli polis. yanlız aklıma birşey takıldı şimdi mega paketteki 4 gb internet bitince devam ediyormu yoksa bitiyormu?

Devam ediyor ama paket aşım ücreti uygulanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: serco05

quote:

benim babamda emekli polis. yanlız aklıma birşey takıldı şimdi mega paketteki 4 gb internet bitince devam ediyormu yoksa bitiyormu?

bu iyi değil işte peki hızı sabit ne kadar bir fikrin varmı? birde paket bitince bizi uyaracakmı avea.

• quote:

quote:

quote:

bu iyi değil işte peki hızı sabit ne kadar bir fikrin varmı? birde paket bitince bizi uyaracakmı avea.

3g'nin çektiği yerde 5-6 mb hızı buluyor, %20 kullanım hakkı kalınca ve bitince uyarı mesajı geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: eagle_beagle

quote:

Orijinalden alıntı: Caferhan

quote:

Bugün gidip yaptım

Nasıl yaptınız acaba?
    Yazarsanız faydalı olacaktır,teşekkürler

Gittim aveaya dedim ben bu tarifeye geçmek istiyorum. Referansla. Numarayı aldılar hat kimin adına kayıtlı dediler polis memurunun adını soyadını söyledim üzerinize bi fatura verin dediler verdim. Gerisi aynı geçiş işlemi. 2-6 gün içinde gecersiniz dediler.

Hocam siz avea faturasız hat kullanıcısı mıydınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Caferhan

quote:

Bugün gidip yaptım

Nasıl yaptınız acaba?
    Yazarsanız faydalı olacaktır,teşekkürler

Gittim aveaya dedim ben bu tarifeye geçmek istiyorum. Referansla. Numarayı aldılar hat kimin adına kayıtlı dediler polis memurunun adını soyadını söyledim üzerinize bi fatura verin dediler verdim. Gerisi aynı geçiş işlemi. 2-6 gün içinde gecersiniz dediler.

Hocam siz avea faturasız hat kullanıcısı mıydınız?

Vodafone faturasızdim

• An itibariyle Akıllı Kamudan Mega Pakete geçiş yaptım. Twitter üzerinden yardım istedim. Arayan bayan zaten kamulu olduğumu direk tarifeye geçiş yapabileceğimi
    belirtti ve işlemlerimi halletti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi htepeli -- 24 Temmuz 2013; 12:43:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

An itibariyle Akıllı Kamudan Mega Pakete geçiş yaptım. Twitter üzerinden yardım istedim. Arayan bayan zaten kamulu olduğumu direk tarifeye geçiş yapabileceğimi

hayırlı olsun.dün benim bahsettiğim olayı sende yaşamışsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaltun

quote:

An itibariyle Akıllı Kamudan Mega Pakete geçiş yaptım. Twitter üzerinden yardım istedim. Arayan bayan zaten kamulu olduğumu direk tarifeye geçiş yapabileceğimi

hayırlı olsun.dün benim bahsettiğim olayı sende yaşamışsın.

Teşekkür ederim. Müşteri temsilcisine göre değişiyor heralde işlemler. İstenilince yapılıyormuş demek ki. Cumadan beri uğraşıyordum, kısmet bugüneymiş. Darısı diğer arkadaşların başına..
  • quote:

Hayırlı olsun. Bana dönüş yapan bayanın paketten bile haberi yoktu. Bidaha deneyim şansımı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatu38

quote:

Hayırlı olsun. Bana dönüş yapan bayanın paketten bile haberi yoktu. Bidaha deneyim şansımı.

Teşekkür ederim. Hergün şansınızı deneyin, anlayan biri çıkacak mutlaka..
  • An itibari ile geçtim mega tarifeye eşime referans olacağım onu da aldım mı tarifeye tamamdır.
    Şimdi bir sorum olacak arkadaşlar referans olunca nasıl kaç güne geçiyor referans olunan kişi?
    Birde benim hesap kesim tarihim 26 sı idi daha 2 gün var tarife değiştirdim 2 günlük fark var arada ben tekrardan 27 lira bu tarifeye de mi ödeyecem ücret?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToMa46

An itibari ile geçtim mega tarifeye eşime referans olacağım onu da aldım mı tarifeye tamamdır.
    Şimdi bir sorum olacak arkadaşlar referans olunca nasıl kaç güne geçiyor referans olunan kişi?
    Birde benim hesap kesim tarihim 26 sı idi daha 2 gün var tarife değiştirdim 2 günlük fark var arada ben tekrardan 27 lira bu tarifeye de mi ödeyecem ücret?

Onay mesajı gelir gelmez eşinizin hattı hemen geçer, 28 günlük eski tarifenizden 2 günlük mega kamu tarifesinden ücretlendirilirsiniz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ToMa46

An itibari ile geçtim mega tarifeye eşime referans olacağım onu da aldım mı tarifeye tamamdır.

Onay mesajı gelir gelmez eşinizin hattı hemen geçer, 28 günlük eski tarifenizden 2 günlük mega kamu tarifesinden ücretlendirilirsiniz

Eşiminki olmadı beyinsiz avea bayisi GSMobile faturalıdan bireysel faturasıza geçirmiş hattı ve bunun üzerine o kadar müşteri hizmetlerini aramama rağmen bir türlü işlemi halledemiyorlar geçişi yaptırdığınız avea bayisine gidin diyorlar benim eşim 2gün önce İstanbuldaydı şimdi adana da ben oraya mı gidicem bir daha saçmalıklar diz boyu...

• evrakı imzalarken incelemediniz mi

ya da doğru evrakı imzaladığınız halde mi faturasıza geçmişsiniz!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: gaggag

evrakı imzalarken incelemediniz mi

ya da doğru evrakı imzaladığınız halde mi faturasıza geçmişsiniz!!!

Eşimin başına gelen bu?
    Evrak falan verilmemiş aveayı arıyoruz yardımcı olmuyorlar en kötü ihtimalle artık aveadan ikimiz de vodafone geçicez.
  • faturasız hat kullanmaya devam edip mini tarifede olmak için ne yapmak gerekiyor ilk sayfada faturasız hatlar için minitarife 17tl yazılmış da bilen ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cisem.karatas -- 24 Temmuz 2013; 17:10:36 >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.