Şimdi Ara

AVEA Yeni Emniyet Tarifesi (Net Bilgiler Eklendi) (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.457
Cevap
44
Favori
149.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: go_can

şu anda geçerli kampanya ama referans olan kişi bu tarifelerde olmalı.Yalnız Emniyet mensubu ve içişleri bakanlığına bağlı yerlerde çalışanlar bu tarifeyi kullanabiliyor

teşekkür ederim hocam peki referans kişim tarifesini değiştirirse benimki ne oluyor?
  • hocam onu bilmiyorum ama taahhut yaparsaniz sizi kafaniza gore atamazlar bence :) ayrica bu tarifeyi bulan cikmak istemez
  • bana 35.5 lira fatura geldi taahütümde var ama sınır aşımı da yapmadım neden böyle oldu 29 lira olmadı mı tarife_?
  • Arkadaşlar bir tanıdığım 1 ay önce faturasız vodafone'ye geçti, şimdi ise ben referans olup kamu mega tarifesine geçecek.. Süreç nasıl işliyor, basvuru yapıp ben onayladıktan hemen sonra tarifeye geçebilir mi? Bir de 31 gün muhabbeti var yani numarayı taşıdıktan sonra 1 ay tarifede kalıp sonra megaya geçebilir diye bu doğru mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsane190789

Arkadaşlar bir tanıdığım 1 ay önce faturasız vodafone'ye geçti, şimdi ise ben referans olup kamu mega tarifesine geçecek.. Süreç nasıl işliyor, basvuru yapıp ben onayladıktan hemen sonra tarifeye geçebilir mi? Bir de 31 gün muhabbeti var yani numarayı taşıdıktan sonra 1 ay tarifede kalıp sonra megaya geçebilir diye bu doğru mu?

Numara tasirken hattini referans tarifesine tasiyacak hat acilinca sizin numaranizi yazip 6008 e SMS gönderecek arkadasiniz ardından siz onay verince tarifeye geçiş tamamlanacak.Referans tarifesine tasiyinca bekleme olmadan kamu tarifelerine geçilebilir.

• gefe16 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, teşekkürler bilgilendirmeniz için

• Taahhudum bu ay bitti...
    yeni indidirm tanımlatan varmı?
    varsa % kaç?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar hiz durumlariniz nasil?

Dunden beri 1 mbit civarlarinda seyrediyor benimki.

Avea gene hiz dusurme cakalligi yapiyor olmasin...

• Hattımı türkcellden referans tarifeye geçiş işlemini başlattım. Aveanın sitesinde 29 temmuz itibari ile yeni müşteri alımına kapatıldığı yazıyor. Burada referns olma kısmını kastetmiyor sanırım. Bilgisi olan varmı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sintech S kullanıcısına yanıt
    Üstad;
    en iki hattımı ağustos ve eylül aylarında taşıdım.
  • eagle_beagle kullanıcısına yanıt
    Benimde bu ay biraz fazla gelmiş.

Online işlemlerden baktığımda "500" lü avea müşteri hizmetlerine kullanım ücreti aldığını gördüm. Defalarca aramıştım.

Sizde online işlemlerden bakın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beocan

Benimde bu ay biraz fazla gelmiş.

Online işlemlerden baktığımda "500" lü avea müşteri hizmetlerine kullanım ücreti aldığını gördüm. Defalarca aramıştım.

Sizde online işlemlerden bakın derim.

4441500 seklinde arayin boyle ararsaniz dakikalarda düşer

• ''Arkadaşlar bana referans olacak kişi var diye kabul edelim. Hattım da vodafone faturasız olmuş olsun. Şimdi yapılması gerekenler, öncelikle avea referans bekleyen tarifeye numarayı taşımak ve 1 ay beklemek sonra 1 ayın sonunda referans olacak kişinin sms iyle tarifeye geçiş yapılacak. '' Süreç bu şekilde mi işliyor?
  • Beyler heryöne dakikam bitti ne yapmam gerekiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: €KONOMI$T

''Arkadaşlar bana referans olacak kişi var diye kabul edelim. Hattım da vodafone faturasız olmuş olsun. Şimdi yapılması gerekenler, öncelikle avea referans bekleyen tarifeye numarayı taşımak ve 1 ay beklemek sonra 1 ayın sonunda referans olacak kişinin sms iyle tarifeye geçiş yapılacak. '' Süreç bu şekilde mi işliyor?

Referans tarife geçişinde hat açılır açılmaz referans olacak kişi onay verince geçiş oluyor diye biliyorum.

• arkadaslar kamu mega 4gb bitti extra indirimli mb alabiliyormuyuz

• arkadaşlar 1 kasımdan itibaren SOZ yazıp 5555 e gönderdiğimizde 29 tl civarı gelecek fatura.

bunun dışında ekstra indirim alabilen oldu mu yakın zamanda
  • 4GB internetin üstüne ek 4GB daha almıştım. Dün baktığımda 6.10 GB'tı. Gece işe gidip sabah geldiğimde o ara telefonumdan internete girmedim. Sabah bi baktım 7.95 GB internet olmuş. Hemen Avea çağrı merkezini arayıp şikayet formu oluşturdum. Bakalım inceleme yapılıpen geç 2 gün içerisinde dönüş yapacaklarmış. Başına böyle bir olay gelen,duyan oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

arkadaslar kamu mega 4gb bitti extra indirimli mb alabiliyormuyuz

Ek paket almak için
    KAMU1GB yaz 5555'e gönder : 9 TL
    KAMU2GB yaz 5555'e gönder : 15 TL
    KAMU4GB yaz 5555'e gönder : 17 TL
    KAMU8GB yaz 5555'e gönder : 29TL

Paketi fatura kesim günü iptal etmezseniz "otomatik olarak yenilenir".

İptal için 5555'e

IPTALKAMU1GB
    IPTALKAMU2GB
    .......
    .......

• quote:

Orijinalden alıntı: maholin79

quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

arkadaslar kamu mega 4gb bitti extra indirimli mb alabiliyormuyuz

Ek paket almak için
    KAMU1GB yaz 5555'e gönder : 9 TL
    KAMU2GB yaz 5555'e gönder : 15 TL
    KAMU4GB yaz 5555'e gönder : 17 TL
    KAMU8GB yaz 5555'e gönder : 29TL

Paketi fatura kesim günü iptal etmezseniz "otomatik olarak yenilenir".

İptal için 5555'e

IPTALKAMU1GB
    IPTALKAMU2GB
    .......
    .......

Tesekkurler dostum 1 gb yaptim suan bizim fatura kesim tarihi ayin 9 mu ? Iptal etmek icin fatyra kesim tarihini beklemek mi.lazim suan.yapsam.ne.olur

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.