Şimdi Ara

AVEA Yeni Emniyet Tarifesi (Net Bilgiler Eklendi) (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.457
Cevap
44
Favori
149.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de bu tarifeye geçmek istiyorum da arkadaşlar konu çok uzun bakamadım hız durumu söylenildiği gibi 1 mi yoksa sınırsız mı?

4gb internet 27 tl olunca insanın aklına sınırlı olabileceği geliyor
  • Hız sorunu yaşayanlar öncelikle telefondan
    Ayarlar menusune girin
    Şebeke modu" bulun
    Telefonun en üst kenarından başlayarak, parmağınızı ekran üzerinde aşağıya doğru sürükleyin.
    Ayarlar ikonu'na basın.
    Bağlantılar menü sekmesine basın.
    Diğer ağlar'a basın.
    Mobil ağlar'a basın.
    Şebeke modu'na basın.
    Sadece WCDMA yı seçin. tekrar deneyin

bu ayarı yapmadan once yerlerde suruyordu baglantı hızı. Az önceki baglantı hız testi ektedir.
     AVEA Yeni Emniyet Tarifesi (Net Bilgiler Eklendi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teote -- 14 Ağustos 2014; 10:51:42 >

• alınık kamu mega. pm ltf

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Referans olabilecekler pm lütfen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yanımda EGM tarifeli bir polis arkadaşım var, benim hattım Avea Kamu paketi, şu an ben hemen EGM tarifesine SMS yoluyla falan geçebilir miyim?
  • albati kullanıcısına yanıt
    hayır geçemezsiniz. önce bireysel tarifeye geçip 30 gün kullanmalısınız, 31. gün sms ile geçebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

hayır geçemezsiniz. önce bireysel tarifeye geçip 30 gün kullanmalısınız, 31. gün sms ile geçebilirsiniz.

Ben de şimdi sitesinde gördüm ama başlıkta bir ara MH'yi arayınca bazılarının beklemeden geçtiğini hatırlıyorum.
  • albati kullanıcısına yanıt
    tarife yeni çıktığında bende geçmiştim referanssız ama eşimin hattını geçiremedim bu tarifeye, yukarıdaki yöntemle geçirebildem bu tarifeye,
    şansınızı deneyin yine de...
  • Arkadaslar merhaba , ben de kamu megadayim ama farkli bir sorum olacak, yakinim sanirim normal kamu tarifelerinden birini kullaniyor kamu personeli kendisi, kamu megaya gecme sansi yok mu? Ben bilemedim bazilari gecikiyor demis bazilari olmaz demis.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgider340

Ben de bu tarifeye geçmek istiyorum da arkadaşlar konu çok uzun bakamadım hız durumu söylenildiği gibi 1 mi yoksa sınırsız mı?

4gb internet 27 tl olunca insanın aklına sınırlı olabileceği geliyor

Hız sınırı 1mb falan değil.

Özellikle şu 5-6 aydır daha hızlı olduğunu görüyorum.

Speed test sonucu paylaşan arkadaşlara bakabilirsin.

• Arkadaşlar benim taahhüt biteli baya oldu müşteri hizmetlerinden arayan soran da yok ben arayıp taahhüt yaptırmak istesem ve indirim istesem verirler mi ? Bu şekilde indirim alan oldu mu bu tarife de acaba
  • Arkadaşım kısa mesajla yolla 5555 e önce SOZ yaz sonra onay isteyecek. Onayla gönder. Ben dün yaptım. 1 yıl boyunca fatura 30 lira gelecek.

• Vodafone faturasızdan kamu hattına geçmek istiyorum (referansım var). Numara taşırken fatura ibrazı istenecek mi.? Üzerime kayıtlı fatura yok. Daha önce aveaya 3 kez taahhüt verdim ikametgah ile. Yine aynı mı olur acaba..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Blue*

Vodafone faturasızdan kamu hattına geçmek istiyorum (referansım var). Numara taşırken fatura ibrazı istenecek mi.? Üzerime kayıtlı fatura yok. Daha önce aveaya 3 kez taahhüt verdim ikametgah ile. Yine aynı mı olur acaba..?

Kredi kartın var mı? Onun ekstresi de yeterli
  • quote:

Orijinalden alıntı: h_k_yavuz

Arkadaşım kısa mesajla yolla 5555 e önce SOZ yaz sonra onay isteyecek. Onayla gönder. Ben dün yaptım. 1 yıl boyunca fatura 30 lira gelecek.

Hocam benim dediğim o şekilde değildi.Yani taahhüt verip onun da üzerinden %10-15 gibi daha indirim verirler mi.Başka tarife kullananlar bu şekilde indirim almışlar
  • wiru5 kullanıcısına yanıt
    O konuda bilgim yok. Ama iyi yolmus Ha... İndirim üzerinden yine indirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kdrsrsln

quote:

Vodafone faturasızdan kamu hattına geçmek istiyorum (referansım var). Numara taşırken fatura ibrazı istenecek mi.? Üzerime kayıtlı fatura yok. Daha önce aveaya 3 kez taahhüt verdim ikametgah ile. Yine aynı mı olur acaba..?

Bu şekilde oluyosa süper. Sağol hocam..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kdrsrsln

quote:

Bu şekilde oluyosa süper. Sağol hocam..

Oluyor. Sadece kredi kartı ekstresini banka şubesine kaşelet. Türkcell, Vodafone ve Avea.. hepsinden kk ekstresi ile faturalı hat aldım sorunsuzca.

• Teşekkürler dostum..
  • Merhaba taahadüt bitmek üzre uzatılırmı?

Soz yaz 5555 gönder bu olmuyor

Mesaj gitmiyor

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.